Reklama

Termín porodu Leden / Únor 2010

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akimi
Nováček 5 příspěvků 24.10.09 07:08
Termín porodu Leden / Únor 2010

ahojky holky… jsem 21 letá prvorodička a termín porodu mám 31.1.2010 a 5.2.2010 a 11.2.2010 … ještě nevíme co to bude jestli holčička nebo chlapeček , prorže nám na genetu v LBC řekli ve 20 týdnu že mam silnou břišní stěnu tak to nejde poznat ale že tam něco zahlédla a podle ní by to mohl být kluk, to samé že mam silnou břišní stěnu mi řekl i můj dr. gyn. přitom nejsem tlustá … nezáleží natom co to bude, hlavně at je to zdravé , jenže mi také přijde že nás doktro odbývá, že se mu nechce nic hledat už dvakrát když jsem tam byla mi jen kouknul rychle na srdíčko a bylo to ani mi mimíska neukázal… tak nevim jak to chodí u vás… a jak jinka prožíváte těhu???už víte jména a pohlaví?? :D

Reklama

Reakce:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 24.10.09 07:28

Ahoj Akimi, diskukující se stejným termínem porodu najdeš tady:
https://www.emimino.cz/modules.php?… :wink:

calamaika
Nováček 10 příspěvků 24.10.09 12:03

Ahoj, take doporučuji přidat se do fóra. Já už pohlaví vím cca od 12 týdne (kluk !!!), s tímhle skoupý nebyl, ale na prohlídku ve 20. týdnu jsem šla 3×, než byl doktor schopen vyšetřit, co musel. :D Termín mám jen jeden 8.1., třeba se to povede 1.1.2010, ale pokud zafungují geny, tak budu přenášet až do 42. týdne. :D

Jméno už asi také mám, ale měla jsem kamarádku, která se po domluvě v porodnici rozhodovala až po porodu.

Hezký víkend.

h.sona
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 24.10.09 16:35

Akimi klidně se přidej k nám na únor, budeme rády :wink: tady je odkaz https://www.emimino.cz/modules.php?…

zuzuni
Nováček 5 příspěvků 01.12.09 13:07
ahojky

no tak ja mam termin 14.2.2010 ale doktor mi rekl ze asi pujdu o 2 tydny driv takze pocitam koncem ledna zacatkem unora. S mym gynekologem to mam uplne stejny jako ty mozna ze jeste horsi protoze ten muj nema ani moji kartu takze mu musim vzdy pripominat jestli mam jit dat krev nebo moc a to ho jeste za kazde vysetreni coz trva 10 min nikdi ne dele musim platit. . takze taky jsem si to takhle nepredtavovala, jelikoz mam 22 rokua jsem taky prvorodicka. jinac budu mit holcicku Viktorku, byla planovana a chtena skoro 2 roky jsme se o ni pokouseli. Ted se uz nemuzu dockat az se narodi. :srdce: :mavam:

Akimi
Nováček 5 příspěvků 02.12.09 06:01
.......

ahojky… tak to máš opravdu ještě horšího doktora než já… já jdu dneska na velkej UZ tak jsme zvědavá jestli mi něco poví a jak dlouho tam budu… miminko jsem naposled na UZ viděla někde ke konci září,pokaždé mi jen řekne srdíčko tluče a tot vše…rozhodla jsem se mu dát dneska poslední šanci, jinak jsem si už sehnala číslo na suprového gynekologa kterej má uplně jinej přístup… oni si ty doktoři snad myslej že jako prvorodičky máme vědět všechno, ale to co si nenajdu na internetu nebo mi někdo neřekne tak nevim… jestli chceš tak mi můžeš písnout na e-mail Juzepina@seznam.cz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >