Reklama

Termín porodu únor 2017 - nemocnice Chrudim-Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

novaandy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 16:12
Termín porodu únor 2017 -nemocnice Chrudim-Pardubice

Ahoj
Založila jsem téma abych zjistila kdo všechno čeká miminko v únoru a bude rodit v Chrudimi či Pardubicích…
Jsem těhotná už 31+1. termín porodu máme na 17.2 a rodit budu v Chrudimi..
Mám doma 4,5 leteho chlapečka a taky bych zde našla kamarádku která je přímo z Chrudimi na pokec, kafe a podobně… Andy

Reklama

Reakce:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 17.12.16 17:46

Mela jsem termin porodu 27.2. Do Chrudimi bych uz nikdy nesla ani nahodou dve doktorky me tam malem pripravily o dite jen zazrakem se mala udrzela. Pri dalsich potizich me tam odvezla rychla. Lekari nerozeznali co mi je ac sem neustale chodila za sestrou ze mam prilis vodnaty vytok a ze je v nem vody stale vic neudelali ani ultrazvuk doktor nad tim mavl rukou protoze testy na plodovku byly negativni a ze pry je to normalni teprve az kdyz mi praskla voda tak uznali ze se neco deje to jsem byla 23+4 a odtekla mi voda do te doby jsem si pripadala jak hysterka nasledoval rychly prevoz do hradce zde zjistili ze mam velky zanet jak ja tak byl i v plodove vode. Nasazena hodne silna antibiotika a udrzeli me do 26+1 kdy se mala narodila. Nyni je stale v hradci na novorozeneckem jirp a stale bojujeme nastesti pekne prospiva. Je to hodne tezke se s tim vyrovnat ale jsme stastni ze je mala na zivu. Za me Chrudim uz nikdy.

novaandy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 19:19

@Elvinerha take už od začátku těhotenství mám problémy a uniká mi plodová voda už cca 3 týdny byla jsem už 5 x hospitalizována v Chrudimi… Včera mě propustili… Hlavně ať vám to dobře dopadne a malá je v pořádku…

Klarka1234
Nováček 2 příspěvky 19.12.16 23:41

Pridavam se :) je mi 22, TP 17.2., Pce :) :srdce:

novaandy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 06:46

@Klarka1234 ahoj a vitam tě… Tak to jsme stejně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama