Termín porodu koncem června, začátkem července 2022

• Fotoalbum (33)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
182
27.10.21 11:11

Termín porodu koncem června, začátkem července 2022

Ahoj holky, určitě se nás tu sejde víc co mají pozitivní testy a termín porodu koncem června, začátkem července 🙂 přikládám svůj pozitivní těhu test, kontrola u doktora 9 listopadu a podle apky a poslední MS termín porodu 1.7. :andel: tak šup sem holky co jste na tom podobně a můžeme si psát svoje pocity 🙂 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
27.10.21 11:11

Tady je ten test 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 11:31

Ahoj, mě vyšel pozitivní test předevčírem :) Podle kalkulačky mi termín vychází na 5.7.
Já se k doktorce tedy zatím nehrnu, i v 1.těhotenství jsem byla až v 10tt, teď to chci udělat stejně :) Jen tedy doufám, že tentokrát pro mě nebude mít paní doktorka žádná překvápka - poprvé to totiž byla dvojčata, což byl tenkrát dost šok :mrgreen:
@Teskka tvoje je to první těhotenství?
Prosím zatím anonym, nechci aby se tu někdo o těhotenství náhodou dopátral.

• Citovat
  • Nahlásit
182
27.10.21 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mě vyšel pozitivní test předevčírem :) Podle kalkulačky mi termín vychází na 5.7.
Já se k doktorce tedy zatím nehrnu, i v 1.těhotenství jsem byla až v 10tt, teď to chci udělat stejně :) Jen tedy doufám, že tentokrát pro mě nebude mít paní doktorka žádná překvápka - poprvé to totiž byla dvojčata, což byl tenkrát dost šok :mrgreen:
@Teskka tvoje je to první těhotenství?
Prosím zatím anonym, nechci aby se tu někdo o těhotenství náhodou dopátral.

Ahooj, gratuluju 🙂 jee dvojčátka :D toho se právě bojím mám předpoklad na dvojčata :mrgreen: já mám už dvě děti s předchozím partnerem, 3 a 2 roky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
27.10.21 11:47

Ahojky když to dobře dopadne taky bych měla mít termín v červenci jsem po 2ivf a vypadá to u mě takto to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.10.21 11:51

@Kewicka 89 Ahoj, to vypadá dost nadějně, držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
27.10.21 11:54

@Teskka děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 12:11
@Teskka píše:
Ahooj, gratuluju 🙂 jee dvojčátka :D toho se právě bojím mám předpoklad na dvojčata :mrgreen: já mám už dvě děti s předchozím partnerem, 3 a 2 roky 🙂

Takže taky třeťátko :-) No to budeš mít ale pěkně za sebou, ale tak alespoň si děti vyhrajou, až budou starší :palec:
My dvojčata právě v rodině vůbec nemáme, myslím si že tenkrát to u mě bylo rozházenými hormony - otěhotněla jsem 3 měsíce po vysazení HA. Děti už jsou celkem velcí - 8 let a to třeťátko jsme zkoušeli 2,5 roku. Už jsem byla smířená s tím, že zůstaneme u dvou (nejsem už úplně nejmladší a už jsem vlastně i překročila věkovou hranici, do kdy jsem byla ochotná to zkoušet) a najednou toto :mrgreen:
@Kewicka 89 moc gratuluju :kytka: Tvoje to bude první? :)

• Citovat
  • Nahlásit
200
27.10.21 12:15

Ahoj mám doma skoro 9 letého kluka přirozeně a pak už se nedařilo chtěla jsem mít kousek od sebe a po 5 letech snažení jsem šli do ivf první ivf 2 pokusy nic tet jsme po 2ivf a 8 dní od vložení snad to tentokrát dopadne dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.10.21 12:23
@Anonymní píše:
Takže taky třeťátko :-) No to budeš mít ale pěkně za sebou, ale tak alespoň si děti vyhrajou, až budou starší :palec:
My dvojčata právě v rodině vůbec nemáme, myslím si že tenkrát to u mě bylo rozházenými hormony - otěhotněla jsem 3 měsíce po vysazení HA. Děti už jsou celkem velcí - 8 let a to třeťátko jsme zkoušeli 2,5 roku. Už jsem byla smířená s tím, že zůstaneme u dvou (nejsem už úplně nejmladší a už jsem vlastně i překročila věkovou hranici, do kdy jsem byla ochotná to zkoušet) a najednou toto :mrgreen:
@Kewicka 89 moc gratuluju :kytka: Tvoje to bude první? :)

Tak to už máš velké dětičky 🙂 s ex partnerem se nám taky nedařilo, víc jak rok, po vyšetření nám bylo oznámeno že jsme oba neplodní, on pomalé a zdeformované spermie a já mám neprátelské prostředí a navíc anovulační cykli a bez odborné pomoci se to neobejde, no a jak jsem to teda vzdala tak za pár měsíců se zadařilo :D druhé mimo jsme začali zkoušet když bylo prvnímu 4 měsíce s tím že to určitě nepůjde zase tak rychle ale omyl, hned jsem otěhotněla :mrgreen: a teďka jsem otěhotněla druhý cyklus po vysazení HA 🙂… U nás v rodině dvojčata jsou a většinou to vychází ob generaci tak jsem na řadě, modlím se aby to dvojčata nebyly :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
27.10.21 12:57

Ahoj holky, já dnes našla pidi dušíky..vůbec netuším, kdy byla ovulace (tenhle cyklus byl zvláštní). Snad tam taky něco vidíte😅 😅 a snad bude za dva dny silnější a budu se k vám moct přidat.😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
27.10.21 12:59

Teď koukám, že na tý fotce je prd vidět🙈 😅 😅 ve skutečnosti je to vidět lépe.😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.10.21 13:15
@Kalimba22 píše:
Ahoj holky, já dnes našla pidi dušíky..vůbec netuším, kdy byla ovulace (tenhle cyklus byl zvláštní). Snad tam taky něco vidíte😅 😅 a snad bude za dva dny silnější a budu se k vám moct přidat.😊

Já tam vidím :dance: tady jsou moji pidi duchové před týdnem, pak jsem si udělala digitální test 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
27.10.21 13:33

@Teskka Ahojky já mám podle kalkulačky termín porodu 27.6.
Už jsem na kontrole byla ale bylo to hodně malinke, doktorka mě objednala také na 9.11. tak se moc těším a zároveň jsem hrozne nervózní aby bylo vše v pořádku
Teď jsem 5+2tt :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
27.10.21 14:00

@Terkl Ahoj, super tak to jdeme na kontrolu ve stejný den 🙂 první miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat