Teplota nad 38 během léčby antibiotiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petra015
Povídálka 26 příspěvků 04.01.17 21:09
Teplota nad 38 během léčby antibiotiky

Dobrý večer, maminky. Prosím o vaše zkušenosti, pokud někdo budete mít. Dcera týden užívá antibiotika na močové cesty. Ještě čtyři dny je bude dobírat. Žádné teploty neměla. Až dnes odpoledne z ničeho nic teplota téměř 39 stupnů s tím, že ji bolí bříško, a byla hodně unavená. Chtěla jsem hned jet na pohotovost, ale manžel mne přesvědčil, abych nepanikařila. Ale já se hrozně bojím, aby jí teplota přes noc nestoupla ještě víc. Stalo se vám někomu, že dítě během užívání antibiotik dostalo takovou horečku? Děkuji

Reakce:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 21:32

Sestra teď leží se svou dcerkou(4) v nemocnici na ATB v kapačkách, protože měla neustále teploty, klesaly pak zas vysoký.
Až zjistili že má něco v krvi i moči.
Teplota během podávání ATB ji nesmí vystoupat přes 38.
Takže já bych neriskovala a jela :?

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 04.01.17 22:02

Já si taky myslim, že uplne normální to není…

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 04.01.17 22:22

@petra015 Možná se jí mohla přidat nějaká viroza, řadi teď chřipka… Minimálně bych na pohotovost zavolala a poradila se…

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 04.01.17 22:37

Jela bych na pohotovost. Dej vedet jak jste dopadly…atb by uz mela davno zabrat. Radsi zbytecne

petra015
Povídálka 26 příspěvků 04.01.17 22:52

Volala jsem na pohotovost, stat se to muze, zrejme chytla nejakou virozu. Takze mam dat cipek na teplotu a rano k lekari s moci. Dekuju vam za rady

petra015
Povídálka 26 příspěvků 05.01.17 15:07

Tak jsem dnes s dcerou jela ráno k lékaři s močí. Atb co nasadila před týdnem nezabrala, takže nám je změnila. Přišly výsledky moči a prý tam má e coli. Máte někdo zkušenost s takovou bakterií?

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 16:58
@petra015 píše:
Tak jsem dnes s dcerou jela ráno k lékaři s močí. Atb co nasadila před týdnem nezabrala, takže nám je změnila. Přišly výsledky moči a prý tam má e coli. Máte někdo zkušenost s takovou bakterií?

Zkušenost nemám, ale ještě že jste jeli ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >