Termin porodu unor/ brezen 2022

18
16.6.21 20:36

Termin porodu unor/ brezen 2022

Mile zeny,
zakladam diskuzi pro certsve tehotne - ja mela posledni menstruaci 12.5. a podle ruznych kalkulacek mi termin porodu vychazi na konec unora, zacatek brezna…
Moc rada bych sdilela behem tehotenstvi, abychom si tu cestu prosly i spolecne, v propojeni :srdce:
Na synka (ted tri a pul), jsem cekala pres tri roky (byla jsem prohlasena za neplodnou, cysty, endometrioza a synek nakonec prisel prirozene), pred dvema roky jsem si prozila mimodelozni tehotenstvi a ted jsem nasla na testu dve carky, po prvnim pokusu, tak jsem fascinovana tim zazrakem (mam jen jeden vejcovod atd.).
Tesim se na vas :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2582
16.6.21 21:05

Ahoj, taky se přidávám :srdce: dneska jsem nasla //  :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
16.6.21 21:05

Ahoj :) já měla poslední MS 5.5. ;) na syna jsme čekali 6 let, IUI, IVF… pak přirozeně zamlklý s revizí v 10tt, pak syn opět přirozeně a teď se povedlo hned druhý měsíc snažení :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
16.6.21 21:47

Až ti potvrdí dr že je to prosperující tehu tak pak jasej 🙂 😊dálnice na testu ještě nic neznamená až nejsi zbytečně zklamaná pak 🙄jinak držím palce 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6031
16.6.21 22:31
@Misasisi píše:
Až ti potvrdí dr že je to prosperující tehu tak pak jasej 🙂 😊dálnice na testu ještě nic neznamená až nejsi zbytečně zklamaná pak 🙄jinak držím palce 🍀

Proč tak negativní? To by de pak nemohla radovat nikdy. Vždyť potvrzení doktora neznamená, že bude těhotenství prosperující.
Takže dámy radujte se, pozitivní nálada je důležitá. Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
16.6.21 22:34

@Pidulka1991 myslím si že to není negativní.. Ale pravdivý.. 😊Napsala jsem že držím palce.. Takže nevím co se ti nelíbí… Spousta holek pocura test a pak se něco stane a je zklamaná… Tak jsem napsala jen pravdu nic víc. 👍 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
17.6.21 19:11
@Megosek píše:
Ahoj, taky se přidávám :srdce: dneska jsem nasla // :dance:

Mooc gratuluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
17.6.21 19:12
@Anet131 píše:
Ahoj :) já měla poslední MS 5.5. ;) na syna jsme čekali 6 let, IUI, IVF… pak přirozeně zamlklý s revizí v 10tt, pak syn opět přirozeně a teď se povedlo hned druhý měsíc snažení :srdce:

To je silny pribeh :srdce: raduju se s Tebou a drzim palecky :srdce: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
17.6.21 19:19
@Misasisi píše:

Moc diky za otevreni tohoto tematu a tuhle vyjadrenou podporu - rozumim tomu, sama jsem tohle zazivala, az mi doslo, ze bych se asi nemohla radovat nikdy…protoze kde je ten zlom? Kdyz tluce srdicko? Co pak screening na geneticke vady? A nebo velky ultrazvuk ve 20. tydnu? Porod? Znam zeny, co zacaly rodit zive dite a porodily mrtve dite… A co syndrom nahleho umrti deti…ja osobne jdu cestou, ze se raduju z kazdeho dne, kdy tu miminko se mnou je, hodne me to zve do okamziku tady a ted, je to i o nastaveni mysli, jak pracuje nas mozek atd. Protoze podle me je lidske se tesit, radovat - to bych se nemohla radovat na prvnim rande, abych pak nebyla zklamana, ze to nedopadlo, z koupeneho auta, ze pak treba nekdy odejde spojka a budu resit odtah - vyhovuje mi ted proste radost :srdce: a neznamena to, ze nezazivam zklamani, mimodelozni tehotenstvi byla velka radost z druhe carky, ale i kdyby tohle bylo dalsi mimodelozni, chci si uzit ten cas, kdy jsme s detatkem jedno telo, vzdy z toho pak bude zkusenost, ktera nas muze posilnit na dalsi ceste zivotem…takze, radosti zdar!:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
17.6.21 20:10

@VeruVyku neříkám nebo spíš nepíšu že se nemáš radovat 😊samozřejmě ti to přeji… Já jsem sama ve 33tt a to miminko je dar ❤️jen jsem se třeba taky radovala až po prvním screen, radují se teď počítám s tím že v životě se může stát cokoliv.. Ale začátky jsou buď a nebo i já to tak brala 😊budu spokojená až půjdu s mimcem z porodnice domu až to mě uklidní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
17.6.21 20:58

@VeruVyku Děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582
18.6.21 19:05
@VeruVyku píše:
Moc diky za otevreni tohoto tematu a tuhle vyjadrenou podporu - rozumim tomu, sama jsem tohle zazivala, az mi doslo, ze bych se asi nemohla radovat nikdy…protoze kde je ten zlom? Kdyz tluce srdicko? Co pak screening na geneticke vady? A nebo velky ultrazvuk ve 20. tydnu? Porod? Znam zeny, co zacaly rodit zive dite a porodily mrtve dite… A co syndrom nahleho umrti deti…ja osobne jdu cestou, ze se raduju z kazdeho dne, kdy tu miminko se mnou je, hodne me to zve do okamziku tady a ted, je to i o nastaveni mysli, jak pracuje nas mozek atd. Protoze podle me je lidske se tesit, radovat - to bych se nemohla radovat na prvnim rande, abych pak nebyla zklamana, ze to nedopadlo, z koupeneho auta, ze pak treba nekdy odejde spojka a budu resit odtah - vyhovuje mi ted proste radost :srdce: a neznamena to, ze nezazivam zklamani, mimodelozni tehotenstvi byla velka radost z druhe carky, ale i kdyby tohle bylo dalsi mimodelozni, chci si uzit ten cas, kdy jsme s detatkem jedno telo, vzdy z toho pak bude zkusenost, ktera nas muze posilnit na dalsi ceste zivotem…takze, radosti zdar!:-)

Přesně s tebou souhlasím. Tady paní nemůže vedet, co každý máme za sebou. A neradovat se z pozitivního testu protože co kdyby? Blbost! Musíme verit, ze vše dobre dopadne, i když mám za sebou také špatnou zkušenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
18.6.21 19:10

@Megosek nejsem paní ale slečna a vyjádřit svůj názor můžu přece :wink: ziju ve svobodné zemi a to že někomu se názor nelíbí hold to musí překousnout 👍🏻 😊nenapsala jsem nic špatného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582
18.6.21 20:17

@Misasisi momentálně nechapu, proč vůbec tady v této diskuzi / místnosti jsi slečno 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
18.6.21 20:24

@Megosek a proč bych jako nemohla? Toto je diskuzní fórum pokud se nepletu 😁 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu