Termín srpen září, co vše už máte ve výbavičce?

Anonymní
30.7.21 22:45

Termín srpen září co vše už máte ve výbavičce?

Hezký večer maminky ;)
Tak už se nám to pomalu blíží já mám sice termín v září ale dle posledního vyšetření a svého vnitřního pocitu si myslím že se naše beruška narodí už v srpnu. Chci se zeptat co už máte vše nachystané ve výbavičce a co doma již přichystané. :palec: Já ještě musím dožehlit pár věcí sbalit tašku do porodnice a ještě hledám někde na netu dečku případně mi můžete prosím poradit jaký web je dobrý. Děkuji a zdravíčko Vám všem :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2642
30.7.21 23:04

Rodim za pár dní a mám prichystane už vše.. 😊Tašku, postýlku kolébku, vyprané věci všechno protože nevím kdy to na mě přijde 😁 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 23:11
@Misasisi píše:
Rodim za pár dní a mám prichystane už vše.. 😊Tašku, postýlku kolébku, vyprané věci všechno protože nevím kdy to na mě přijde 😁 😊

Můžu se zeptat co vše si berete sebou do porodnice? Díky a přeji šťastný porod :palec: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2642
30.7.21 23:14

Tak beru si sebou kojící polštář, hygienu, ručníky, klystyr, věci pro mimčo svoje pliny, jak jednorázové tak látkové.. Podložky pod něj… Kosmetiku pro mimi taky svoji.. Pro sebe věci.. Papíry dokumenty… Tak všechno no ještě sem něco zapomela ale nevím co 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
30.7.21 23:15
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat co vše si berete sebou do porodnice? Díky a přeji šťastný porod :palec: :srdce:

Jinak děkuji 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
31.7.21 01:59

Já mám termín 5.9. ale s největší pravděpodobností půjdu na CS v srpnu. Výbavičku jsem vytáhla po první dceři, leží stále nevypraná v krabici, kočár stále okupujou pavouci, dečky nevim kde mám a v tašce do porodnice jsou deskovky z poslední dovolené :mrgreen: ale tak hlavně že jsem zvládla dneska jít na koncert, no :mrgreen: U první dcery jsem touhle dobou měla dááávno všechno perfektně nachystaný, napodruhý už to člověka tak nebere - na dítě se těšim stejně, ne-li víc, ale chystání výbavičky už je víc práce než radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
31.7.21 06:03

Já jdu na sc 9.8. Pokojíček zeje prázdnotou (musí se položit podlahy v celém byte) postýlka je složena u rodičů ve sklepě stejně jako všechen ostatní nábytek do bytu…ale už máme funkční WC jupiiii :dance: oblečky mám vyprané, vyžehlené roztříděné v boxech dle velikosti. Kocarek složený taktéž u rodičů, autosedačka ještě nevybalena z krabice…ale tašku do porodnice mám zabalenou už asi měsíc..trochu sme teď po víkendech cestovali tak sme to tahali všude sebou kdyby náhodou…
Mám tam kosmetiku pro sebe a pro mimčo, ručníky, síť. kalhotky, vložky, plenky (látkové i jednorázové), vlhčené ubrousky, přebalovací podložku, knížku, brýle, náhradní kontaktní čočky, nabíječku, pantofle, župan, hroznový cukr, nějaký ten obleček pro mimčo na cestu domů..papíry už mám odevzdané v porodnici takže sebou pak beru jen průkazku a předoperační vyšetření na které jdu v úterý…jo a háčkovanou chobotnicku od tchýne
Bude pařák takže na případně přikrytí bude stačit látková plenka, cestu do porodnice i zpět sfouknu ve stejném oblečení…řídila sem se hlavně tím co píše porodnice na svých stránkách…kdyby mi neco chybělo mám příbuzné 10min. cesty a v nemocnici kamarádky sestřičky takže mě dozasobujou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
31.7.21 06:43

Ahoj, ja mam termin 14.9. a mam takove tuseni, ze to bude na zacatku zari, nevim proc. Obleceni mam jiz vyprane a vyzehlene, jeste tedy musim srovnat na podle velikosti. Kocarek je u tchyne po prvni dcerce a musim jej umyt. Autosedačku a postylku s vibracnim lehatkem mam doma. A tasku do porodnice nemam zbalenou, rikam si, ze je jeste cas. Jinak veci mame ale nemam to nejak na jednom miste, ale vsude mozne. Cekam az si 3letou vezme babicka s dedou na prazdniny a ja se na to v klidu vrhnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
31.7.21 15:22

Mam, postylku, perinky, kocarek, kosmetiku pro mimi, obleceni, dva baliky plen, perlan, plno vlhc. ubrousku, prebalovak, autosedacku. Zabaleno do porodnice mam.Jen musim udelat dve tasky. Jedna k porodu a druha na sestinedeli, pac se mi to do jedne nevejde a nechci jit k porodu jakoby me vyhodily z domu. Jediny co mi chybi je vanička, lehatko, dve dečky, detsky teplomer, kolotoc na postylku, prebalovaci taska na kocarek a vlozku do ergonomickeho nositka.
Dnes jsem zasla do sekače a koupila panskou košili xxl at mam v cem rodit.Je to jednodussi si to zapnout na 1 knoflik a nebo prehodit pres sebe kdyz polezu ze sprchy na porodni luzko a nechci si spinit kojenecky košilky. Jsem 35tt.
Jinak mam zabaleno do porodnice kosmetiku pro sebe, vyborny je kuopit ty male cestovni samponky aspon se to vejde do kosmeticke tasticky, poporodni vlozky, jednorazove kalhotky, dve podprsenky, pantofle, zupan, dve osusky a jeden rucnik, Kojici kosilky, vlozky do podprsenky, ponozky, hrnicek a kojici caj, prohlaseni o jmenu.
Pro miminko-vlhcene ubrousky, Bepanthen baby,2 soupravicky komplet od cepicek k ponozkam, lih na pupik,1 baleni plen.
Na posledni chvili samozrejme prihodit, teh. prukazku, doklady a nabijecku na mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20180
31.7.21 22:44
@Anonymní píše:
Hezký večer maminky ;)
Tak už se nám to pomalu blíží já mám sice termín v září ale dle posledního vyšetření a svého vnitřního pocitu si myslím že se naše beruška narodí už v srpnu. Chci se zeptat co už máte vše nachystané ve výbavičce a co doma již přichystané. :palec: Já ještě musím dožehlit pár věcí sbalit tašku do porodnice a ještě hledám někde na netu dečku případně mi můžete prosím poradit jaký web je dobrý. Děkuji a zdravíčko Vám všem :srdce:

výbavičku jsem sepsala zde : ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat