Teplota, angína, Ospen, kdy zlepšení?

8115
18.5.16 18:33

Teplota,angina,ospen, kdy zlepšení?

Ahoj holky, syn právě prodelava angínu, od soboty od vecera teplota do 38,5, tak jsme v pondělí vyrazili k dr ( už ve čtvrtek zvětšené mandle, v pátek stěr, ale byl negativní ). V pondělí dopoledne dostal atb ( vysoké crp ), bere ospen. Dneska už byl trošku lepší ( dneška už i teplota klesla pod 37, předchozí dny jsem měla problém srazit teplotu pod 37,5 ), ale pořád teplotu má, i když i terval se prodlužuje mezi teplotami. 72 hodin bude zítra v 11. Je to už zlepšení a nebo je lepší jít zítra k dr a změnit atb? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24467
18.5.16 18:34

Majda měla angínu už vícekrát a teda do druhého dne jí vždycky bylo výrazně lépe.
Taky Ospen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
18.5.16 18:38

@Pipet : když ji měl loni poprvé, tak taky mu to zabralo do 48 hodin :-(. Sice už je dneska lepší ( víc „řadí“ ), ale ta teplota se mi nějak nezda :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2456
18.5.16 18:42

Já teda beru jako zlepšení pokles z horečky na teplotu. Tak mi to i doktorka vysvětlila, že to je nástupem atb. Mně je lépe většinou až za 3dny, první dny při angíně umírám. Malá to snáší lépe a do těch 48hodin je to výrazně lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
18.5.16 18:49

@lamicina : já na něm už dneska vidím, že je mu lip, ale pořád mu teplota vyskakuje k těm 38,5, i když už nemusím srážet tak často :-(. No asi zítra zavolam dr a pořadím se s ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
18.5.16 18:51

No, nám mudr řekla, že by dceři mělo být lépe do třídnů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
18.5.16 18:55

@SlecnaSally : no mám do 72 hodin :mrgreen: ( což je zítra ráno :think: ), ale doufala jsem, že to bude mít podobný průběh jako loni, to mu to zabralo do 2 dnů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2456
18.5.16 19:01

@myskalucka
držím palce, ať je už jen lépe. Já jsem vycvičená od sebe, kdy většinou mám rozjetou angínu parádně. Minule mě museli píchat atb. rovnou na pohotovosti, takže to že jsem 3dny víceméně KO beru jako normu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
19.5.16 15:11

Tak holky, doufám, že se neraduji předčasně, ale teplota naposledy včera odpoledne, v 17:30 dostal nurofen a od té doby má normální tělesnou teplotu ( do max. 36,9 :dance: ), tak snad už ty atb zabraly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama