Termín porodu září 2016 - Ostravačky

536
4.2.16 08:48

Termín porodu září 2016 Ostravačky

Najdou se holky z okolí co právě zjistili že čekají miminka v tomto období? Co tak si zkrátit čekání a sem tam třeba kaficko, posezení a různé názory do kterých porodnic pujdete? :-) :srdce: :srdce: tesim se na diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1581
4.2.16 09:01

Ahojky, já mám sice termín říjen, ale to věřím, že nevadí. Taky jsem koukala, že máš stejně starou holčičku, jako já kluky (2008) :)
Kdybys chtěla, máme uzavřenou skupinku tady. https://www.emimino.cz/…mnatka-2016/ Tak se k nám klidně přidej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
4.2.16 09:09

@aklusim jo proč ne? A odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
4.2.16 10:50

@brufikova já teda nejsem přímo z Ovy, ale kousek. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 11:15

Jsem z Havířova ;) rodila jsem v Havířově a byla jsem nadšena :potlesk: od 3 hodinového bondingu, úžasnou pomoc sestricek ve dne v noci. Neměla jsem problém s ničím. Vim, ze od nas hodne holek jezdí do Krnova, kde jsou zastánci kontaktního rodičovství atd :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
4.2.16 11:53

@Lucinka007.L to je super že jsi tak blízko pozitri jedu do Havirova :lol: :lol: :lol: studovala jsem tam :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
4.2.16 11:56

@aklusim odkud jsi? Já právě chtěla někoho tady z okolí proto ta skupinka tahle :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
5.2.16 05:45

Dobré ranko :lol: nějak mi nejde spát… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.2.16 12:45

Ahoj holky :mavam:
Tak se k Vám taky přidám. Termím jěště nevím přesně, bude to září/říjen tak snad neva. Nejsem přímo z Ostravy, ale ani ne moc daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.16 08:12

Taky se přidám :-) mám termín už 1.9. Takže třeba to stihneme ještě o prázdninách :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
18.4.16 16:37

Ahojte holky, muzu se k Vam pridat? Moc moc Vas chci poprosit o info zda uz citite pohyby? Ja jsem 19+5 tt a zatim nic…minuly tyden na kontrole u Dr. vse OK, napda me zda nemuze byt mala rozhozena z toho, ze obcas delavam i nocni…na druhou stranu, mam jen zkracenynuvazek, takze v praci az tak casto nebyvam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
2.5.16 16:27

Halloooo, tak je tady nějaká Ostravanda? :-) já trochu zaspala :-) Jak na tom jste holky? já už jsem cca 19-20 tt a už čekám na poradnu a velký utz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.5.16 10:03

Ahojky :) jsem z ovy, 21tt. TP mam 19.9. Cekame holcicku. Velky utz pristi tyden, dalsi tyden echo. Az na tu obcasnou unavu, uplne pohodove tehu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
19.6.16 20:11

Test na cukrovku

AHojky holky,

už jste byly na testu na cukrovku? A pokud ano, tak kde? Nebo jste odmítly?

Děkuji za odpovědi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.6.16 12:33

@Ladein ahojky, ja byla ve vitkovicich a v pohode, neni treba se objednavat a test delaji denne. Je to hnusne, ale da se to prezit, jen to cekani :? Priste bych si nahrala do tel.film :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama