Termální lázně Zalakaros s dětmi v zimě

43
4.9.19 14:58

termální lázně Zalakaros s dětmi v zimě

Ahoj, chtěli bychom jet s dětmi (8 let) v listopadu/prosinci do termálních lázní v Zalakaros v Maďarsku (konkrétně do hotelu Park Inn). Zajímalo by mě, jestli je uvnitř v lázních dostatek zábavy pro děti, venkovní areál je super, ale nevím, jestli se děti zabaví i uvnitř, když jedeme mimo sezónu a venku to bude zavřené. Moc děkuji za vaše zkušenosti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11
4.9.19 17:15

Jezdíme do Zalakarose v létě, ale uvnitř jsou dva velké bazény…jeden s velkou sítí uprostřed ve tvaru krychle, po které jde lézt a děti toho hojně využívají. Druhý bazén je ve vedlejší budově a v časovém intervalu se zde pouští líná řeka a bublinky. Dále je zde menší bazén pro děti s herními prvky a také je zde několik klouzaček asi 4. Myslím, že děti se zde zabaví i v zimě, ale vlastní zkušenost nemám :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
4.9.19 17:22

Uvnitř jsou i klouzačka a tobogán. Děti se určitě zabaví. Bohužel mám nafocene jen bazénky pro malé děti, tak nemůžu poslat foto. Druhý bazén s divokou řekou je fajn, tak velkou divokou řeku jsem nikde zatím neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
4.9.19 21:09

Určitě se zabaví i uvnitř, my jezdíme do termálů hlavně v zimě. Jen nejezděte v době když jsou u nás nějaké svátky, pak je to tam za trest. Vánoční prázdniny ještě jdou, ale až tak od 29. 12. Ale když je třeba prodloužený víkend kolem 28. 10. nebo 17. 11. ( nevím jak to letos vychází ) tak je to masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.9.19 08:17

Ahoj všem, díky moc za zkušenosti, tak jsem zájezd objednala :-) Hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu