Terénní auto na ovládání - hračka na ven, které?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rawala
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 02.12.17 19:27
Terénní auto na ovládání - hračka na ven, které?

Ahoj Maminky, prosím jaké terénní auto na ven na ovládání byste mi doporučily? Synovi je
5 a 1/2roku. U kterého vydrží dlouho baterky, aspon na jednu procházku, aby byl slušný signál dosahu, a kvalitní ovládání, aby reagovalo na pokyny ovladače. Moc děkuji! :mavam:

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 269 příspěvků 02.12.17 19:42

My máme tři, jedno nějaké mini buggy z tesca a to vydrží nejdéle jezdit a dobře se ovládá, pak buggati speed run to vydrží žalostně málo a hůř se ovládá a teď jsme koupili od wiki goliashe a to je suprové. Na delší procházky doporučuju spíš lehké auto typu mini buggy nebo formule, ideálně na rychlonabíjecí tužkovky, náhradní vždycky můžeš hodit do kabelky. Hodně štěstí s výběrem, zašla bych asi do obchodu a nechala si poradit a sama vyzkoušet ovládání.

MarkyPapa
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 02.12.17 20:05
@mi.anetka píše:
My máme tři, jedno nějaké mini buggy z tesca a to vydrží nejdéle jezdit a dobře se ovládá, pak buggati speed run to vydrží žalostně málo a hůř se ovládá a teď jsme koupili od wiki goliashe a to je suprové. Na delší procházky doporučuju spíš lehké auto typu mini buggy nebo formule, ideálně na rychlonabíjecí tužkovky, náhradní vždycky můžeš hodit do kabelky. Hodně štěstí s výběrem, zašla bych asi do obchodu a nechala si poradit a sama vyzkoušet ovládání.

Ahoj, mohla bys prosím poslat nějaký link? Také něco podobného sháním. Děkuji

Moise
Vesmírná mluvilka 34431 příspěvků 23 inzerátů 02.12.17 20:06

@rawala podívej se na vaporizer, je víc druhů. Údajně můžou i do vody, do písku. Kluk mi tady o něm básní :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama