Teren - tři nebo čtyři kola?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 10:24
Teren - tři nebo čtyři kola? ????

Zdravim…vim, ze uz to tu bylo mockrat, ale rozhlizim se po kocarkach a mam z toho hlavu jak balon. :lol:

Chtěla jsem vždy čtyřkolku (kvuli stabilite), ale kdyz vezmu co od nej pozaduji, nevim jestli by tri kola nebyly lepsi a uz bych ji i brala.

Jsou opravdu trikolky tak nestabilni? Jezdit hlavne budu polnacky, lesni cesty, ale obcas i ten obchod. Oba radi chodime po vyletech, 20km v lese, do kopce, z kopce, kamen, koren. Mame psi a ti chodi snami.

Koukla jsem na Britax (uz mi trochu prijde jako modni hit, ale nevim), Baby jogger, easywalker, ale i na thule.

Za kazdou pripominku budu rada ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8911 příspěvků 27.04.19 10:28

Jednoznačně čtyři pevný kola, ideálně kočár typu roan marita. Mám kočárů odzkoušeno hodně, čtyřkolky, trojkolky, aretovací kola a čtyřkoláky jsou nejlepší. Projedou fakt všechno a hlavně se i v terénu velmi dobře ovládají. Čím větší kola, tím lepší. Trojkolku už jsem viděla nejednou převrácenou.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 27.04.19 10:29
@SilvieMa píše:
Zdravim…vim, ze uz to tu bylo mockrat, ale rozhlizim se po kocarkach a mam z toho hlavu jak balon. :lol:

Chtěla jsem vždy čtyřkolku (kvuli stabilite), ale kdyz vezmu co od nej pozaduji, nevim jestli by tri kola nebyly lepsi a uz bych ji i brala.

Jsou opravdu trikolky tak nestabilni? Jezdit hlavne budu polnacky, lesni cesty, ale obcas i ten obchod. Oba radi chodime po vyletech, 20km v lese, do kopce, z kopce, kamen, koren. Mame psi a ti chodi snami.

Koukla jsem na Britax (uz mi trochu prijde jako modni hit, ale nevim), Baby jogger, easywalker, ale i na thule.

Za kazdou pripominku budu rada ;)

Volila bych 4 kola.

tulipán
Závislačka 4432 příspěvků 27.04.19 10:34

Trojkolka se prevraci. Krome toho, ze zdolavas teren, tak jeste drzis kocar silou, aby se nevyvratil.

Tarinka
Echt Kelišová 8418 příspěvků 27.04.19 10:36

My meli ctyrkolku xlander, ale nijak zvlast bych ho nedoporucila. Nejvetsi dojem na me u kamaradek udelala prave trojkolka peg perego gt3, to je tank.

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5298 příspěvků 27.04.19 10:40

Já teda musím říct, že se mi trojkolku nikdy neprevratila a s ruční brzdou jsme pohodlně zvládli kopce v Krkonoších. Měla jsem i ctyrkolky, ty jsou taky dobře, ale za mě, trojkolku s ruční brzdou je super

Kelišová 5298 příspěvků 27.04.19 10:41

@Tarinka prosím, o x landeru u varují, trojkolce nebo ctyrkolce, proč ho nedoporučuje s?

SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 10:42

@g.sandova a jakou mas?

SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 10:43

@g.sandova x-lander bych moc nerala, driv se mi libil. Ale posledni dobou na nej neslisim dobre recenze a je to polsky vyrobek

Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 27.04.19 10:48

Do terénu neexistuje horší volba, než je kočár se třemi koly.
Pokud chodíte do až takových terénů, tak 4 pevná kola.

Kelišová 5298 příspěvků 27.04.19 10:49

@SilvieMa já red už žádný kočár nemám, ale když vše dobře dopadne l, budu potřebovat. Líbí se mi x lancer a easy walker, potom ještě pár kočárku. No nevím, ještě je brzy, ale už koukám. Klidně ibazarovej koupím.

SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 11:10

@g.sandova ja se bazarovemu, taky nevyhybam…ale tam bych prave sahla po dech drazsich modelech a lepsich znackach.

SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 11:13

Tak uvidim

Příspěvek upraven 27.04.19 v 11:29

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28723 příspěvků 27.04.19 11:27

Měla jsem trojkolku Cam Cortinu… do terénu parádní, lepší než čtyřkolka (odzkoušeno u prvních dvou dětí, při třetím jsme koupili trojkolku a jiný kočár si už neumím představit), ale chce to, aby i to přední kolo bylo taky velké a ne malý puclík… většinou to o nestabilitě a špatných vlastnostech říkaly ty maminky, které trojkolku ani neměly a jen to slyšely od jiných… jezdila jsem s ní i do lesa, projezdili jsme kdeco, v horách, cestou necestou… ve sněhu jedno kolo vepředu projede lépe než dvě kola, zejména když je vyšlapaná jen úzká cestička uprostřed sněhu…

SilvieMa
Povídálka 28 příspěvků 27.04.19 11:27

@g.sandova easywalker me nedavno zaujal, kdyz jsem ho videla jako sportak. Vypadal, ze se jen tak pred necim nezastavi…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama