Termín porodu březen/duben 2021

206
27.9.20 16:43

Termín porodu březen /duben 2021

Ahoj holky, máte taky termín porodu na přelomu brezna/dubna? Jak se teď cítíte? Máte taky spíš nechutenství? Popř. jake aktivity provozujete např. plavání, tehotenske cvičení, procházky, menší túry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
27.9.20 17:08

Já začátek května a je mě blbě sotva ráno otevřu oči. Jediná aktivita, kterou teď zvládnu, je přežít to v práci a pak lehnout do postele :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 17:10
@BeNiPe píše:
Já začátek května a je mě blbě sotva ráno otevřu oči. Jediná aktivita, kterou teď zvládnu, je přežít to v práci a pak lehnout do postele :mrgreen:

No já do práce nechodím, v tom mám asi vyhodu, když je blbě zaspím to🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
27.9.20 17:17

@Mayaa007 to ti závidím! Jinak teda doufám, ze to kolem toho třetího měsíce přejde, protože už mě to fakt nebaví.. cely den se mě chce zvracet a spát, fakt na palici :roll: víkend je pro mě jak dovolená v ráji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 17:24
@BeNiPe píše:
@Mayaa007 to ti závidím! Jinak teda doufám, ze to kolem toho třetího měsíce přejde, protože už mě to fakt nebaví.. cely den se mě chce zvracet a spát, fakt na palici :roll: víkend je pro mě jak dovolená v ráji :D

No dělám s rozbuskama tak u nás to stejně neslo :lol:,jinak já nezvracim, ale pocit na zvracení mám často :D, a nechuť k jídlu, vše mě natahuje.Zda se mi to už lepší, ale třeba teď je mi zas blbě :mrgreen:. Už víš pohlaví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.9.20 17:35

Mne je od zacatku dobre, po zjisteni tehotenstvi jsem byla jeste asi 3× behat, ale pak jsem pro jistotu vymenila beh za dlouhe prochazky. Nejradsi chodim, rano cca 40 min se psem a pak dopoledne pred praci jeste hodinku, obcas prochazku vymenim za cviceni doma, neco podle youtube nebo podle sebe, hodne ruzne varianty drepu, vypadu, ruce, cvicim s gumama. O vikendu si s manzelem davame dlouhe prochazky, 2-3 hodiny, obcas vic :) Hm a stejne i s moji aktivitou pred i pri tehotenstvi mi ted zjistili tehotenskou cukrovku, za 10 dni jdu na diabetologii, takze parada :palec: uz jsem si upravila jidlo, at si zvykam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 17:40
@Luminance píše:
Mne je od zacatku dobre, po zjisteni tehotenstvi jsem byla jeste asi 3× behat, ale pak jsem pro jistotu vymenila beh za dlouhe prochazky. Nejradsi chodim, rano cca 40 min se psem a pak dopoledne pred praci jeste hodinku, obcas prochazku vymenim za cviceni doma, neco podle youtube nebo podle sebe, hodne ruzne varianty drepu, vypadu, ruce, cvicim s gumama. O vikendu si s manzelem davame dlouhe prochazky, 2-3 hodiny, obcas vic :) Hm a stejne i s moji aktivitou pred i pri tehotenstvi mi ted zjistili tehotenskou cukrovku, za 10 dni jdu na diabetologii, takze parada :palec: uz jsem si upravila jidlo, at si zvykam..

Tak to jsi dobře akční :mrgreen:, já normálně behala, ale kvůli otřesům jsem to taky vyměnila za procházky a plavání, to je asi nejlepší. S jízdou na koni jsem zkoncila hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
27.9.20 18:30
@Mayaa007 píše:
No dělám s rozbuskama tak u nás to stejně neslo :lol:,jinak já nezvracim, ale pocit na zvracení mám často :D, a nechuť k jídlu, vše mě natahuje.Zda se mi to už lepší, ale třeba teď je mi zas blbě :mrgreen:. Už víš pohlaví?

Jej, tak to chápu :mrgreen:
Nene, nevím. Ještě je brzo. Ale u dcery mě nebylo špatně vůbec, tak třeba to bude kluk :lol:
Tobě už asi pohlaví řekli, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 18:39
@BeNiPe píše:
Jej, tak to chápu :mrgreen:
Nene, nevím. Ještě je brzo. Ale u dcery mě nebylo špatně vůbec, tak třeba to bude kluk :lol:
Tobě už asi pohlaví řekli, ze?

No já se na pohlaví ptala, už v 11tt tam byl malý vystupek a ve 13tt ještě vetsi :mrgreen:, takže nejspíš chlapeček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.9.20 18:40

Jsem v 13 tt, termin na zacatku dubna, je mi blbe od 6 tt, nezvracim, ale cely den to mam na krajicku, obcas se mi mota hlava, trva to uz dva mesice a je to na palici!!! Ja uz nemuzu!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 18:44
@Vanille píše:
Jsem v 13 tt, termin na zacatku dubna, je mi blbe od 6 tt, nezvracim, ale cely den to mam na krajicku, obcas se mi mota hlava, trva to uz dva mesice a je to na palici!!! Ja uz nemuzu!!!

Taky jsem ve 13tt a jako jo některé věci na palici jsou :D, taky se mi motava hlava a když mě tresti palice nemůžu si vzít ani nic proti bolesti to je blbý, holt to musíme všechno pretrpet, bude líp :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1461
27.9.20 18:52

Ahoj, já zítra začínám 18tt, TP 8.3., blbě mi bylo do 14tt, ale já rovnou zvracela a když, tak celý den, žádné ranní nevolnosti..24/7 jsem proležela, teď když už jdu ven, tak cca 1h procházka, ale kondička v trapu, vzdálenost, co jsem šla do půl hod jdu teď tu hodinu..a to jsem běhala, hodně rychlochůze a předtím i 4-5× týdně fitko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.9.20 18:52

@Mayaa007 mám ještě dvouleteho syna, který je docela náročný, já už fakt nemuzu, vubec si tohle těhotenství neuzivam, pozítří jdu na screening, to budu 13+2, tak jsem zvědavá, doufam, ze dopadne dobře.. Ty už jsi byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 18:55
@katka-365 píše:
Ahoj, já zítra začínám 18tt, TP 8.3., blbě mi bylo do 14tt, ale já rovnou zvracela a když, tak celý den, žádné ranní nevolnosti..24/7 jsem proležela, teď když už jdu ven, tak cca 1h procházka, ale kondička v trapu, vzdálenost, co jsem šla do půl hod jdu teď tu hodinu..a to jsem běhala, hodně rychlochůze a předtím i 4-5× týdně fitko..

Já se těď též ploužím jak lemra :D, ale o to jde ať je člověku prostě dobře… třeba na procházce…všechno teď dost zmáháá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
27.9.20 18:56
@Vanille píše:
@Mayaa007 mám ještě dvouleteho syna, který je docela náročný, já už fakt nemuzu, vubec si tohle těhotenství neuzivam, pozítří jdu na screening, to budu 13+2, tak jsem zvědavá, doufam, ze dopadne dobře.. Ty už jsi byla?

Ano na screeningu už jsem byla…no to máš téda záhul :think:, u mě to bude první mimčo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama