Reklama

Teplota vzduchu v sušičce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 00:19
Teplota vzduchu v susicce

Prosim o radu. Mam prvni susicku, zn. Candy, s tepelnym cerpadlem. A prekvapuje me, ze neni pri suseni vubec tepla, kdyz dam pauzu a sahnu na pradlo, je jen trosku vlahe. Na to, jak hodne odstredene pradlo jsem tam dala, mi prijde, ze susi moc dlouho. V navodu pisou, ze dvirka mohou byt velmi horka, na internetu to je porad samy „horky vzduch“… Muzete mi vy, co mate doma susicku, napsat, jake zhruba vydava teplo (jak teple je pradlo?), kdyz sahnete zvenku na dvirka, hreji? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:23
nezastavuj :-)

A po vysušení je prádlo suché a jde z ní horký vzduch? pokud je teplý vzduch po vyndání prádla a otevření dvířek a prádlo je na omak trošku teplé (musíš hned po dosušení otevřít a vyndat-né ho tam nechat ležet), tak je vše v pořádku. Hlavně jí nezastavuj, jinak se ti rozbije, neměla by se v chodu zastavovat.

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:24
no ještě záleží na volbě programu

Možná taky záleží na volbě programu, my dáváme většinou prádlo na bavlnu a největší teplotu, prádlo se suší i 3 hodiny, a je pak vážně horké, když dám nějaký program, který je kratší - například na hodinu dvacet, tak se mi prádlo ani nevysuší a nejde z ní horký vzduch (například program Fitness)

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 00:29

@Keltka ma tam tlacitko pauza, nevypinam program. Pradlo tam susim podruhe, poprve jsem mela pracku s 600ot., tak to susilo 5 hodin, pak jsem to nevydrzela s nervama a vyndala ho na susak.

Dnes mam novou pracku, pradlo fest vyzdimane, zkusila jsem program pro suseni do skrine, vzduch vlahy. Ten jsem po hodine zrusila a dala program nastaveni casu jak chci (nastavit teplotu u teto susicky nejde) a i kdyz to ma susit uz jen pul hodiny, porad jen vlahy vzduch.

My ji koupili ve 2.jakosti, asi jim spadla, vzadu ma mirne prohnuty bok, neni to skoro vubec videt a byla o par tisic levnejsi. Ale ted mam prave nerva, jestli neni vadna i funkcne

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 00:31

@Keltka no dobre, jeste to zitra zkusim dat na program „perfect dry“ a vydrzim to. Bohuzel tato susicka uzivatelskou volbu teploty nema. Je fakt, ze do konce jsem to jet za ty dva cykly jeste nenechala. Diky

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:37
hm
@Myssicka píše:
@Keltka ma tam tlacitko pauza, nevypinam program. Pradlo tam susim podruhe, poprve jsem mela pracku s 600ot., tak to susilo 5 hodin, pak jsem to nevydrzela s nervama a vyndala ho na susak.

Dnes mam novou pracku, pradlo fest vyzdimane, zkusila jsem program pro suseni do skrine, vzduch vlahy. Ten jsem po hodine zrusila a dala program nastaveni casu jak chci (nastavit teplotu u teto susicky nejde) a i kdyz to ma susit uz jen pul hodiny, porad jen vlahy vzduch.

My ji koupili ve 2.jakosti, asi jim spadla, vzadu ma mirne prohnuty bok, neni to skoro vubec videt a byla o par tisic levnejsi. Ale ted mam prave nerva, jestli neni vadna i funkcne

mám sušičku jiné značky, takže netuším, nicméně také na program „Suché do skříně“ se prádlo nevysuší a zůstane vlhké.

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:38
jj
@Myssicka píše:
@Keltka no dobre, jeste to zitra zkusim dat na program „perfect dry“ a vydrzim to. Bohuzel tato susicka uzivatelskou volbu teploty nema. Je fakt, ze do konce jsem to jet za ty dva cykly jeste nenechala. Diky

Vyzkoušej to, pokud to pořád nepůjde, tak ji reklamuj-to určitě jde i na poškozený a zlevněný výrobek…

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:40
jj

Vyzkoušej program na největší teplotu - a na nejdelší dobu, u mě je to bavlna - extra suché - EXTRA DRY - jiný program skoro ani nedávám, protože je to prádlo jindy nedosušené, držím palce a není zač - nemusíš děkovat. Dobrou noc! :srdce:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 00:42

@Keltka ano, pokud to bude divne, reklamujem ji. Jen jsem prave chtela vedet, jak to maji ostatni s tou teplotou vzduchu. Jestli je susicka tepla napr. jako mycka.

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 12.01.17 00:47

Dvířka nemám horká ani teplá.. ani boky sušičky nehřejí.

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 12.01.17 00:50
jasně

@Myssicka jen při tom nejteplejším programu :D

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 12.01.17 01:15

Nejcasteji susim na 1.10 hodiny a pradlo je velmi teple. Susim na rezim skrin.

nozu
Extra třída :D 11459 příspěvků 12.01.17 06:06

Pri suseni dvirka tepla nejsou, ale pri dlkonceni programu je pradlo suche a teple. Tipla bych, ze ta tvoje nefunguje spravne.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 12.01.17 06:31

Suším na program směs, čas 1;35. Sušička dosusuje dle svého uvážení v čase 10minut, ten čas se zastaví a až je prádlo suché, pokračuje v odpočítávání. Prádlo je horké. Hodně.

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.01.17 09:02

U me susicky nelze nastavit teplota. Susim vetsinou na program „bavlna“ a volba „suche k ulozeni“ a pradlo je po otevreni horke a suche.
Citlivejsi veci susim na 20 minutovy program „teply vzduch“, za tech 20 min se to lehce prosusi a nacechra, ale i tak po vyndani je pradlo tez dost teple.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama