TESCO Praha Letňany - zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 07:01
TESCO Praha Letňany - zaměstnání

Ahoj všem, obchodní řetězec TESCO ( PRAHA LETŇANY) je hooodně velký, tak věřím, že se tu najde někdo, kdo pracuje, či pracoval v Tesco Letňany a poradí, jak je to při nástupu. Budu tam pracovat, až budu mít vyřízenou vstupní prohlídku, odevzdám veškeré papíry na personální odddělení a budu čekat až budou další nováčci s nimiž se provede vstupní školení. Prý to tam tak funguje, že dnem nástupu do práce je den školení a nikdy neškolí jednoho človíčka, ale více. Až nás bude více zavolají mi - ze dne na den, že nastupuji. Jako zaměstanvatel Tesco nemusí být špatné, ale nelíbí se mi, že budu jako „panák na zavalanou“. Vždyť si u současného zaměatnavatele musím vyřídit zápočtový list a atd… Má někdo zkušenosti? Díky všem

Reklama

Reakce:

hihi22
Kecalka 205 příspěvků 02.02.18 08:24

Budes se divit, ale ono se to tak dela, kdyz je firma velka. Ptz se jim nevyplati skolit jednoho. Tez jsem to zazila. Jde asi o vnitrni skoleni a skoleno BOZP a PO…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanada o Šafářové věděla, já byla slepá! Vondráčková reaguje na prohlášení Plekance

Tomáš Plekanec (35) dnes veřejně potvrdil začínající vztah s Lucií Šafářovou... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama