Teri Nolet Jóga k harmonickému porodu

10
3.9.21 08:04

Teri Nolet Jóga k harmonickému porodu

Ahoj holky,
Máte někdo zkušenost s kurzy jógy od Teri Nolet? Případně zvažujete třeba online kurz jógy k porodu, který za chvíli začíná?
Do studia chodit nemůžu/nechci - nejsem očkovaná a chodit pokaždé na testy kvůli tomu nebudu. Tak mi ta online verze přijde jako dobrá pobídka něco dělat, ale zas není to nejlevnější - 8 týdnů za necelé 2 tis. Tak kdybyste některá měla zkušenost, budu ráda :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.9.21 08:22

@Liška11 ja jsem se na to taky koukala, ale vyjel na me 8tydenni kurz za 5490kc 8o to uz mi prijde trosku moc, ale za ty dva tisice si ho moc rada koupim :D

Promin za anonym, ale tak nejak jsme jeste nikomu nerekli, ze cekame mimco :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
10
3.9.21 08:51
@Anonymní píše:
@Liška11 ja jsem se na to taky koukala, ale vyjel na me 8tydenni kurz za 5490kc 8o to uz mi prijde trosku moc, ale za ty dva tisice si ho moc rada koupim :DPromin za anonym, ale tak nejak jsme jeste nikomu nerekli, ze cekame mimco :lol:

Já už jsem od ní jeden kurz měla tak možná je to nějaká spešl cena co mi přišla do mailu 🤔. No původně když jsem to otevřela a viděla těch 8tis nebo kolik, tak mi spadla brada 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.21 09:03

@Liška11 to bude asi ono :D ja od ni neco vyzkousim, ale ne tohle. Za tech 5 a pul tisice mam krasnou autosedacku :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2884
3.9.21 09:30

Já jsem od ni měla jiné cvičení, ale spokojena jsem moc nebyla, bylo to na mě moc těžké, nemám tak protažené svaly a potřebovala bych verzi pro začátečníky. Poslouchat porad “to je v pořádku, ze to úplně nezvladnes” nebo něco v tom smyslu mě vážně nebavilo a po krátké době začalo i dost stvat. Já potrebuju něco, co zvládnu tak, jak to má byt, z toho důvodu jsem teď po porodu spokojena s Mamacore. Její cvičení je podle mě spis pro holky, co normálně cvičí jógu a do toho otěhotní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
3.9.21 09:44

@Semtex aha, díky za názor, tak to chápu :? Kouknu na to Mamacore, to vůbec neznám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2884
3.9.21 09:48

@Liška11 Mamacore je ale jen po porodu, nemají to pro těhotné bohužel. Ale přístup kluků, co to vedou, se mi líbí, promlouvaji k ženám po porodu jako k úplně normálním lidem, nekňourají jako Terka (tedy mne to tak aspoň přišlo :oops: :nevim: ), snaží se pozitivně motivovat a ještě mají i hezké vymakane svaly tak akorát, tak se člověk i na to video rad koukne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat