Teplota ustoupila, zase se vrátila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineDovesilke
Závislačka 2972 příspěvků 30.12.17 19:06
Teplota ustoupila,zase se vrátila

Ahoj, syn / 8 let / měl 3 dny teploty nad 38 stupnů, a protože po 3 dnech ustoupily, k lékaři jsem tedy nešla. Další 3 dny bez teplot a čtvrý den zase teplota vyskočila nad 38 stupnů / zatím druhý den /,ještě se mi nikdy nestalo / mám 3 děti/,že by se po několika málo dnech bez teplot zase vrátily :think:
Třeba je to běžné, ale zkušennost nemám. Kdo si tímto prošel, co se z toho vyklubalo?
Snad je jen nachlazený, ale ty teploty mě straší. Občas zakašle, tak nějak na sucho, ale málo.
K lékaři to nebude, navíc je víkend :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 19:14

Jak mu je jinak? Jestli dobře, jen má teplotu a kašel, tak bych vydržela, už není mimino. Pokud je slabý, spavý, unavený atd. tak bych zavolala na pohotovost a řídila se dál jejich radou, která nejspíš bude přijeďte.

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 30.12.17 19:18

Zkuste domaci crp test. :think:

Závislačka 2972 příspěvků 30.12.17 19:19

@Aspera Když teplota stoupne na 38,5 srážím, to už mu je zle, je unavený atd.,po sražení je mu zase lépe. Pohotovost zatím neplánuju, jen kdyby bylo nejhůř, ale ta teplota mě nervuje že se vrátila…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 30.12.17 19:21

Proč s ním nejedeš na pohotovost? Tam by ti třeba na to něco dali a řekli co a jak :nevim:

Závislačka 2972 příspěvků 30.12.17 19:29

@Petruna21 Nechci otravovat s horečkou, ale asi tam zavolám ať jsem klidnější.

Závislačka 2972 příspěvků 30.12.17 19:30
@Teresa.p píše:
Zkuste domaci crp test. :think:

To mě nenapadlo, ještě jsem neměla.

Aspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 19:30

@Dovesilke po tolika dnech, klidně otravuj i s horečkou. Radši zbytečně než pozdě.

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 30.12.17 19:33
lucika.k

@Dovesilke jakýpak otravovat.. oni tam jsou pro Vás :)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 30.12.17 21:13

@Dovesilke Od toho tam jsou je to jejich práce :)

Ajanocka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 31.12.17 09:33

Mě se to stálo u dcery 7 let, minulý měsíc. Horečka se vratila po týdnu. Byla jsem u dr. a závěr dle crp. - opakovaně chytila virozu, protože byla oslabená.
Loni vletě jsme to měli podobné - po týdnu horečky, mudr. se to nezdalo, nasadila atb, a podle stěru měla nějaký druh streptokoka ( v krku ji nebolelo).

Crackell
Stálice 54 příspěvků 01.01.18 05:49

@Dovesilke

Muzu se zeptat, jak to dopadlo? Mame uplne to stejne. Myslela jsem, ze dnes uz bude lepe, ale v noci stale hori 39+. Stridam paralen s nurofenen po trech hodinach, ale uz ani to moc nezabira, srazi to tak k 38 :/. Dnes to bude treti den, kdyz nepocitam ty prve tri dny, pak dva dny ok a navrat nemoci. Crp vychazi nizke, tak atb nam nechteji dat, ale zatim jen trosicku huhna, jinak se nic nespousti:/

Závislačka 2972 příspěvků 01.01.18 09:17

@Crackell Taky nám nic nedali, jen máme srážet teplotu, kašle na sucho pořád stejně, akorát od včera má teplotu jen nad 37 stupňů.

Crackell
Stálice 54 příspěvků 01.01.18 12:42

@Dovesilke

Tak my jedeme z pohotovosti a vzali ji odbery. Pry to je nejaka virova infekce (trosku bile mandle), anebo prave nevyloucili infekcni mononukleozu. Uvidi se odpo, ale nastesti se ji ted ty teploty drzi kolem 38, trochu tomu teda furt pomaham, ale uz ne co tri hodiny. Jinak doktorka rikala, ze to vidavaji, ze jspu infekce s takto vysokyma horeckama klidne i 10-14 dni. Tak si drzme palce, at jsou ditka zdrava!!!;)

Závislačka 2972 příspěvků 01.01.18 17:56

@Crackell Ach jo, snad to nebude mononukleoza, já uvidím co přinesou další dny, buď už se ty teploty nevrátí, nebo budeme muset znovu k lékaři.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >