Teplota, i když už kouká špička zubu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rezii
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 17.03.18 11:56
Teplota, i když už kouká špička zubu?

Ahoj, malej prodělal chřipku s horečkami, ve středu čtvrtek už bez teplot a od včera zas teploty, ale jen do 38 a lezou nahoru mnohem pomaleji. Trochu kašle, jako my všichni kdo jsme chripku měli též, ale na bronchitidu mi to nepřijde. Tak nevím jestli s ním lítat po pohotovostech kvůli CRP a poslechu, nebo čekat na pondělí. Našla jsem spicicku spodní dvojky, je to nateklé. Ale myslela jsem že teploty ustavaji když už je zoubek vidět…

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22731 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 12:07
@Rezii píše:
Ahoj, malej prodělal chřipku s horečkami, ve středu čtvrtek už bez teplot a od včera zas teploty, ale jen do 38 a lezou nahoru mnohem pomaleji. Trochu kašle, jako my všichni kdo jsme chripku měli též, ale na bronchitidu mi to nepřijde. Tak nevím jestli s ním lítat po pohotovostech kvůli CRP a poslechu, nebo čekat na pondělí. Našla jsem spicicku spodní dvojky, je to nateklé. Ale myslela jsem že teploty ustavaji když už je zoubek vidět…

Minulý týden měl syn to samý. Pondělí a úterý horečky, středa, čtvrtek nic a od pátka zase teploty, ale už ne tak vysoké a lezly nahoru pomaleji. K tomu všemu jenom slabší kašel

Rezii
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 17.03.18 12:11
@lleennttiillkkaa píše:
Minulý týden měl syn to samý. Pondělí a úterý horečky, středa, čtvrtek nic a od pátka zase teploty, ale už ne tak vysoké a lezly nahoru pomaleji. K tomu všemu jenom slabší kašel

Neke, sedí i ty dny!;) A co z toho nakonec? Nic?

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 17.03.18 12:11

Nebrala bych dítě hned na pohotovost, odnese si odtud víc, než přinese, jedině, pokud by horečka dál stoupala. Syn měl teplotu i pro proříznutí. :zed:

novakova.t
Závislačka 2695 příspěvků 17.03.18 12:11

Muze to mít od zubu

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22731 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 12:25
@Rezii píše:
Neke, sedí i ty dny!;) A co z toho nakonec? Nic?

Hele doktor říkal, že viroza, že to prostě řádí. Nakonec byl doma do úterý. Teploty měl ještě do neděle. Vzhledem k vysokým horečkám jsem čekala něco většího a když ten kašlík byl takový nijaký, tak mě to překvapilo. Taky hodně spal.

Rezii
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 17.03.18 12:29
@lleennttiillkkaa píše:
Hele doktor říkal, že viroza, že to prostě řádí. Nakonec byl doma do úterý. Teploty měl ještě do neděle. Vzhledem k vysokým horečkám jsem čekala něco většího a když ten kašlík byl takový nijaký, tak mě to překvapilo. Taky hodně spal.

Taky hodně spí. No vidíš, tak prostě asi trpělivost…;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22731 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 12:33
@Rezii píše:
Taky hodně spí. No vidíš, tak prostě asi trpělivost…;)

Přesně tak, ono se u vás k tomu mohly přidat i ty zuby a je to jedno s druhým. Na pohotovost bych nešla, respektive šla, pokud by horečka byla kolem 39 a po podání léků výrazně neklesla. Pamatuj, že teplota se nemá srážet do 38,5, aby tělo mohlo s nemocí bojovat…hodně pít, hodně spát…

Rezii
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 17.03.18 12:50
@lleennttiillkkaa píše:
Přesně tak, ono se u vás k tomu mohly přidat i ty zuby a je to jedno s druhým. Na pohotovost bych nešla, respektive šla, pokud by horečka byla kolem 39 a po podání léků výrazně neklesla. Pamatuj, že teplota se nemá srážet do 38,5, aby tělo mohlo s nemocí bojovat…hodně pít, hodně spát…

Jo jasně já normálně taky ne, ale u sekundárních vzestupu horečky se vždycky obávám přidružené bakteriální infekce. Vypadá to ale že do pondělí to počká, dík všem!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama