Termín porodu březen 2020 (druhé a další dítko)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verkus
Povídálka 46 příspěvků 20.07.19 23:09
Termín porodu březen 2020 (druhé a další dítko)

Ahoj, ktera jste na začátku jako já, přidejte se ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.19 23:34

Ahoj, my třetí. Ale zatím to jeste nikdo neví, tak prosím anonym :oops:

verkus
Povídálka 46 příspěvků 21.07.19 07:32

Nevadí, chápu. Já to taky řekla jen příteli. Po předchozí zkušenosti :,(

verkus
Povídálka 46 příspěvků 21.07.19 07:50

Ale tak stejně máš přezdívku, ne? :)

sabina1994
Povídálka 20 příspěvků 23.07.19 12:54

@verkus Ahojky my druhé, prvni syn duben 2018 a ted termín mame teda uz 28.2., ale myslím si že budu zase přenášet, takže bude v březnu :-) hlavně aby to nebylo 29.2. je přestupný rok, tak aby neměl narozky 1× za 4 roky :D doufám, že to bude holčička, moc si ji přejeme, manžel má už syna z předchozího manželství a 4 chlapy bych asi nedala :D jinak jsem v 8tt.. co ty? Jak se těšíš? Co průběh? U mě hodně slabé ranní nevolnosti a pořád bych spala.. jinak mám za sebou první ultrazvuk a genetiku..

Katysek1
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 24.07.19 12:22

Ahojky, přidávám se k vám :) My čekáme třetí, teprve zjištění na tt. První je holka z dvojčat 2012, druhý kluk 2015. A jak se těšíte?

sabina1994
Povídálka 20 příspěvků 24.07.19 18:58

@Katysek1 já se těším moc, už abych měla za sebou to období těhotenství a zase si užívala mateřství :D

Katysek1
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 24.07.19 20:32
@sabina1994 píše:
@Katysek1 já se těším moc, už abych měla za sebou to období těhotenství a zase si užívala mateřství :D

Já už se na mimčo taky moc těším. Všichni v okolí mají teď třetí a vypadá to úžasně :grin: a co genetika, vše v pořádku?

verkus
Povídálka 46 příspěvků 25.07.19 00:18

Holky, dnes jsme zjistila, ze čekám dvojčátka :P :*

verkus
Povídálka 46 příspěvků 25.07.19 00:23
@sabina1994 píše:
@verkus Ahojky my druhé, prvni syn duben 2018 a ted termín mame teda uz 28.2., ale myslím si že budu zase přenášet, takže bude v březnu :-) hlavně aby to nebylo 29.2. je přestupný rok, tak aby neměl narozky 1× za 4 roky :D doufám, že to bude holčička, moc si ji přejeme, manžel má už syna z předchozího manželství a 4 chlapy bych asi nedala :D jinak jsem v 8tt.. co ty? Jak se těšíš? Co průběh? U mě hodně slabé ranní nevolnosti a pořád bych spala.. jinak mám za sebou první ultrazvuk a genetiku..

Ahoj, těším, ale zároveň mám strach, aby bylo vše ok. V únoru jsem potratila. Snažím se ale o veselou mysl. Dnes šok, čekám dvojčata :eyes: :grin: jinak nevolnosti v průběhu celého dne, tak jak to přijde, tak docela dobré :cry: ale naštěstí nezvracim. Nemám moc na nic chuť, ze všeho šoufl a hlavně jsem schopná jet v režimu 4 hodiny vzhůru a zbytek spat… ovšem mám do toho malého šotka dva a pul roku, tak je to sranda. Jinak ja jsem teprve dnes 6+1

verkus
Povídálka 46 příspěvků 25.07.19 00:25
@Katysek1 píše:
Ahojky, přidávám se k vám :) My čekáme třetí, teprve zjištění na tt. První je holka z dvojčat 2012, druhý kluk 2015. A jak se těšíte?

Těším, ale zároveň trochu strach, z poslední špatně zkušenosti.

Katysek1
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 25.07.19 06:37
@verkus píše:
Těším, ale zároveň trochu strach, z poslední špatně zkušenosti.

Taky jednu špatnou zkušenost mám a proto se teď budu bát každé kontroly. Ale musíme věřit, že vše dobře dopadne. Já jsem dnes teprve 5+1 a na kontrolu jdu až 20.8. Do té doby mají dovolenou. Tak budu mít takovyho nerva, aby bylo vše v pořádku.

sabina1994
Povídálka 20 příspěvků 25.07.19 11:35

@verkus Tak to máš dvojnásobné štěstí, ka se taky bála jestli nebudou dvojčata naštěstí je tam jen jedno :-) já bych taky pořád jen spala ale s malým to nejde je mu rok a 3 měsíce, takže pořád v zaprahu. Veselá mysl je důležitá bude to dobrý uvidíš. Já v minulosti taky o jedno mimi přišla a dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat.. chce to na to nemyslet a myslet na to malé jako na zdrave a čile mimi :-)

verkus
Povídálka 46 příspěvků 25.07.19 14:53
@Katysek1 píše:
Taky jednu špatnou zkušenost mám a proto se teď budu bát každé kontroly. Ale musíme věřit, že vše dobře dopadne. Já jsem dnes teprve 5+1 a na kontrolu jdu až 20.8. Do té doby mají dovolenou. Tak budu mít takovyho nerva, aby bylo vše v pořádku.

Mozna bych to brala, už až za tak dlouho. Moje gyndarka me chce vidět 1× týdně, a to je pro mě stres. Pak dej vědět, co a jak :wink:

verkus
Povídálka 46 příspěvků 25.07.19 14:55
@sabina1994 píše:
@verkus Tak to máš dvojnásobné štěstí, ka se taky bála jestli nebudou dvojčata naštěstí je tam jen jedno :-) já bych taky pořád jen spala ale s malým to nejde je mu rok a 3 měsíce, takže pořád v zaprahu. Veselá mysl je důležitá bude to dobrý uvidíš. Já v minulosti taky o jedno mimi přišla a dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat.. chce to na to nemyslet a myslet na to malé jako na zdrave a čile mimi :-)

No, upřímně jsem zvědavá, co bude. Jestli to dopadne a když, tak jak to zvládnu. Pt nemam hlídání, dcera dost živá :joy: :innocent: :heart:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama