Termín porodu březen 2022

147
26.6.21 10:16

Termín porodu březen 2022

Ahoj, našla bych tu nějaké ženy s čerstvě pozitivním testem, kterým by vycházel TP v březnu? Je ještě dost brzy a stát se může cokoliv, ale.. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2609
28.6.21 10:18

Ahoj já dneska našla toto, není to z ranní moči ale zítra ještě udělám clearblue

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
28.6.21 10:32
@Mona188 píše:
Ahoj já dneska našla toto, není to z ranní moči ale zítra ještě udělám clearblue

Ahoj, no na to, že to není z ranní moči.. Já na zítra plánuji taky druhý test, první čárku jsem měla +- stejnou jako ty, tak uvidíme. Držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
28.6.21 10:34

@Imi93 no tak super. Tak zítra pošli 🙂 můžeme porovnat. A jak si cca daleko? Podle poslední MS, nebo kalkulačky? Já měla poslední MS 31.5 jsem Teda asi cca začátek 5tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
28.6.21 11:25

@Mona188 Pošlu :) Tak to jsem zhruba stejně. Dle data ovulace dnes 4+4, dle MS to u mě nemá smysl, mám hodně dlouhé cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
28.6.21 11:59

@Imi93 no tak to je super. To můžem hezky růst spolu 😃 pokud tedy vše bude ok 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
28.6.21 12:03

@Mona188 Kéž by :srdce: Snažili jste se cíleně, nebo to je trochu překvápko? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
28.6.21 12:06

@Imi93 snažili. Já teď dvakrát za sebou potratila, tak snad už to do třetice bude v pořádku. Naštěstí nemám problém s otěhotněním. Máme už i 7 leteho syna, takže šlo podle vyšetřeních, a že jich nebylo málo, asi jen o náhody. A otěhotněla jsem vždy hned jak jsme trefili ovulaci. Co ty? Jinak já jsem Monika 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
28.6.21 12:32

@Mona188 Držím palce, aby to vyšlo. Taky jsme se snažili, povedlo se podruhé, co se nám povedlo trefit ovulaci. Bylo by to naše první, tak uvidíme. Já jsem Iva :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 15:11

Uvidíme. Dělala jsem si ho dnes odpoledne, za dva týdny mám jít na roční kontrolu. :kytka: Bylo by to naše druhé, máme 15 měsíční :lol: takže to bude sranda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
28.6.21 16:00

@Sedmikráskakrásná držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
28.6.21 17:40

Zdravím vás,
Také bych se k vám ráda přidala. Včera jsem si teprve dělala test takže je to úplně čerstvé.
Poslední ms byla 30.5., dnes je to třetí den meškání a testy vypadají dle fotky. První dělaný včera z ranní moči a ten druhý a clear blue odpoledne - pro jistotu, kdyby první test byl falešně pozitivní.
Snad bude vše v pořádku. Mimčo jsme zkoušeli od ledna letošního. Tě to měsíc byl jediný, kdy jsem nesledovala absolutně cyklus, žádné ovulační testy ani těhotenské testy před termín ms.

Všem, kterým se zadařilo moc gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
29.6.21 07:17
@Pavla.Ot93 píše:
Zdravím vás,
Také bych se k vám ráda přidala. Včera jsem si teprve dělala test takže je to úplně čerstvé.
Poslední ms byla 30.5., dnes je to třetí den meškání a testy vypadají dle fotky. První dělaný včera z ranní moči a ten druhý a clear blue odpoledne - pro jistotu, kdyby první test byl falešně pozitivní.
Snad bude vše v pořádku. Mimčo jsme zkoušeli od ledna letošního. Tě to měsíc byl jediný, kdy jsem nesledovala absolutně cyklus, žádné ovulační testy ani těhotenské testy před termín ms.Všem, kterým se zadařilo moc gratuluji :kytka:

Gratuluju :kytka: já mám termín poslední MS taky 30, tak podle dr budeme asi stejně, ale ovulaci jsem měla asi dřív než ty. Mě se dnes ukázalo toto. Test je včerejší a není z ranní moči. Clearblue jsem dělala dnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
29.6.21 07:20

@Sedmikráskakrásná gratuluji a držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2609
29.6.21 07:21

@Imi93 ahoj 🙂 tak jsem dnes zkoušela clearblue. Co ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat