Reklama

Terénní zdravotní sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kormidlo
Nováček 1 příspěvek 01.02.18 19:12
terenni zdravotni sestra

Ahoj holky, nemate nekdo zkusenosti z praci terenni zdravotni sestry? jak to funguje, premyslim o zmene zamestnani, mam spatne zkusenosti s kolektivem a tohle by bylo asi nejlepsi varianta. Dekuji vsem za odpoved predem :) :) :hug: :hug:

Reklama

Reakce:

KalamityJohn
Kelišová 6199 příspěvků 01.02.18 19:18

To má náhon na všechny čtyři nebo co? :think:

xjuklickova
Kelišová 5096 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 19:28

U nas ma nasmlouvane doktory v okoli, a jezdi stareckum merit tlak a odbery, podle potreby, aby nemuseli jezdit k praktikovi. Ovsem jak je placena, to netuším

bludinka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 01.02.18 20:44

Jestli je tím myšlena domácí péče, tak mne úplně nevyhovovala :( na každého klienta byl vyměreny čas - dle vykonu, ale spousta z nich si chtěla hlavně popovídat a já jsem dost často neměla to srdce je utnout a frcet dal :nevim: takže jsem byla neustále ve skluzu :) ale dělala jsem to jen brigadne, třeba je to na plný úvazek jiný ;)

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 01.02.18 20:48

Jezdila jsem brigadne a libilo se mi to :palec: jses si svým panem :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >