Teplota 3 dny bez příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 15:22
Teplota 3 dny bez příznaků
:mavam:

Třetí den mám horečky (21let), nejvíc 39,7 ALE bez dalších příznaků. Neboli v krku, nekaslu, nemám rýmu, nezvracim ani nemám prujem, ani břicho neboli. K dr půjdu až zítra, ale nemáte někdo zkušenosti? :hug:

Reakce:
Levandulina
Kelišová 6480 příspěvků 21 inzerátů 28.02.19 15:40

Já měla 38,5, bez příznaků a šla jsem k mudr. A zjistila zánět dutin. Tak jsem vyfasovala antibiotika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 15:43

@Levandulina ale to by mě bolelo v krku ne?

Levandulina
Kelišová 6480 příspěvků 21 inzerátů 28.02.19 15:48
@Anonymní píše:
@Levandulina ale to by mě bolelo v krku ne?

Nosních dutin jsem měla a rýmu žádnou. No, ale lepší je navštívit mudr. Může to být cokoliv.

Alkub
Povídálka 50 příspěvků 28.02.19 15:49

@Levandulina ju, hned zítra čekala sem právě zda to bude dyl nebo ne

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 28.02.19 17:05
@Anonymní píše: :mavam:Třetí den mám horečky (21let), nejvíc 39,7 ALE bez dalších příznaků. Neboli v krku, nekaslu, nemám rýmu, nezvracim ani nemám prujem, ani břicho neboli. K dr půjdu až zítra, ale nemáte někdo zkušenosti? :hug:

syn měl týden od 38-40 bez jakýchkoli dalších příznaků. Dle pediatra to teď prý lítá všude, takže hlavně pít…

Alkub
Povídálka 50 příspěvků 28.02.19 17:18

@Keyllah ale jak mohou být horečky bez důvodu, tělo s něčím bojuje, kor když má 40 horečky tak v těle musí probíhat Nějak zánět, infekce, jen dr svou práci dělají halabala, a to vím, jelikož moje dcera 18 měsíční, od 17.2. Ležela v nemocnici pro teploty 38 až 39 a až v úterý přišli na to, že je infekční, ALE leželi jsme stále na klasickém oddělení, chytly to Sestry, uklízečky, ošetřovatelky, pak začala uradovat hygiena, nás propustili s dvou denní potvrzenou infekcí domu, aniž by nás převezli hned na infekční, a od úterý jsem i já hogo foto, mladší syn má rovněž 40ky,průjem zvrací, dcera stále.. Nevím no co dělat, jen já sem bez příznaků, krom bolesti žaludku a zblunkani.. Sebrat Všechny děti a jet?

peta81
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 28.02.19 18:32

My tim ted prosli cela rodina. Zacla jsem ja, pak lezelo jedno dite, druhe a ted manzel. Tri dny vysoke teploty, jinak nic, pak teploty opadly a prisel brutani kasel. Detska i muj doktor říkali, ze je toho ted mraky, nějaká viroza.

Keyllah
Extra třída :D 11406 příspěvků 28.02.19 19:35

@Alkub pediatr nám řekl, že je to nějaká viroza, která se projevuje vysokýma horečkama a že máme srážet a hlídat dostatek tekutin. Byli i na ORL a vše v pořádku. První den malá jednou zvracela, ale to nevím jak moc s tím souvisí, víckrát nezvracela a malej nezvracel vůbec…takže týden polehávali a pak vše odeznělo.

Váš příspěvek
Reklama