Reklama

Termín porodu prosinec 2018 / leden 2019

Fotoalbum tématu (114) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 24.04.18 14:11
Termín porodu prosinec 2018 / leden 2019

Právě jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, kontrolu mám 7.5 a to bych měla být 5+6 cca podle doktora, který mi dnes volal a počítal to. Snažily jsme se 4 roky, a je to tu :dance: :hug: budeme mít svatbu tohle léto :) tak budu mít už bříško, když jsem to počítala vychází mi porod kolem štědrého dne až do toho 14.1.2019 Přidejte se těhulky ať se podílíme se všemi starostmi a radostmi :hug:

Tak třeba můj příběh: snažily jsme se dlouho, minulý rok se mi v září přestaly vyvíjet dvojčátka tak následoval potrat, brala jsem clostibelgyt, utrogestan, a když jsem tomu už i v mysli přestala věřit, že se něco podaří, najednou jsem v pátek 20.4 začala špinit a v sobotu nic, a dnes překvapená ale úúplně šťastná jsem koukala na dvě čárky na testu, sice tam byl jen slaboulinký duch, proto budu a chci testovat jak čárka bude sílit :) nemohla jsem uvěřit svým očím. 6.4 mi doktorka řekla v pronatalu že mi clotibelgyt nezabral na vaječníky a zázrak stejně nastal, nečekaně. Hlavně jsem ani nepředpokládala, že se to podaří. Nu, máme šílenou radost. Partner už by mě chtěl hýčkat jídlem, ale až mé tělo si řekne tak pak budu chtít papkat spíše ted nemám ani pomyšlení na jídlo, prsa bolí děsně mooooc a v podbříšku nu dá se to vydržet tolik to nebolí. jinak už jsem si všimla zrovna včera že se mi zvětšují prsa a otevírají bradavky a svědí mě. Druhý den je mi trošičku občas na zvracení ale neni to tak hrozný, Toť zatím vše, co pozorujete vy?? :hug: :hug: :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 176 Další »

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 14:31

Zdravím :) gratuluju k těhotenství, po takové době to musí být úžasný pocit. Ať se vše vyvíjí jak má :kytka:
Já mám doma osmiměsíčního prcka a před týdnem jsem našla dvě čárky na testu :mrgreen: v plánu to zatím nebylo, chtěli jsme se o druhého pokusit až tak v létě, ale no co, přišlo to trochu dřív… nějak jsme se o velikonocích „zapomněli“ :oops: :lol: Mě napadlo, že bych mohla být těhotná, když jsem v době očekávané ms nemohla ani cítit klobásy. Minulý rok, když jsem čekala prvního, tak jsem právě nemohla jíst uzeniny, zvedal se mi z nich žaludek… tak jsem si pak po pár dnech udělala test a byla tam dálnice :mrgreen: Zatím se cítím normálně, žádná změna. S malým satánkem doma ani nemám čas se nějak sledovat :D¨
K doktorovi půjdu asi až za dva týdny (jsem ted 6tt) a porod by mi měl vycházet kolem 21.12

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 24.04.18 15:00

Děkuji, tobě též gratuluji :hug: ju pocit to je krásný. a hlavně překvapující. já jako tohle nemám že by mi něco smrdělo :-/ jen ty prsa nu. já dálnice vyloženě nemám je to slaboulinké ale vidět jde. jsem mluvila s doktorem telefonicky. hend si mě objednat nu :) tak aby se to podařilo na štědrý den a měla krásný dárek vid:) jsem kuřačka přemýšlím zda li mám přestat kouřit. ale pořád mi to chutná tak počkám co mé tělo si řekne. nu doktor mi řekl at utrogestan beru dál do toho beru femibion. partner má strach uplně abych o to zas nepřišla, utrogestan se v těhotenství nejsppíš normálně bere když mi řekl at to beru dal. jsem četla že to je podpora abych samovolně nepotratila je to zajímavý ale když jsem to brala kvůli tomu aby mi ms dorazila :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 15:30

Gratuluji :kytka:.Po takove dobe to je vic nez zaslouzene.Ja mam doma temer 17 mesicni holcicku, o druhe jsme se chteli zacit snazit v lete, ale nejak se to podarilo drive :lol:.Prvni kontrolu mam ve ctvrtek, tak jsem zvedava. Termin by mel byt nekdy v pulce prosince. Zatim to drzime v tajnosti. Momentalne je mi celodenne spatne, snad se to upravi casem. U prvni mi spatne nebylo skoro vubec :D. Anonym S.

Ketris
Echt Kelišová 9299 příspěvků 24.04.18 15:37

Drzim palce, at je vse oka! :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 16:49

Ahoj :lol: tak my mame termin taky kolem půlky prosince a docela to bylo pro nas překvapeni. Ne ze bychom se o miminku nebavily, spis jsem překvapena jak rychlo se to povedlo. Nevolnosti mne ovšem trápí od zacatku dokonce jsem dostala i neschopenku a 14 dni jsem téměř prospala. Jelikož delam fyzicky namáhavou praci doktor mi doporučil zůstat doma a hlídat si váhu. Naposledy jsme měřili 1,7 mm tak se tesim na ctvrtek a dalsi ultrazvuk :srdce: :srdce: :srdce:

Káťa19
Kelišová 6777 příspěvků 37 inzerátů 24.04.18 17:31

@Mašličkaa gratuluji moc :kytka:
Jen kdybys chtela typ na krasne svatebni tehu saty, Tiffany Rose jsou krasne, ja se vdavala v 7m tehotenstvi, jsou uzasne pohodlne

Mašličkaa
Kecalka 256 příspěvků 24.04.18 17:35
@Káťa19 píše:
@Mašličkaa gratuluji moc :kytka:
Jen kdybys chtela typ na krasne svatebni tehu saty, Tiffany Rose jsou krasne, ja se vdavala v 7m tehotenstvi, jsou uzasne pohodlne

Děkujii to se určitě podívám

Káťa19
Kelišová 6777 příspěvků 37 inzerátů 24.04.18 17:51
@Mašličkaa píše:
Děkujii to se určitě podívám

No mrkni, jdou objednat, jsou fakt skvostne, za cenu pujcovneho a hned je prodas, to se neboj. Me rekli v salonu za pujceni 7-8tis za hruzy, co nesedely.
Jinak nam to ted ujelo, :oops: tak mam trochu strach, jestli se dostavi ms :palec: uz dve deticky mame :srdce:
Tady se muzes mrknout na saty, co jsem mela
 http://kasenkaphoto.rajce.idnes.cz/…k_30.4.2016/

https://www.tiffanyrose.com/?…

Janule87
Stálice 51 příspěvků 24.04.18 18:56

Ahojte, všem gratuluji a přidávám se k vám :-) vyšlo nám první iui. Ještě nemám oficiálně termín porodu od Dr ale vychází to taky cca na pulku prosince - proto je pracovní jméno pro mimco Vánočka :-) zatím mám za sebou dva utz, poslední v 5+6tt gestační váček 18mm a dobře rozeznatelný žloutkový váček. a chci se zeptat, všude se dočítám že mimco má už několik mm, je normální že na utz ještě není vidět? Dr říkal že vše v pořádku, další kontrola 3.5. a to už musí byt vidět srdíčko. Jak vypadaji vaše utz z toho 6.tydne?

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 19:11

@Janule87 ano, je to normální. Loni jsem byla u doktora hned v 6.týdnu a taky nebylo nic vidět. Proto ted čekám a půjdu až tak za dva týdny.

Káťa19
Kelišová 6777 příspěvků 37 inzerátů 24.04.18 19:28

@Janule87 vanocka je krasny :mrgreen:
Ano je to normalni, ukaze se to nejlepe az tak v 8tt

Janule87
Stálice 51 příspěvků 24.04.18 19:41

Holky děkuju za uklidnění :-) no já jsem byla poprvé 3 týdny po početí. Asi bych se taky nehnala tak brzo ale tím že to bylo přes iui tak jsem se řídila pokyny v CARu :-) poprvé mi vzali krev a na utz byl vidět gestační váček 7mm a jen slabý náznak žloutkového váčku ale dle Dr i HCG vše ok a objednali mě pak po týdnu na další kontrolu, to už měl gestační 18mm a kontrola za dva týdny. pak už by mě měli předat do péče zpět moji doktorce :-)
Jinak taky mě hrozně bolí prsa a ne že by mi bylo vyloženě špatně ale cítím že žaludek neni úplně ok docela často…a jsem teda hrozně unavená ale to prý může dělat jednak těhotenství ale i utrogestan co beru 3× denně… No co vám budu povídat, v práci jsem 8-21:30 a někdy toho mám fakt plný kecky, začínám uvažovat o domluvě na kratších směnách…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 07:01

Ahoj, taky bych se k vam rada pripojila, ale nechcete dat skupinku jako soukromou, aby kazdy nevidel, co tu pisem? Kdo by mel zajem se pripojit, lehko pozada o clenstvi ;) Anonym J.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 08:23

Ahoj, gratuluji vsem tehulkam! :) Taky jsem ted v 5+4tt, uz mam za sebou prvni vysetreni, dalsi az 18.5., tak doufam, ze bude vse v poradku a bude tlouct srdicko :srdce: :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 176 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama