Teplota jako příznak těhotenství???

18
7.6.06 21:20

Teplota jako příznak těhotenství???

Ahojda,

chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla zvýšenou teplotu, která neklesá ještě před pozitivním tt. Vychází mi, že bych byla tak max. 14 dní těhotná,z toho již mám asi týden neustále 37 - 37,3 stupně, rýma, kašel, nic takového - jen „skleněné“ oči od teploty? Měla jste to některá taky tak? TT. by byl dle mého cyklu ještě nejspíš negativní, tak jsem to zatím nezkoušela.

Díky za odpověď.

bondulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1576
7.6.06 21:30

Ahoj Bondulko,
ano já to tak měla, u prvního těhotenství asi dva měsíce, provázely to u mě i pocity zimnice nebo horečky. Teď je to stejné, většinou mám kolem 37.1. Tak držím palce aby ta teplotka u Tebe znamenala to co si přeješ! Já tentokrát testovala 15 DPO a byly tam pěkné tlustice :wink: Dej vědět jak to dopadlo :D
Harri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
7.6.06 21:41

já jsem si přestala měřit teplotu když jsem měla těch 37 a výš, ale měřeno v pochvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
7.6.06 22:21

Ahoj, u mě byla zvýšená teplota kolem 37 první příznak těhotenství. Taky mi nic nebylo, jenom jsem cítila, že mám teplotu. Ptala jsem se pak doktorky, říkala, že u někoho to tak je ze začátku, u někoho celé těhotenství.
Mary + Jakub 14 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
8.6.06 08:31

Bondulko
Je to přesně, jak píšeš. Líp by ale bylo, kdyby ses mohla chytit ještě něčeho. Já jsem měla tři příznaky: porostly mi prsa (což se mi stalo naposledy v sedmé třídě :roll: ), chtělo se mi pořád čůrat (a to mám dole mimořádně výkonné svaly - baby kolem mě vždycky chodily třikrát častěji při stejném množství vypité tekutiny :wink: ) a z mých běžných 36,4 se stalo konstantních 37, a tak to zůstalo do půlky těhotenství. Takže přeju, aby ti to vyšlo :! .
PS: Zapomněla jsem napsat, že jsem to pozorovala tak týden předtím, než bylo možné dělat test. Hodně bych se tehdy divila, kdyby tam ty // nebyly 8O .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
9.6.06 21:38

Tak zatím čekám, jak se to vyvine, zítra po ránu asi zkusím těhotenský test, tak uvidíme.

Bondulka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14432
10.6.06 07:11

Já mám taky 37.3 ale měřím v pochvě.Včera se mi taky objevil takový hustý táhlý hlen trošičku narůžovělý,ale kdybych byla těhotná tak jen týden,takže na testění mám ještě dost času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
šááááárinka
6.10.13 20:27

Dobrý den,
mám dotaz? posledních par dní mě bolí strašně ledviny kamarádka stím také měla problémy šla k doktoru a ten jí poté oznámil že je těhotná.. Včera a dnes se cítím na horečku hoří mi člo ale tváře jsou studený.. pobolívá mě bříško jak kdy test jsem si zatím neděala co jsem četla ty příznaky nevím jak to chodí děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama