Terén - Oyster nebo Valco

6
9.2.20 21:03

Terén - Oyster nebo Valco

Který je lepší do terénu - Oyster Zero 2019 (má nějaké nové kolečka, které jsou jako nafukovací) nebo Valco Snap s nafukovacími kolecky? A lze u oysteru zero 2019 prip. dokoupit nafukovacky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14701
9.2.20 22:18

Ani jeden není do terénu, to jsou městský kočárky. Co vlastně myslíš terénem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.2.20 03:56

Třeba les, polní cesta… Ne, že bychom tam byli pořád, ale at ho můžeme vzít i tam. A kdyby se malé nelíbilo v nosítku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
10.2.20 08:26

Valco nemá vůbec žádné odpružení, ten sotva zvládne městský terén typu dlažební kostky. Do terénu jsou ideální tříkolky, TFK joggster, Baby Jogger, Britax b motion 3, ten se dá koupit celkem levně…Řekla bych, že Valco i Oyster jsou spíš městské kočárky a v terénu se s nimi hodně nadřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.2.20 08:57

No, jde o to, že bydlíme ve městě na dost vysokém kopci (proto chci lehký kočárek) a nejčastěji budeme jezdit ve meste. Ale když pojedem někam na výlet, tak může být třeba nějaká trasa lesem, polní cestou (proto ať je i trochu do terénu). Myslím, že ti co mají Valca nebo Oyster, tak taky občas přijedou terénem, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14701
10.2.20 13:43

Koukat na váhu kočárku je nesmysl, to nemá na ovladatelnost vliv. Na to mají vliv pouze kola. Mám kočárek, který váží 16kg a jezdí se mi s ním lépe než s šestikilovým valcem. Čím větší a užší kola kočárek má, tím lépe se s ním jezdí. Podívej jaká kola mají kočárky na běhání. Čím menší kolečka, tím víc se na jakékoliv nerovnosti s kočárkem nadřeš. Třeba to zero nedá ani trávník…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.2.20 16:17

Jakože do terénu jsou lepší úzká a malá kolečka? :think:
Tu váhu řeším, protože bydlíme na kopci a ten budu (po asfaltu) vyjíždět častěji než ten terén.
Jinak, myslím, že Thule mají obrovska kola a to jsou kočárky do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14701
10.2.20 17:42

Úzká a velká jsou do terénu. Věř mi, že s těmahle kočárkama se do kopce nadřeš víc než s dvojnásobně těžším kočárem s velkýma kolama. Kočárů jsem vyzkoušela spoustu i v těžkým terénu, vím o čem píšu. Radši pořiď britax Bmotion a budeš spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
10.2.20 18:51

A, nahodou, jak jsou na tom ten valco s nafukovackama nebo Oyster, nevíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
14.2.20 12:50

Rozhodovala jsem se mezi těmito kočárky a vyhrál to Valco s nafukovackama. Zkoušela jsem ho u kámošky a ovládání super, ona tvrdila, že lesní cestu docela dá. Zatím ho nemám doma, tak nemůžu posoudit. Oyster zero se mi líbil víc, ale ty přední kola jsou maličké a co potkávám ženské v parku a mají ho, tak docela dost drncá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
14.2.20 12:55

@Haleyy
Můžete pak dát vědět, jak jste spokojená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
14.2.20 23:21

@InkaSab Určitě napíšu, ale nevím, jestli už kočárek nebudete mít. Dneska jsem si pro něj byla, tak na první pohled super, ale vyjet s ním mám v plánu až na jaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama