Reklama

Ušní teploměr nový nebo z druhé ruky???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 13:27
teplomer novy nebo z druhe ruky???

ahoj…dotaz
koupily by ste usni teplomer novy nebo levnejsi z druhe ruky?? a proc? dik

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 13:31

Nedávno jsme koupili nový a nenapadlo mě kupovat použitý - teploměr beru tak trochu jako kartáček na zuby. :nevim:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 13:37

Taky bych nekupovala použitý asi ze stejného důvodu jako hkac!!!

Je to sice investice, ale na dost dlouhou dobu. :wink:
Já jsem teď objednávala NOVÝ laserový a ušní teploměr na eBay a i s dopravou výjde cca na 350,– Kč :palec:

Příspěvek upraven 16.03.10 v 13:43

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.03.10 13:42

nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.10 13:43

Tak nevím jestli někdo dává ušní teploměr do zadečku :mrgreen:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 13:43
cinkxa píše:
nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

No, spíš v uchu, ale ani to bych nechtěla.. :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 13:59

:lol: :lol: pravda..koupim novej..kdovi kam to lidi strkaji :lol: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 14:03
cinkxa píše:
nový, nestojí to svět, a nechtěla bych dítě měřit něčím co mělo jiné dítě v zadečku :-D

stoji sice kolem tisicovky..ale tvoje reakce me presvedcila :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14873 příspěvků 16.03.10 15:37

jen bacha, který koupíš. Já kupovala čelní-ušní a měří +- 2 stupně, takže hrůza děs. Bohužel jsem nezachovala účtenku, protože jsem ho kupovala dlouho před narozením prcka :zed:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 16:40
Kakika píše:
jen bacha, který koupíš. Já kupovala čelní-ušní a měří +- 2 stupně, takže hrůza děs. Bohužel jsem nezachovala účtenku, protože jsem ho kupovala dlouho před narozením prcka :zed:

Taky nám tak měří, ale už pomalu přicházím na to, kde dělám chybu a jak mám měřit. V uchu je to přesnější..

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.10 17:11

je tak to si jeste necham poradit jaky koupit a jak merit?

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.03.10 17:13

Já mám Tefal a jak měřit jsem si musela odzkoušet. Taky to dělalo rozdíl i 2 stupně. Navíc jsem poznala, že má Anežka horečku a naměřilo to sotva normální teplotu. Měřím víckrát a beru tu nejvyšší hodnotu - je to tak i doporučováno v návodu.

j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 17.03.10 07:53
teploměr

ahoj,
máme nový teploměr, ale kdybych kupovala použitý, tak jedině s novým náhradním dílkem, co se strká do ouška…
ale my jsme kupovali tefal za 2500,– a myslím, že na některých věcech by se nemělo šetřit…

j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 17.03.10 08:01
teploměr

jo a když si nejsem jistá a malý se mi nezdá, vezmu dětský rtuťový a změřím teplotu v zadečku a mám klid…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >