Ušní teploměr nový nebo z druhé ruky???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 13:27
teplomer novy nebo z druhe ruky???

ahoj…dotaz
koupily by ste usni teplomer novy nebo levnejsi z druhe ruky?? a proc? dik

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 13:31

Nedávno jsme koupili nový a nenapadlo mě kupovat použitý - teploměr beru tak trochu jako kartáček na zuby. :nevim:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 13:37

Taky bych nekupovala použitý asi ze stejného důvodu jako hkac!!!

Je to sice investice, ale na dost dlouhou dobu. :wink:
Já jsem teď objednávala NOVÝ laserový a ušní teploměr na eBay a i s dopravou výjde cca na 350,– Kč :palec:

Příspěvek upraven 16.03.10 v 13:43

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.03.10 13:42

nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 13:43

Tak nevím jestli někdo dává ušní teploměr do zadečku :mrgreen:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 13:43
cinkxa píše:
nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

No, spíš v uchu, ale ani to bych nechtěla.. :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 13:59

:lol: :lol: pravda..koupim novej..kdovi kam to lidi strkaji :lol: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 14:03
cinkxa píše:
nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

stoji sice kolem tisicovky..ale tvoje reakce me presvedcila :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 16.03.10 15:37

jen bacha, který koupíš. Já kupovala čelní-ušní a měří +- 2 stupně, takže hrůza děs. Bohužel jsem nezachovala účtenku, protože jsem ho kupovala dlouho před narozením prcka :zed:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 16:40
Kakika píše:
jen bacha, který koupíš. Já kupovala čelní-ušní a měří +- 2 stupně, takže hrůza děs. Bohužel jsem nezachovala účtenku, protože jsem ho kupovala dlouho před narozením prcka :zed:

Taky nám tak měří, ale už pomalu přicházím na to, kde dělám chybu a jak mám měřit. V uchu je to přesnější..

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 17:11

je tak to si jeste necham poradit jaky koupit a jak merit?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:13

Já mám Tefal a jak měřit jsem si musela odzkoušet. Taky to dělalo rozdíl i 2 stupně. Navíc jsem poznala, že má Anežka horečku a naměřilo to sotva normální teplotu. Měřím víckrát a beru tu nejvyšší hodnotu - je to tak i doporučováno v návodu.

j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 17.03.10 07:53
teploměr

ahoj,
máme nový teploměr, ale kdybych kupovala použitý, tak jedině s novým náhradním dílkem, co se strká do ouška…
ale my jsme kupovali tefal za 2500,– a myslím, že na některých věcech by se nemělo šetřit…

j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 17.03.10 08:01
teploměr

jo a když si nejsem jistá a malý se mi nezdá, vezmu dětský rtuťový a změřím teplotu v zadečku a mám klid…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >