Teplota 37 - v pořádku, nebo je něco špatně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 18:47

Teplota 37, v pořádku nebo je něco špatně?

Dobrý den, už přes dva týdny (od první dávky vakcíny) mám pořad teplotu 37.0 - 37,5 k tomu mě od té doby bolelo v krku, na co jsem dostala antibiotika Azitromycin sandoz na tři dny, bolest odešla ale teplotu stále mám. Chci se zeptat jestli to je normální po očkováni nebo je něco ne v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18721
21.11.21 18:57

No to není po očkování, když si měla bakteriální zánět horních dýchacích cest - prostě si nastydla.

A jestli pořád nejsi v pořádku, tak zajdi za doktorem*kou, neřeš to na intenretu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 23:18

Pomoc

Dobrý den má tu 2 měsíční miminko namerila jsem ji 37,6 je to normální nebo teplota mám strach oni :,(

• Citovat
  • Nahlásit
308
25.11.21 05:48
@Anonymní píše:
Dobrý den má tu 2 měsíční miminko namerila jsem ji 37,6 je to normální nebo teplota mám strach oni :,(

Měřila jsi v zadečku? Pokud ano, odečetla jsi půl stupně? Pokud ne, tak má 37,1 a to u takhle malýho mimča může být… Proč jsi jí vlastně měřila, něco jí je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 10:47

Zdálo se mi že je tepla takže nemá teploty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
25.11.21 11:03

@Sandra amalka Záleží, jestli je to po odečtu nebo ne… Zatím bych každopádně neplašila, ani kdyby to bylo bez odečtu… Změř příležitostně znovu a uvidíš, jestli to poroste nebo bude pořád stejně… Pokud by to rostlo, tak bych to zítra zkonzultovala s děckou doktorkou, neboť bude víkend…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 15:49

@Lucias12 měřím ji s digitálním v zadečku tak odčítá se nebo ne já jsem stoho zmatena :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
28.11.21 15:51

@Sandra amalka Ano, pokud měříš v zadečku, tak se odečítá, tudíž měla 37,1, takže klid… Byla ta teplota pak vyšší, nebo už se nezvýšila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 16:39

@Lucias12 teď to je pohodě moc vám děkuji takže pro příště vím že že zadečku se odčítá půl stupně 🙏 🙏 ještě jednou děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
28.11.21 16:43

Tak to je fajn, není zač :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu