Termín porodu únor 2017 - nemocnice Chrudim-Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
novaandy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 16:12
Termín porodu únor 2017 -nemocnice Chrudim-Pardubice

Ahoj
Založila jsem téma abych zjistila kdo všechno čeká miminko v únoru a bude rodit v Chrudimi či Pardubicích…
Jsem těhotná už 31+1. termín porodu máme na 17.2 a rodit budu v Chrudimi..
Mám doma 4,5 leteho chlapečka a taky bych zde našla kamarádku která je přímo z Chrudimi na pokec, kafe a podobně… Andy

Reakce:
Elvinerha
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 17.12.16 17:46

Mela jsem termin porodu 27.2. Do Chrudimi bych uz nikdy nesla ani nahodou dve doktorky me tam malem pripravily o dite jen zazrakem se mala udrzela. Pri dalsich potizich me tam odvezla rychla. Lekari nerozeznali co mi je ac sem neustale chodila za sestrou ze mam prilis vodnaty vytok a ze je v nem vody stale vic neudelali ani ultrazvuk doktor nad tim mavl rukou protoze testy na plodovku byly negativni a ze pry je to normalni teprve az kdyz mi praskla voda tak uznali ze se neco deje to jsem byla 23+4 a odtekla mi voda do te doby jsem si pripadala jak hysterka nasledoval rychly prevoz do hradce zde zjistili ze mam velky zanet jak ja tak byl i v plodove vode. Nasazena hodne silna antibiotika a udrzeli me do 26+1 kdy se mala narodila. Nyni je stale v hradci na novorozeneckem jirp a stale bojujeme nastesti pekne prospiva. Je to hodne tezke se s tim vyrovnat ale jsme stastni ze je mala na zivu. Za me Chrudim uz nikdy.

novaandy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 19:19

@Elvinerha take už od začátku těhotenství mám problémy a uniká mi plodová voda už cca 3 týdny byla jsem už 5 x hospitalizována v Chrudimi… Včera mě propustili… Hlavně ať vám to dobře dopadne a malá je v pořádku…

Klarka1234
Nováček 2 příspěvky 19.12.16 23:41

Pridavam se :) je mi 22, TP 17.2., Pce :) :srdce:

novaandy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 06:46

@Klarka1234 ahoj a vitam tě… Tak to jsme stejně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Že by nálož jídla z obchodu, kterému dělá reklamu? Mareš se trochu zakulatil

Že by se začínal zakulacovat? Leoš Mareš (42) si s manželkou Monikou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >