Termín porodu srpen 2019 s dvojčátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 18:41
Termín porodu srpen 2019 s dvojčátky

Zdravím, je tu nějaká maminka s dvojcatky která má termín v srpnu? Já jsem dnes 32+0 s dvojcajecnymi holcickami, vahovy odhad máme 1800 a 1900g, myslím, ze zadní drobci to nejsou. Jak se držíte přes takové hycy? A mate už sbaleno do porodnice?

Reakce:
t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 30.06.19 18:57

Ahojky, já tedy čekám jen jedno dítě.. k dnešku jsem 32+6 a váhový odhad ve 30tt byl 1470g. Takže na dvojčátka mají prcci krásnou váhu. Vedro je pro mě blbé hlavně na dýchání..ale jinak to jde. V tom nejhorším jsem zalezlá doma.. tam je líp ;-) do porodnice zatím sbaleno nemám..ale už začínám nakupovat různé potřeby a pomalu začnu balit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 19:11

My byly teď s holkama zavřené tři dny v nemocnici, kvůli zkracenemu čípku :-( zítra jdeme opět do nemocnice na kontrolu a uvidíme, snad si nás tam nenechají zase..dnes jsem cítila strašné tlaky na spodek, ale bolesti nebo tvrdnuti u toho nebylo..tak uvidíme, ještě bych rada vydržela aspoň 2-3 týdny :(

chaela
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 30.06.19 20:09

Já mám teda v tom brichu taky jen jedno, dnes jsem 32+1, pred tydnem odhad 1630 g, takze vase dvojky maji vahu skvelou. Ja Poslední dobou nestíhám na těhotenství vůbec myslet, mám ještě dvě děti, už třetí týden nemocné, u doktorů jsme víc než doma. Měla jsem v plánu během července vše pro mimino nachystat, ale jestli to takhle půjde dál, tak asi nenachystám nic. Ješte, že existuje ten internet a eshopy.

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 30.06.19 20:17

@chaela taky mám doma další dvě a to mladší mělo teď den a půl 40ky.. absolutně bez dalších projevu. Možná z těch veder.. kdoví..

Anonymní: tak to držím palce, ať se ještě chvilku udrží. Já mívám tlak na spodek celkem často, ale malé má hlavičku zaklíněnou úplně dole už hodně dlouho.. navíc doma se prozatím moc nešetřím.. ale ta mobilita není co bývala :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 30.06.19 20:20

@t-jani kluci meli napred hemofila, ve čtvrtek dobrali ATB a od pátku vyrážka, od soboty teploty. Dnes měl starší taky ke 40 a stěžuje si na bolest snad všeho. Mladší zatím bez teploty, ale už taky začíná hřát… a aby toho nebylo málo, staršího bolí zub. Hurá, prázdniny :)

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 30.06.19 20:28

@chaela tak to je tedy radost, tak ať jsou brzy fit ;) a můžou si užívat prázdniny. Ono to běhání po nocích a srážení teplot s pupkem není žádná sranda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 21:27

@t-jani
Také se moc nešetřím, jsem puntičkářka a můj přítel bordelář, takže furt musím uklízet :zed: také cítím stále tlak na spodek, a někdy jakoby se mi fakt chtělo na malou skoro to někdy ani neudrzim.. mám strach ze to každou chvíli přijde

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 30.06.19 21:38
@Anonymní píše:
@t-jani
Také se moc nešetřím, jsem puntičkářka a můj přítel bordelář, takže furt musím uklízet :zed: také cítím stále tlak na spodek, a někdy jakoby se mi fakt chtělo na malou skoro to někdy ani neudrzim.. mám strach ze to každou chvíli přijde

No mě přijde, že mám hnízdění už od 20tt a pořád musím uklízet..takže tě chápu. Navíc rodinní příslušníci mi to moc neulehčují :zed: :lol: zítra mam kontrolu u doktora, předpokládám, že bude kontrolovat i čípek..tak jsme zvědavá.. ale doteď bylo vše ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 21:43

@t-jani
Také jdu zítra na kontrolu, tak uvidíme. Snad nám to dopadne dobre :pankac:

Váš příspěvek
Reklama