Teplota v horkých slunných dnech

159
3.6.15 08:16

teplota v horkých slunných dnech

Ahoj maminky, mám trošku blbou otázku, ale jelikož se s tím setkávám prvně tak se radši obracím na Vás :mavam:. Tak k věci, mám doma půl ročního syna a teď jsem mu měřila teplotu v konečníku měl 37,8 bez odečtu. Zajímalo by mě jestli to je tedy normální teplota nebo to může souviset i s horkým dnem nebo i zoubky. Každopádně jen potřebuji vědět zda-li to je opravdu normál teplotka nebo už zvýšená všude se píše něco jiného. Předem děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.15 08:20

Muze to byt prehratim, od zubu, viroza… vyber si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
3.6.15 08:21

Řekla bych, že teplota je v normě :-) každopádně vzdy odečítat. A vyhýbat se přímému slunicku :-) teplotu jako takovou nemá. To bych byla klidna. Pokud bude Mít více muže se jednat urcite o zoubky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47209
3.6.15 08:23

Tak kdyz odectes, tak je min a to bych ani neresila, muze to byt od zubu nebo s prehrati. Uvidis pozdeji, jak se to vyvine.
Rano byva trosku jinsi teplota, jak behem dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4621
3.6.15 08:23

37,3 bych neresila :-) btw kvuli necemu jsi tu teplotu merila ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.6.15 08:25

No právě taky jsem říkala že může být více příčin, ale akorát mě to znepokojuje když to může být cokoliv :lol:, určitě budu během dne měřit a pokud by se to nezměnilo nebo naopak zhoršilo určitě zajdu k dr. jen jsem chtěla vědět jestli už se s tím nějaká mamča setkala že to bylo fakt jen z přehřátí. Jinak nevidím že by byl syn nějak apatický, pořád stejný, hraje si, směje se. No uvidíme snad to bude dobrý :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.6.15 08:28

No teplotu jsem měřila protože se mi zdál nějaký teplý, tak jen pro jistotu jsem zkusila. A já to taky nepřikládám za teplotu, mě bylo řečeno že do 37.5 po odečtu to teplota není, ale víte jak to je jeden řekne to druhý zase tamto. Je to mé první dítě a ve 3 měsících už byl chudák nemocný tak mě to vždycky trošku vyděsí. Ale moc Vám všem děkuji za uklidnění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
3.6.15 08:29

A tys ho měřila jen tak preventivně, nebo vykazuje nějaké příznaky? jinak teplota mi přijde úplně v normě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
3.6.15 08:31

No zdál se mi teplejší než obvykle tak jsem ho změřila, jinak ne, chová se furt stejně normálně baští, pije, hraje si nic zvláštního. Jen mi to nedalo tak jsem změřila a zeptala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
3.6.15 08:35

@Terul12 tak odečti 0,5 a máš normální teplotu :roll: ;) to se ti zdá jako teplý, že mu měříš teplotu?

• Nahlásit
  • Citovat
159
3.6.15 08:42

@Kies no právě se mi zdál teplý víc než obvykle jinak bych neměřila, ale moje známa teď měla nemocného stejně starého syna a měl 37,4 po odečtu a jí tvrdila dr. že už to je zvýšená teplota. Mě bylo zase řečeno že ne, že je to normální teplota tak babo raď, vím že to byla asi hloupá otázka, ale chtěla jsem se uklidnit jestli to tedy je opravdu v normě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
3.6.15 08:44

@Terul12 v pohodě, pokud dítě jí, spí, kádí, čůrá a já nevim co, určitě je v pohodě :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
159
3.6.15 08:45

@Kies No to on zase jo ten jeho apetit bych chtěla fakt mít :lol: Nezlob te se moc děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
3.6.15 09:28

Je to zvýšená teplota, nech ho svlečenýho, jestli nebyl přehřátej z postýlky. zoubkama to klidně být může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 11:07
@Terul12 píše:
Ahoj maminky, mám trošku blbou otázku, ale jelikož se s tím setkávám prvně tak se radši obracím na Vás :mavam:. Tak k věci, mám doma půl ročního syna a teď jsem mu měřila teplotu v konečníku měl 37,8 bez odečtu. Zajímalo by mě jestli to je tedy normální teplota nebo to může souviset i s horkým dnem nebo i zoubky. Každopádně jen potřebuji vědět zda-li to je opravdu normál teplotka nebo už zvýšená všude se píše něco jiného. Předem děkuji :hug:

když je to bez odečtu, tak na to nehleď. U malých dětí je běžná teplota do 37,9 st po odečtu. Odečítej, od toho se to má dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama