termín prosinec 2008-"nové prvotěhulky"

48
27.3.08 12:16

termín prosinec 2008-"nové prvotěhulky"

Kuk…

je mi 20 a právě jsem zjistila, že jsem v tom:)hurááá.....
je tu na tom někdo podobně, poprvé…
písněte..paaa. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2536
27.3.08 12:53

Achooojky no podle ms mi vychází termín na konec listopadu ale podle UTZ okolo 8.12. :lol: tak netušííím … 8O :roll: Ale snad nebude vadit když se přidám … :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
27.3.08 13:37

Ahojky, já jsem zjistila včera, že jsem těhotná a jsem z toho opravdu nadšená, ale i překvapená, protože jsou to přesně čtyři týdny, kdy jsme si poprvé „nedávali pozor“. :) Jsem šťastná, že jsem našla nějaké zpřízněné duše, protože kam jsem zatím na netu vlezla, všude jen řeči o samovolných potratech. :oops: K doktorce jdu ve středu a příteli to chci říct až poté, ale vydržet to, to je boj. :) Ještě se zeptám, nebolí některou z vás břicho? Mě žaludek i břicho, v noci mě to budilo, a tak jsem z toho mírně nervózní. Tak hodně zdaru, žádné nevolnosti a užívejte si svůj nový stav. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
27.3.08 13:54

zdravim

ja mela take prave dnes mirne bolesti briska…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.08 17:26

termín listopad 2008

Ahoj jsem zde nová a podle testu i těhotná, ale dr. na UT nic neviděl. Je to ještě brzo? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
27.3.08 18:24

Achooojky tak vás vítám a přeji všem pohodové těhulkování … :lol:

Jituna1 :achooojky no já jsem byla na UTZ v úterý a viděl tam jen majinkej flíček … a tak jsem si šla udělat soukromě testy na hCG (těhotenský hormon) a byla jsem poz. Tak já už to mám potvrzené z krve … a prej krev je 100% no a na další UTZ jdu za 3-4týdny … :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
28.3.08 08:46

tak tj.super…já jdu v pondělí…braly jste/berete njk. vitaminy a tak?a také jsem se chtěla zeptat, jlikož chodím pravidelně do solárka, jestli s tím mám skončit okamžitě, jestli tj.už teď nebezpečné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
28.3.08 10:39

Ahojík.. :) Závidím všem, co už jdou na utz v pondělí nebo tam byly. Já jdu poprvé k doktorce až ve středu a přijde mi to nekonečné… hlavně kvůli bolestem v bříšku. Není to nic strašného, bolí to jen trošku, ale nervózní jsem. Tak čtu co se dá a dočetla jsem se, že to bývá roztahováním dělohy. Nevíte o tom některá něco prosím?
Jinak abych odpověděla na otázku týkající se solárka.. Všude jsem se dočetla, že to je absolutně nevhodné a v těhotenství se to nedoporučuje, takže já jsem s tím skončila. A doufám, že se ve středu dozvím, že na devět měsíců. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
28.3.08 15:37

díky, tak já doufám s tebou…já celkem mám podobné bolesti jk.popisuješ , tak snad nemusím být přes víkend nervözní…kéž bych už do solárka měla zákaz vstupu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
28.3.08 15:53

holky přejeme vám všem v prosinci 2008 hodně štěstíčka a užívejte si každý den těhu, hrozně to uteče, ale stojí to za to…na konci na vás vykoukne krásně miminko, které se pro vás stane vším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
28.3.08 21:03

Přesouvám do stejného měsíce porodu, jo? S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.08 12:36

Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a přidávám se k vám. Vypadá to u nás na druhé mimčo kolem 4. prosince :-). Alespoň doufám, první test jsem si dělala ve středu 26.2. a vyšla slabá čárka, od té doby sílí, takže snad se pomalu začínám těšit. Bolesti bříška taky trochu pocituju, ale jen mírné, jakoby trochu na menzes, je to jako v prvním těhu…Docela koukám, jak už všichni máte za sebou návštěvu doktora, já se chystám až tak v osmém týdnu, ale uvidím, na kdy mě objednají, myslím, že to stačí bohatě. V prvním těhu jsem byla hned na začátku a nebyla vidět srdeční akce, tak jsem se akorát stresovala další týden…Tak teď moc nepospíchám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
3.4.08 16:12

Ahoj holky, tak vám všem moc gratuluju a přidávám se k vám! :wink: Na testíku mám už několik dní krásný dvě dálnice a dneska mám těhu potvrzený i od paní doktorky :wink: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.08 07:48

Ahoj rýda by jsem se k vám také přidala dělala jsem si dva testíky asi tři dny po sobě a jsou tam dvě // a čím dál větší. K doktorovi jsu až ve čtvrtek tak uvidíme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
5.4.08 09:30

Aho Pájušo! Moc gratuluju! :wink: 8) A jak se cítíš? Mě akorát dost bolí prsa a občas pobolívá podbřišek… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama