Termoska s pítkem či něco podobného?

612
4.10.07 17:33

Termoska s pítkem či něco podobného?

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zima se blíží, tak bych chtěla malému dávat venku teplý čaj, neexistuje náhodou nějaká flaštička přímo co by sloužila jako termoska a dalo se z ní rovnou pít? Nebo jak uchovat v zimě teplý čaj? Mám polyesterový termoobal, pak jsem si koupila takový obal jakoby z alufolie .. a nějak to nefunguje. Předem díky za radu. Mějte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
4.10.07 19:44

Existuje „klasická“ termoska na kterou se dá na:,–(it dudlík, ale je menší, nevím přesně, asi tři deci? Viděla jsem ji někde v dětském odchodě, zkus se poptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
4.10.07 19:51

http://www.anicka.cz/…dDetails.php?…
Máme tuhle.
Na zimu nebo do chladného počasí je super, čaj vydrží opravdu teplý. Termoska je lehká, lepší, než vláčet s sebou třeba nerezovou termosku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
4.10.07 21:29

My mely Chicco, ale uz jsem ji prodala… to spis jen pro info, ze se mozna jeste vyrabi.

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
4.10.07 21:47

No my jsme dostali přesně tu, o dva příspěveky výš a naprosto na houby. Čaj v ní je okamžitě studený, teda nevím, zda jsme zrovna měli smůlu na nějaký vadný kus…U nás už letěla do kontejneru. Vloni jsem to neřešila, malej moc přes den pít nechtěl. Letos uvidíme, asi budem používat obyč termosku a dolejvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
5.10.07 07:52

Ahoj,
my používáme termosku SIGG a v pohodě! Sice stála dost peněz (6dl 500,– :?, menší jsou levnější, mají je už od 2dl) ale fakt se to vyplatí! Navíc by měla být nerozbitná a je ve skvěých designech :wink: Koupili jsme jí v HuddySportu.
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
5.10.07 08:16

Bezva, děkuju za rady!! Ta SIGG nevypadá špatně, zkusím jí okouknout přímo v Huddy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
5.10.07 08:17

Bezva, děkuju za rady!! Ta SIGG nevypadá špatně, zkusím jí okouknout přímo v Huddy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
5.10.07 08:38

Ahojky, my máme tuto a když do ní naleju horký čaj, tak za 2 hodinky je ještě teplý (je ve spodní straně obrazovky, taková modrá)
http://www.plasticnova.cz/p-lahve.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
5.10.07 09:07

Pacinka a rovnou si k tý SIGG termosce kup ČISTÍCÍ TABLETY - je to krabička 20tablet, stojí cca 160korun, ale nám se stalo, že se termoska se zbytkem pití někam zakutálela :oops: a pak to smrdělo a nešlo to vymejt; a tyhle tablety to krásně vyčistí!!!
Držím palce,
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama