Termín porodu - únor 2017

536
31.5.16 06:19

Termín porodu únor 2017

Ahoj holky, taky už někdo čerstvě víte, že vás nejspíš čeká porod začátkem února 2017?
Jestli ano, tak honem sem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.5.16 08:20

Někdy přelom leden/unor. Ale ještě to tajime, tak anonym :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.16 09:13

No včera pozitivní test i krev, v pátek jdu na utz… takže zatím se též nechci rozvášňovat :P ale až budu jistější, ráda se přidám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
25
31.5.16 09:53

Holky já bych měla mít TP taky přelom ledna/února. Jsem už přidaná ve skupině TP leden 2017… dnes jdu na první kontrolu, tak jsem zvědavá a mám trochu obavy.. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 12:09

Anonym z 8:20
Já bych podle poslední ms měla mít termín kolem 20.ledna, ale těhotenství je mladší. Týden po vynechání jsem měla ještě negativní testy, ale ve čtvrtek jsem byla na kontrolu a už tam byl váček :) za 3 týdny kontrola a pak už se domluvime do poradny :dance:
Jinak taky bych radši do uzavřenky, ale nevím jestli už rozbehle skupinky přijímají.

• Nahlásit
  • Citovat
290
31.5.16 14:10

Možná tu budu taky, ještě nevíme termín. Ale nějak leden/unor 2017 :) Zatím dle MS 7tt (bio 5tt)… včera 1. kontrola a UTZ - zatím váček s žloutkovým váčkem. Další kontrola za měsíc… Jak snášíte holky tu radost a zároveň strach se podělit o novinku s ostatními?? :) My to držíme zatím v tajnosti, ale mám pocit, že to všichni na mě vidí a rentgenují mě očima… :D Nevím, jak to vydržím ještě 2 měsíce neprozradit… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 16:19

Ahoj tak já doufám, že se k Vám budu mit šanci připojit, v pondělí první pozitivní test, tak snad to tentokrát vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
22
2.6.16 15:15

Ahojky Ja se rada pripojim kdyz vse vyjde cekam zda se zadarilo :) a moc ai preji aby ano zatim me jen poboliva bricho ale dozvim se nejdrive az pristi tyden tak drzte palecky :mavam: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12067
2.6.16 15:17

Ahoj holky, nechci nic zakřiknout, ještě nemám potvrzeno lékařem, ale dle kalukačky TP na Valentýna :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
2.6.16 16:20

@chs.jasmin gratuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12067
2.6.16 17:06

@JeniJane Děkuji, zatím jen dušíkuju :lol: Tak uvidím zda ms okolo neděle příjde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
2.6.16 17:21

@chs.jasmin tak to drzim pesticky ale to urcite bude okey ;) velka zavist… ja jsem napnuta TP bych mela 20.2 :) ale uvidime zda se zadarilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.6.16 20:10

Ahojky, také nechci nic zakřiknout, již jsem prodělala 1 chem. potrat, ale nyní se opět zadařilo (5tt). Doktorka mi raději napsala prášky pro udržení, tak doufám, že už vše bude dobré a budu se moc těšit na únor :dance: Jinak příznaky zatím nic moc, jak je to u vás? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12067
2.6.16 20:15

@Škubi Bolí bříško, tak snad se pořádně zavrtává :-) :srdce: A gratuluji! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
2.6.16 20:19

@chs.jasmin To si také říkám, že se tam uvelebuje, protože mě taky pobolívá podbříšek, jak když to mám dostat, což mě děsí po předešlé zkušenosti. Ale i tak se moc moc těším :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama