Termály POdhajská nebo Bešenová

Anonymni
7.9.09 22:24

Termály POdhajská nebo Bešenová

Ahoj holky,nemate nekdo tip na dobre a ne drahe ubytovani v termalech POdhajska ev. Besenova a kdo jste tam byli,jak se vam tam libilo,byli jste spokojeni,doporucte neco :-) Planujeme dovolenku pro rodice v pulce rijna…Diky.Ema

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.9.09 22:32

Podhájská jsou spíš bazény,termální voda,okolní příroda je rovina.Bešňová je kousek od Tater,nádherné okolí a hlavně v Bešeňové je to pojmuté jako aquapark.Takže bych volila jednoznačně tuto lokalitu.Jinak co se týče ubytování,tak nejlépe se hledá na www.slovenskehory.cz .Máme s tímto serverem jen ty nejlepší zkušenosti.
Přeji příjemnou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
2724
7.9.09 23:01

Místo slovenska doporučuju Maďarsko, lepší ceny a lepší služby. My se v zimě chystáme sem:
http://www.barlangfurdo.hu/
Miskolc je krásné město s historickým jádrem, ZOO atd.. Lázně ve skále to je pohádka (když jsme v dětství jezdili lyžovat do Rumunska vždycky jsme se tam stavovali). Ubytování třeba tady:
http://www.limba.com/…-a-okoli.htm?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
8.9.09 08:05

Já se taky přimlouvám za Maďarsko - doporučuju Bukfurdo (2. největší komplex v Maďarsku), Sárvár, Gyor

• Nahlásit
  • Citovat
11724
8.9.09 08:59

Tako doporučuji Sarvar
http://www.sunflowers-agency.cz/…ar/slevy.php
Letos tam byla sestra s rodinou, děti do 6 let zdarma, krásný, čistý hotel, stejně tak termálky. Pokud se ubytuješ přímo v tom hotelu u termálek, veškeré vstupy máš zdarma. T

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.9.09 12:28

Ahoj!
My jsme letos byli v Bešeňové a byli jsme moc spokojeni.Ubytování jsem našla na www.besenova.sk a stálo nás 8EUR na osobu a den.Jinak ve vesnici je to co dům,to privát.Sehnat ubytování není žádný problém.Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
852
8.9.09 12:58

ahoj my byli minuly rok v- konec srpna - bydleli jsme v Liptovské Teplé - Vila pri Vahu - super, a do termalu jsme chodili. Ubytovni bylo skvely, maji tam 4 pokoje v podkrovi nebo potom 3 chatky, gril, bazen, zahradu, my byli moc spokojeni.
Platili jsme jeste v korunach a na osobdu to bylo myslim 230Sk.
Jo a je tam moznost polopenze, ale to je na domluve, nebo vlastni vareni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
9.9.09 03:12

Ahoj,
mí rodičové (oba mají 55 let, berou s sebou vždy i moji babičku 80 let) i tchánovci (65 let, ti jezdí s námi) rádi jezdí do Dunajské Stredy. http://www.thermalpark.sk/
Vychází nejlevněji ze všech termálů, které jsme zatím sjezdili.
Přímo v areálu bazénů je hotel a „suchou nohou“ se z pokoje do krytého term. bazénu dostaneš za minutku. Jsou tam bazény jak venkovní, tak kryté. Před týdnem otevřeli nově zrekonstruovaný vnitřní bazén. Jak jsem se dívala na stránky, tak tam neuvádějí, že mají také malý vnitřní bazének (brouzdaliště) pro děti. Ten je hned u toho wellness bazénu.
Hotel je sice dvouhvězdičkový, ale je celý zrekonstruovaný, nově zařízený pěkným nábytkem a novým soc. zařízením. Je tam všechno, jen se musí oželet např. fén (ten si stejně všude vozím vlastní), lednice (jogurty atd. nám loni v létě bez problémů schovávali do lednice v hotelové restauraci, která je hned vedle pokojů. Restaurace na hotelu je sice malá, ale dobře tam vaří. ¨Každý den je tam výběr ze 2 až 3 meníček. Mají tam i dvě dětské židličky.
Od 16.9. tam mají už mimosezónní ceny a dvoulůžkový pokoj se snídaní vyjde na necelých 50 Euro pro dvě osoby. Vstupné do bazénů je samozřejmě v ceně.
Rodiče z mé i manželové strany se tam naučili jezdit a už tam byli dvakrát a vždycky byli spokojeni.
My tam dokonce s manželovými rodiči jedeme tento týden od pátku do pondělí, tak když budeš chtít, tak písnu čerstvé informace.
Jinak je spousta krásných termálů: Sárvár, Aquacity v Popradě, Tatralandia v Lipt. Mikuláši, Bešeňová, ale ty už jsou opravdu dražší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mertik
21.11.09 09:31

Podhájská

Jsem 64letá lupenkářka a do Podhájské už letos před vánoci pojedu po čtvrté. Bydlím vždy v hotelu Energy II a jsem maximálně spokojena. Ubytování je s polopenzí, pokoje jsou na úrovni , ale co je nejdůležitější, hotel má v přízemí bazen s termální vodou, koupat se můžete za den kolikrát chcete a stačí vám pouze plavky a župan. Odpadá převlékání a eventuelní prochladnutí.Bazen je pouze pro ubytované, takže nemusíte mít obavy, že vám bude někdo „dýchat na záda“.Fantastická je koupel těsně před spaním. Samozřejmě můžete zkusit i termální koupaliště, to je hned naproti hotelu, vstupné na 1 hodinu je v přepočtu 70 Kč, ale bazen v zimní sezoně je naprosto plný a lidé jsou tak hluční, že z bazenu jdete sice krásně prohřátá, ale jinak naprosto vyčerpaná hlukem. Denně tam totiž dojíždějí autobusy s lidmi z blízkého i vzdáleného okolí, hlavně s důchodci a ti si mají stále co povídat. Bohužel má to jeden háček, volná kapacita v hotelu téměř není, takže objednat se lze nejdříve za 6 - 8 měsíců. Jinak je v Podhájské mnoho soukromých penzionů za menší peníz, ale většinou bez stravování a do bazénu na veřejném koupališti musíte docházet. Pokud potřebujete termální koupele ze zdravotních důvodů, je vcelku jedno jestli máte revma, nebo kožní problémy, tak neváhejte a jeďte vyzkoušet.Okolí je běžná krajina, ale k pěším výšlapům je velmi dobrá .Žádné velké kopečky, spíše rovinka a klídek. Zdravím vás Svatava :mavam: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
viktor
29.12.09 18:53

podhájska

Jezdím do Podhájské již několik let 2× ročně a voda je jedinečná,na Slovensku jediná o tak vysoké koncentraci,stejné,jako v Mrtvém moři,takže údajně nedochází ani k odvapnování působením tepla ,ale naopak.Ted mám jet zase v lednu od 19.2-24.1.Ubytování mám v 2pokojové chatce,bohužel mi odřekli mí kamarádi a já hledám 3lidi,kteří by jeli se mnou,tak ,abychom se vešli do 2 pokojů zdravím :andela1911@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
arisek
5.2.10 18:10

ubytování

Zdravím, prosím mohla bych se optat, kde býváte ubytovaná v Podhajské? Chtěli bychom letos s manželem zkusit, třeba i ted v březnu, ale nevím, nabídek je hodně.Děkuji moc za odpověd. Mějte se hezky

• Nahlásit
  • Citovat
3105
5.2.10 18:20

Ahoj, já teda odskočím o kousek dál,ale letos v létě jsme dovolenkovali v termálech Rajecké Teplice www.spa.sk, byli jsme max. spokojení. Bydleli jsme deset nocí v levnějším dvoulůžkovém pokoji ve Vila Flóra (na té www adrese je i ceník) a na to,že to byla ta levnější varianta,tak ubytování krásné, čisťounké (každý den uklízí a mění ručníky) a přímo u romantického jezírka. A procedúry a koupání na jedničku, připadali jsme si tam jako v pohádce. Na podzim se tam chystáme jet na romantický víkendový pobyt pro dva (mají tam různé balíčky pobytů). Kdyby tě to zaujalo a chtěla poslat nějaké foto, pisni přes SZ mejla,pošlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmmiv
7.3.11 10:21

Ahoj Svaťko

Jsem 58letá,inv.důchodkyně.V termálech na Slovensku jsem byla 1× s manželem a dětmi v Čalově.Byla jsem vyděšena z toho,že se mám namočit do vody,kde byla hlava na hlavěmuži,ženy,děti,o nemoci kůže nemluvě.Zařekla jsem se,že termály už nikdy v životě.Nyní ve svém věku mám potíže se štít.žlázou,osteoporózou,revmatismem atd.Má 9letá vnučka je exematička a št.žlázu zdědila už nyní asi po mně.Přemýšlím už delší čas o termálech v Podhajské,jelikož tyto jediné,nabízí minerály právě na tyto nemoci A LÍBIL SE MI TVŮJ PŘÍSPĚVEK O UBYTOVÁNÍ V HOTELU ENERGY II.Už vzhledem k tomu,že by ta malá mohla chodit do termálu v hotelu.jak si se zmiňovala.Objednala jsem si proto,tento hotel,ale již prý nemají volno.Zdá se mi to poněkud divné,ale bohužel nic nenadělám.Nabídli nám Penzion-Termál,ale ten je již bez stravy a docházením .Navíc máme vnučky možnost hlídání jen v termínu od 8.srpna na týden.Takže i takto jsme v nevíhodě a nemáme lepší možnost.Proto jsem zažádala o amartmány a chatky v
Podhajské s vlastním vařením a budu čekat,zda se mi někdo ozve.
Zatím,Ti moc děkuji za typ a přeji hodně zdraví.Milada ze Vsetína :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Janulikk
10.2.13 08:17

Jsem ze Slovenska, pokud se rozhodujete mezi Podhajskou a Besenovou, poradila bych spise Besenonou, hlavne pro deti je tam moc atrakcii v arealu vse uz v cene, nafukovaci kopec na skakani, lodicky ve vode, takove to prusvitne koleso - balon ve kterem se lze „nafouknout“ a behat po vode, reka ktera toci dokola, togogany atd..Je fakt ze to byva v sezone dost plne, na druhe strane areal je velky, tak se to rozlozi. A hlavne je tam zajimave okoli, toto leto je prvni kdy po dlouhych letech z nedaleke Demanovske doliny pujde nova lanovka az na vrchol Chopku v N. Tatrach a odtud je pak moznost jit po pekne upravenych cestach uz primo po hrebenu i s detmi, krasne vyhledy…dale pak znama Prosiecka dolina, esteticky moc pekna potok, lavky, male retezy v kanonu ale i s detmi schudne, konci vodopadem Cervene pisky…skanzen i se zviratky v Pribyline, stare domecky do kterych lze vchazet plus funkcni maketa parniho vlacku na kusu trate…a autem to neni odtud daleko uz ani do Vysokych Tatier, na Strske Pleso, odkud jde lanovka na Solisko, nebo 3/4 hod prochadzka s vodopadu Skok v malebnem prostredi…

• Nahlásit
  • Citovat
Pepa - Lenka
10.2.13 10:39

Moc děkuji za informaci, ale my chceme přímo do Podhajské, nejlépe co nejblíže
k termálům. Je nám 50 let bez dětí, ale naše maminky mají s delší chůzí problémy.
Proto bych uvítal adresu nějakého šikovného penzionu s polopenzí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama