Terénní zdravotní sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kormidlo
Nováček 1 příspěvek 01.02.18 19:12
terenni zdravotni sestra

Ahoj holky, nemate nekdo zkusenosti z praci terenni zdravotni sestry? jak to funguje, premyslim o zmene zamestnani, mam spatne zkusenosti s kolektivem a tohle by bylo asi nejlepsi varianta. Dekuji vsem za odpoved predem :) :) :hug: :hug:

Reakce:
KalamityJohn
Kelišová 6546 příspěvků 01.02.18 19:18

To má náhon na všechny čtyři nebo co? :think:

xjuklickova
Kelišová 5203 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 19:28

U nas ma nasmlouvane doktory v okoli, a jezdi stareckum merit tlak a odbery, podle potreby, aby nemuseli jezdit k praktikovi. Ovsem jak je placena, to netuším

bludinka
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 01.02.18 20:44

Jestli je tím myšlena domácí péče, tak mne úplně nevyhovovala :( na každého klienta byl vyměreny čas - dle vykonu, ale spousta z nich si chtěla hlavně popovídat a já jsem dost často neměla to srdce je utnout a frcet dal :nevim: takže jsem byla neustále ve skluzu :) ale dělala jsem to jen brigadne, třeba je to na plný úvazek jiný ;)

Hedvikaaa
Kecalka 152 příspěvků 01.02.18 20:48

Jezdila jsem brigadne a libilo se mi to :palec: jses si svým panem :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >