Terénní kočárek s ruční brzdou a otočnou korbou

7
7.4.16 20:47

terénní kočárek s ruční brzdou a otočnou korbou

Ahoj maminky,
vím, že na toto téma tu bylo již dost diskuzí nicméně to co hledám jsem tu neobjevila. Existuje nějaký sportovní (terénní) kočárek s ruční brzdou (bruslit nehodlám, ale vede k nám prudký kopec a tak bych si potřebovala přibrzďovat)a zároveň, aby byla otočná korba?

děkuji za vaše jistě přínosné rady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2140
7.4.16 20:52

Gessleiny se dělají i s variantou s ruční brzdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6202
7.4.16 20:57

Hartany taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20129
7.4.16 20:57

Teutonia, Hartan, oba maji brzdu na prani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54345
7.4.16 21:01

Tak ten Gesslein, jestli to nezmenili, sice ma brzdeni rukou, ale neda se pribrzdovat - bud je zabrzdeno, nebo odbrzdeno. Kazdopadne verze F6 s vymennymi koly, kdyz se tam daji ta pevna, je paradni terenni kocar a zvladala jsem s tim opravdu priserne krpaly. S tim, ze kdyz jsem potrebovala, tak v kopci ta brzda na madle byla vyrazne lepsi nez dole.

Ja jenom ze to, kdyz ma kocar brzdu na madle, nemusi to vzdy byt klasicka rucni brzda jako na kole, kterou si plynule reguluji pribrzdovani. Ostatni znacky netusim, ale overila bych si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9182
7.4.16 21:01

Mám red castle s ruční brzdou, ale mám jen sporťák, hluboká korba se asi musí vycvaknout celá a nasadit po i proti směru jízdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
7.4.16 21:06

@ugluk Oni mají dvě verze, jednak mají normální brzdu na rukojeti, ne šlapací dole (protože mají přehazovací rukojeti), to je to, co myslíš ty, ale mají také verze s ruční (přibržďovací) brzdou, to jsou ty, co mají v názvu HB. Mají to tak podle mně už dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54345
7.4.16 21:14

@selia fakt? Tak to by bylo super, pribrzdovani byla jedna z mala veci, ktera mi na tom kocarku schazela. Ono uz je to taky dost dlouho, co jsem ho kupovala :mrgreen: Ale zive si vybavuji, jak jsem tehdy nadsene naklusala do obchodu, neb vsude se psalo, ze to ma rucni brzdu, a prodavac me zase vratil zpet do reality. Tak to je fajn. S touto vychytavkou mohu Gessleina s cistym svedomim doporucit, az na golfky o rok a pul pozdeji jsem jiny kocar nepotrebovala, a to jsem jezdila od obchodu a mesto pres koreny v lese a hory doly. Jen pres mocal jsme to tedy museli prenaset :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
7.4.16 21:20

Za mě teda Gesslein není vůbec terénní. Mám teda variantu F4 s výměnnou osou a po lesní cestě jsem byla dost nešťastná, jak se zaaretovanýma předníma menšíma kolama tak i s těma velkýma napevno. Nakonec jsem ho používala jen do obchodu a někam na asfalt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
7.4.16 21:31

@Katerina308 Tak terénní je F6, nebo ještě lépe F10 (je to to samé, jen vyměněné přední kolečka), F4 asi fakt ne, to je spíš „městský“ terén. Já měla F6, kdybychom jezdili lesem pořád, tak ještě dokoupím přední velká kola, ale i ve variantě s malými to bylo slušné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54345
7.4.16 21:44

Tak „za mych starych casu“ byla F6 s vymennyma kolama - bud mala mestska nebo velika pevna terenni. A ze jsme turisti, nevybavuji si nic, co by to neprojelo… To jsem na nem milovala, ze jsem koupila jeden kocar a vlastne dostala dva ruzne podvozky. Jak to precislovali ted, netusim, ale princip bude podobny, zrovna vcera jsem po nich koukala na veletrhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
7.4.16 21:49

@ugluk Je to úplně stejně F6 a F10 je ten samý kočár, akorát F6 má v základu malá kola vepředu a F10 velká a dokoupit můžeš ty druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
7.4.16 21:53
@Katerina308 píše:
Za mě teda Gesslein není vůbec terénní. Mám teda variantu F4 s výměnnou osou a po lesní cestě jsem byla dost nešťastná, jak se zaaretovanýma předníma menšíma kolama tak i s těma velkýma napevno. Nakonec jsem ho používala jen do obchodu a někam na asfalt.

F4 je taky mestsky kocar. Mam oba F6 i F4 a ctyrka se hodi max na zpevnenou lesni cestu. F6 neprojede leda potokem, jak uz tu nekdo psal. Navic i zalezi, zda mas starou nebo novou edici. A k zakladni otazce - mam rucni brzdu na pribrzdovani dodelanou u obou kocaru a nemuzu si to vynachvalit. Navic to oceni i moji prarodice a rodice, ze se tolik nenadrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54345
7.4.16 21:57

@selia aha, no uz jsem pametnik, ja kupovala jeden kocar rovnou se dvema sadama kol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
7.4.16 21:58

@selia
Tak ta kola jsou u f6 uplne stejná jako u té f4. Možná to bude bytelnosti zbytku konstrukce. Kdybych s ním jezdila v Praze po chodnících byla bych s ním spokojená. Takhle jsem si do terénu kupovala dalsi kočár

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat