Teplota nad 38 během léčby antibiotiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra015
Povídálka 26 příspěvků 04.01.17 21:09
Teplota nad 38 během léčby antibiotiky

Dobrý večer, maminky. Prosím o vaše zkušenosti, pokud někdo budete mít. Dcera týden užívá antibiotika na močové cesty. Ještě čtyři dny je bude dobírat. Žádné teploty neměla. Až dnes odpoledne z ničeho nic teplota téměř 39 stupnů s tím, že ji bolí bříško, a byla hodně unavená. Chtěla jsem hned jet na pohotovost, ale manžel mne přesvědčil, abych nepanikařila. Ale já se hrozně bojím, aby jí teplota přes noc nestoupla ještě víc. Stalo se vám někomu, že dítě během užívání antibiotik dostalo takovou horečku? Děkuji

Reakce:
angelivanka84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 21:32

Sestra teď leží se svou dcerkou(4) v nemocnici na ATB v kapačkách, protože měla neustále teploty, klesaly pak zas vysoký.
Až zjistili že má něco v krvi i moči.
Teplota během podávání ATB ji nesmí vystoupat přes 38.
Takže já bych neriskovala a jela :?

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 04.01.17 22:02

Já si taky myslim, že uplne normální to není…

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2101 příspěvků 04.01.17 22:22

@petra015 Možná se jí mohla přidat nějaká viroza, řadi teď chřipka… Minimálně bych na pohotovost zavolala a poradila se…

lampicka11
Závislačka 3507 příspěvků 4 inzeráty 04.01.17 22:37

Jela bych na pohotovost. Dej vedet jak jste dopadly…atb by uz mela davno zabrat. Radsi zbytecne

petra015
Povídálka 26 příspěvků 04.01.17 22:52

Volala jsem na pohotovost, stat se to muze, zrejme chytla nejakou virozu. Takze mam dat cipek na teplotu a rano k lekari s moci. Dekuju vam za rady

petra015
Povídálka 26 příspěvků 05.01.17 15:07

Tak jsem dnes s dcerou jela ráno k lékaři s močí. Atb co nasadila před týdnem nezabrala, takže nám je změnila. Přišly výsledky moči a prý tam má e coli. Máte někdo zkušenost s takovou bakterií?

angelivanka84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 16:58
@petra015 píše:
Tak jsem dnes s dcerou jela ráno k lékaři s močí. Atb co nasadila před týdnem nezabrala, takže nám je změnila. Přišly výsledky moči a prý tam má e coli. Máte někdo zkušenost s takovou bakterií?

Zkušenost nemám, ale ještě že jste jeli ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >