Teplota -+ 37 už týden, jinak nic

Anonymní
28.5.20 12:04

Teplota -+ 37 uz týden, jinak nic

Ahoj, ráda bych se zeptala na vaši zkušenost, už týden mám teplotu 37-37,3 a to stále, v kuse. Trochu mě boly hlava a Pály oči, ale jinak nic… Ještě jsem se s tím u sebe nesetkala.. doktorka chce ještě vyčkávat..ale týden mi přijde již hodně. Děkuji za názory
(Covid to není) prosim o. anonym-mam zde příbuzné.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24408
28.5.20 12:15

Jak vis, ze to covid neni? Jinak bych asi jen odpocivala, muze to byt cokoli, treba jen unava z prace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6818
28.5.20 12:16

A na co chceš čekat, nebo co myslíš že se tu stane?
Prostě jsou lidé, kteří mají teplotu těla stále 37 :think: a nikterak to neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 12:18

@Jannys já to ale tak nemam právě..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.20 12:19

@wildcherry byla jsem včera na testech

• Nahlásit
  • Citovat
6818
28.5.20 12:20
@Anonymní píše:
@Jannys já to ale tak nemam právě..

Jak už bylo zmíněno nahoře: můžeš být více unavená a tělo dává najevo, že potřebuje odpočinek.
Mě teplota jde trošku i nahoru, když mám i týden před Ms atd…je mnoho příčin.
Jen bych v tom nehledala vyloženě problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
28.5.20 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych se zeptala na vaši zkušenost, už týden mám teplotu 37-37,3 a to stále, v kuse. Trochu mě boly hlava a Pály oči, ale jinak nic… Ještě jsem se s tím u sebe nesetkala.. doktorka chce ještě vyčkávat..ale týden mi přijde již hodně. Děkuji za názory
(Covid to není) prosim o. anonym-mam zde příbuzné.. děkuji

Měla jsem to samé. Ale nechala jsem to takhle asi měsíc a půl. Udělali mi výtěr z krku a zjistili citlivost na penicilin. Dostala jsem antibiotika. Teplota mě přešla až poslední den brání. Před antibiotiky mě hodně boleli prsa. Již několik měsíců. Bolest hrozná. Doktor že je to hormonální… Při brání antibiotik mě přestali bolet i prsa takže sázím že jsem v nich měla také nějakou infekci.. každopádně je to měsíc po dobrání a teplotu mám znova. Dostala jsem žádanku na test na mononukleózu. Co bude pak, nevím… každopádně za zvýšenou teplotou co jsem pochopila se skrývá nějaké přechozené onemocnění. Buď bakterie nebo viry. Ale někdy jsi něco přechodila a teď to o sobě dává vědět. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 12:28

@emimka20 děkuju za odpověď, já si také myslím že je to něco skrytého, od února jsem. nemocna nebyla tak asi přechozený nemám mít co..

• Nahlásit
  • Citovat
24408
28.5.20 12:32
@Anonymní píše:
@wildcherry byla jsem včera na testech

Tak to jo.Muze to byt cokoli, ja osobne bych to moc neresila a odpocivala tak max.Jak netrpim na horecky, tak bezne mi po narocnem dni, kdy mam plnou hlavu a ze jich je v praci,,vylitne,, 36,8 -37,1…A vim to, pac jsem poridila obyc teplomer za digitalni a sem tam si ho z nudy lupnu, pac lezi po ruce :mrgreen:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.20 13:29

Muze to byt cokoliv, klidne priznaky cehokoliv, borelioza, toxoplazmoza…oboje jsem mela, takze vim o cem mluvim.

• Nahlásit
  • Citovat
2218
28.5.20 20:04

Já mám bezne zvýšenou na 37 po ovulaci a k večeru lehkou zimnici. Trvá to většinou Lehce přes týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama