Termín porodu začátek prosince 2022 a první pohyby miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 15:44

Termín porodu začátek prosince 2022 a první pohyby miminka

Ahojky budoucí maminky. Zajímá mě zda některá z vás cítila pohyby již v 16tt ( jsem prvorodička ) a pohyby už jsem cítila.

Teď jsem momentálně 18tt a když sedím nebo ležím na zádech už cítím malé kopance.

Překvapilo mě to, protože jsem četla, že u prvorodiček to bývá později. Když jsem byla minulý týden na kontrole, sestřička se mě již na pohyby ptala.

Jsem velmi zvědavá tak budu moc ráda za vaše zkušenosti.
Anonymně, protože nechci aby to moc lidí vědělo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
286
4.7.22 16:30

Jo jsem taky prvorodička a začala jsem cítit v 16tt a to mám placentu na přední stěně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 16:31

@Nefesh děkuji za odpověď 🙂 já ji mám na zadní stěně 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
1962
4.7.22 16:39

Cítění pohybu je hodně individuální…záleží na tvé citlivosti, vnímavosti, aktivitě mimca i jeho natočení… Znám ty které cítily bohyby už v 13tt kdy si člověk říká že to vážně není ještě mozne i ty které po 20tt furt ani ťuk… Já jsem u první cítila pohyby v 17tt..teď začínám 16tt a zatím nemám pocit že bych něco citila… mám ale pořád v podbřišku změněnou citlivost po císaři takže těžko rict

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
5.7.22 05:48

Ja jsem citila pohyby od 15tt, od 16tt je citil pres bricho i tatinek :D Taky jako prvorodicka. Takze to neni brzo, jen jsi vnimavejsi a mas aktivni ditko. Ted uz je venku a kope me pri kojeni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat