Termín porodu prosinec 2018 / leden 2019

Napsat příspěvek
Velikost písma:
91
28.4.18 22:27

Ach jo.. to je hrozné nechápu.. z ničeho nic.. samozřejmě musím s tím počítat, že se může stát cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19505
29.4.18 08:47

@Sailah gratuluji :potlesk:
@Makyna90 ja bych rekla, ze to nevadi, mazes si tim pokozku, sice telo absorbuje vsechno, co na sebe patlas, ale nevidim v tom problem, kdyz se jedna o lecivou bylinku. Mnohem horsi mi prijde veskera ta chemicka kosmetika, sampony, kremy, mleka… Lidi si moc neuvedomuji, ze tu chemii v sobe hromadi. Ja jsem presla na prirodni kosmetiku, s prichodem prvniho ditete na svet jsem se o to zacala dost zajimat.
Hlavne holky nekupujte pro miminka ty chemicke sajrajty typu Nivea, Johnsons apod. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19505
29.4.18 08:49
@Makyna90 píše:
Ach jo.. to je hrozné nechápu.. z ničeho nic.. samozřejmě musím s tím počítat, že se může stát cokoliv

Musi to clovek brat pozitivne, priroda to tak zaridi, protoze je neco spatne…takze prezije jen silny jedinec ;) neni duvod se tim moc trapit, lepsi zdrave miminko za dalsich par mesicu nez treba postizene :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
29.4.18 08:58
@Káťa19 píše:
Musi to clovek brat pozitivne, priroda to tak zaridi, protoze je neco spatne…takze prezije jen silny jedinec ;) neni duvod se tim moc trapit, lepsi zdrave miminko za dalsich par mesicu nez treba postizene :hug:

Presne tak. Nad tim se neda moc premyslet. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.18 09:42

Ahoj vsechny :) ja jsem dostala neschopenku hned od první návštěvy gynekologa, jelikož jsem trpěla silnými nevolnostmi, při posledni návštěvě jsem dostala na předpis cipky a ty mi zabraly hned. Uz je mi dobre a po 3 týdnech chci jit konecne do prace :) únava a nevolnosti odeznivaji a teprve ted začínám prožívat takovy příjemný pocit vyrovnanosti :)jinak všem gratuluju :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
91
29.4.18 11:56

Tak tráva nepomohla :zed: je to dnes snad jěště horší! Hnisav ekzem na prstech a na rukou.. dokonce se mi udělali pupínky na lýtkách.. teď jsem se namazala Excipialem mast s mandlovým olejem.. se kterou se týden promazávám x střídám s modrou indulonou..zítra jedu k obvoďákovi pro nescho a snad mě vezme i kožní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
29.4.18 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj vsechny :) ja jsem dostala neschopenku hned od první návštěvy gynekologa, jelikož jsem trpěla silnými nevolnostmi, při posledni návštěvě jsem dostala na předpis cipky a ty mi zabraly hned. Uz je mi dobre a po 3 týdnech chci jit konecne do prace :) únava a nevolnosti odeznivaji a teprve ted začínám prožívat takovy příjemný pocit vyrovnanosti :)jinak všem gratuluju :srdce: :srdce:

Ahoj, gratuluji a kolik jsi tt, že už ti odeznívají nevolnosti? Já jsem 8tt a už se to taky začíná lepšit, tak jsem trochu nervozní, na kontrole jsem byla minulé pondělí 6+4 a bylo srdíčko, tak snad je vše ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7069
29.4.18 14:38

Ahoj holky, všem gratuluji a ořidávám se k vám :) Termín mám na 31.12. dle kalkulačky a k doktorce jdu 29.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.4.18 15:23

@Kacenka020 ahoj, máme stejný termín :lol: U nás je to zamotané, už jsme byli i na konzultaci v iscare, zjistili mi nízkou sliznici a že určitě těhotná nejsem no a už tam na první konzultaci jsem byla :think: Měla jsem přijít 12dc další cyklus, ale ms nepřišla :lol: Tak jsem tam volala hned mě vzali, sliznice pořád děsně nízká, nechápu to, ale viděla tam bublinku. Dala mi utrogestan a 14.5. jdu na kontrolu, snad se bublinka udrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
29.4.18 16:13

Ahoj holky :mavam: k doktorce se chystám tak za 3 týdny, zatím se raduji z dušíků na testech :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7069
29.4.18 16:20

@Esterenda ahoj, budu držet alce, určitě to dopadne dobře :) já si na kontrolu počkám dlouho, jsem ale s dětma v lázních tak to uteče :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7069
29.4.18 16:21

@miluver Já než abych chytala duchy tak jsem si koupila ten digitální :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
29.4.18 16:26

@Kacenka020 tak čárečky už jsou krásně vidět, vyfotit jdou hůře no :D a já ho tady nemám koupit kde no :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7069
29.4.18 16:27

@miluver Joo vidět to jsou určitě :) je to s tím složitější ho sehnat, mě to dalo tady v lázních taky práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
29.4.18 16:30

@Kacenka020 Já jsem na malém městě no než mi přijde poštou tak budu mít dálnice :lol: :lol: doufám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat