Tesco Premia karta

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela331
Nováček 3 příspěvky 13.12.17 18:42
Tesco premia karta

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenost s Tesco premia kartou??… Dostanu kartu hned v obchodním domě tesco při podpisu smlouvy??

Díky za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 11133 příspěvků 13.12.17 18:45
@Lela331 píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenost s Tesco premia kartou??… Dostanu kartu hned v obchodním domě tesco při podpisu smlouvy??Díky za odpověď :)

Víš, že je to kreditka? Nikdy bych do ní nešla, vysoké úroky, je to cesta do pekel.

Ketris
Echt Kelišová 9252 příspěvků 13.12.17 18:49

@arada Souhlasim..

Russet
Echt Kelišová 9488 příspěvků 13.12.17 19:41

Kreditku nebrat. Tuhle mě tam zastavila ta zprostředkovatelka a nafoukla se, když jsem řekla, že ji nechci.

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 13.12.17 20:38

Podle mě ji hned při podpisu smlouvy nedostaneš. Bude se vydávat/zasílat stejně jako se vydává platební karta.
Ale přidávám se k ostatním a nedoporučuji ti si ji brát. Kreditka může být zajímavý nástroj, pokud s ní umíš zacházet a máš velkou finanční sebekázeň. ALE v podstatě to je permanentní život na dluh a v okamžiku, kdy prošvihneš bezúročné období, tak platíš velké peníze navíc… Nehledě na to, že při jakékoliv žádosti o úvěr či hypotéku ti kreditka snižuje bonitu. Mě se ji také pokoušela paní v Tescu vnutit. A strašně se divila, jak to, že tak úžasný produkt nechci :mrgreen:

klinerovi
Kecalka 239 příspěvků 13.12.17 21:41

Už si nepamatuji jak to bylo. Akorát vímm že prvně byla karta bez jména až později přímo se jménem držitele. Jinak si myslím, že každý dospělý člověk by měl vědět, co si může a nemůže dovolit a proč danou věc chce. Přijde mi někdy divný, když se někdo zeptá na daň, druh zboží ohledně zkušenosti a nějaký dotaz k tomu a sebehne se tam hned ber neber… To už je na každého uvážení, ale neberte to zle. Je třeba vědět, co kreditka obnáší a to doufejme člověk, co jí chce ví.

Mě zkušenosti ta cca rok a půl využívání. Měla jsem pár měsíců odpuštěny měsíční poplatek (to je zlo) a poté mi ho kompenzovali vrácením % částky z nákupu. V létě byla akce na tankování u Tesca benzínky lepšího paliva za cenu levnějšího, zkrátka počítám si to, aby se mi to s poplatkem vyplatilo. Teď mi došlo v Tesco poukazech co chodí ke clubcard i díky této kartě nazpět snah nějaké 400. Ale pokud mi nic nenabidnou ruším to, počítejte s tím, že dříve či později vám 49kc měsíčně poplatek naskočí.

Placení je do 29. dne v dalším měsíci bezúročné. Já to dělám tak, že jakmile z Tesca nakoupím, tak si to z běžného účtu uložím na spoření Co mám k němu atd. Zkrátka je absolutni blbost bezúročnou dobu překročit.

Mají docela dobře internetové bankovnictví. Mimo ten debilní poplatek opravdu spokojená jsem. :-). Je fakt, že co se týče hypotéky by to byl minus.

klinerovi
Kecalka 239 příspěvků 13.12.17 21:41

@nozu jo to souhlasím :-)

klinerovi
Kecalka 239 příspěvků 13.12.17 21:43

20. V mesici… Omlouvám se za překlepy z mobilu…

Russet
Echt Kelišová 9488 příspěvků 13.12.17 22:24
@klinerovi píše:
Už si nepamatuji jak to bylo. Akorát vímm že prvně byla karta bez jména až později přímo se jménem držitele. Jinak si myslím, že každý dospělý člověk by měl vědět, co si může a nemůže dovolit a proč danou věc chce. Přijde mi někdy divný, když se někdo zeptá na daň, druh zboží ohledně zkušenosti a nějaký dotaz k tomu a sebehne se tam hned ber neber… To už je na každého uvážení, ale neberte to zle. Je třeba vědět, co kreditka obnáší a to doufejme člověk, co jí chce ví.

Mě zkušenosti ta cca rok a půl využívání. Měla jsem pár měsíců odpuštěny měsíční poplatek (to je zlo) a poté mi ho kompenzovali vrácením % částky z nákupu. V létě byla akce na tankování u Tesca benzínky lepšího paliva za cenu levnějšího, zkrátka počítám si to, aby se mi to s poplatkem vyplatilo. Teď mi došlo v Tesco poukazech co chodí ke clubcard i díky této kartě nazpět snah nějaké 400. Ale pokud mi nic nenabidnou ruším to, počítejte s tím, že dříve či později vám 49kc měsíčně poplatek naskočí.

Placení je do 29. dne v dalším měsíci bezúročné. Já to dělám tak, že jakmile z Tesca nakoupím, tak si to z běžného účtu uložím na spoření Co mám k němu atd. Zkrátka je absolutni blbost bezúročnou dobu překročit.

Mají docela dobře internetové bankovnictví. Mimo ten debilní poplatek opravdu spokojená jsem. :-). Je fakt, že co se týče hypotéky by to byl minus.

Myslíš, že kdyby se to Tescu nevyplatilo, že by ten produkt nabízeli? Hm? Hádám, že zakladatelku „přepadli“ někde na uličce a začali drmolit všechny „výhody“ karty. Asi ještě nepodepsala. Ale smlouvu ti do ruky v klidu domů přečíst nedají, že? Nemám ráda takové praktiky, přirovnávám to k zvonilům, co nabízí „levnější“ elektriku.

klinerovi
Kecalka 239 příspěvků 13.12.17 22:44

@Russet způsobů jak se ke kartě dostat je mnoho. Jestli ji někde přepadli nebo ne nevím, ale to je myslím úplně jedno. Každé bance se snad vyplatí nabízet své produkty jinak by to nedělala :-D hm? Popsala jsem svou zkušenost s používáním karty asi rok a půl každý měsíc. Mně to taky nabídli v obchodě, ale byla jsem srozuměna samozřejmě s nějakou pohádkou, co k tomu uměli, nicméně to rozhodně nebylo pod tlakem a bez info podepis. Volala jsem si s informační linkou, normálně jsem si to prostudovala atd… Nikdy bych do toho nešla stylem koupit si ořechy na stánku ;-)

arada
Extra třída :D 11133 příspěvků 13.12.17 22:48

Nechala jsem si ji v nutit v bance a za dva měsíce ji vrátila. Já v těch kreditkách nevidím logiku.Jako platit kreditkou a každý měsíc na ni posílat peníze? Ještě si pořát hlídat, abych neprošvihla termín? Není pak lepší, jestli mám kartu k účtu a platím kartou?

sirikit
Generální žvanilka 23833 příspěvků 13.12.17 23:10

@arada Já jsem strašnej počtář a se svojí kreditkou kamarádím. :srdce:
Přesně stylem jako zakladatelce mi ji snad už před pěti lety nabídl sympatický přemlouvač v jednom ze supermarketů (není to Tesco), šlo o tehdejší City bank.
Nespěchala jsem, takže jsem si všechno nechala v klidu vysvětlit včetně zajímavé skutečnosti, že z každé platby kartou banka vrací (tenkrát) 2%. 8o
Nepobírala jsem a pán se smál, že jsem vypadala jak strejda Skrblík - úplně stejně mi jely v očích ty dolárky a nedůvěra, proč by to jako měla banka dělat, he? :think:
No a vysvětlil mi, že za každou moji platbu platí chudák obchodník 4% bance, což je celkem ranec. 8o 8o
No a bance se vyplatí motivovat mě k platbě svým produktem tím, že se se mnou rozdělí. Samozřejmě v naději, že to bezúročné období jednoho dne nedodržím a oni ze mě konečně vypáčí nějakou korunu úroků. Pche. 8)
To mě ovšem neznají. :mrgreen: :mrgreen:

Všechno jsem tenkrát bedlivě prostudovala a nechala si vyřídit life kartu, doteďka jednu z nejvyhodnějších kreditek na trhu. City pak bohužel koupila jiná banka a po nějakém čase nám zkrouhla darovaná 2% na 1 :cert: :cert:, ale k tomu poskytují slušné bonusy na zboží u vybraných prodejců (informace, kteří to aktuálně jsou, průběžně posílají v mailech a jako přílohu výpisů).
Třeba 10% z celkové útraty v KFC a podobně, což - pokud si to člověk hlídá, se časem nasčítá.
Po prvním roce, kdy jsem měla kreditku bezplatně, už mi sice 50 Kč za vedení počítají, ale i s tím procentem za platby zpátky se mi jednoznačně vyplatí, protože s ní platím úplně všecko, co jde. Na běžňáku, vedeném u stejné banky, samozřejmě normálně peníze mám, když přijde výpis z kreditky, pár kliky v docela myslím vychytaném bankovnictví převedu částku a frčí se dál.
Na úrocích nezaplatím ani korunu, což banku pravděpodobně deptá, protože mi úvěrový rámec z původních 15 000,– postupně iniciativně zvedli na současných 55 000,– v naději, že se jednou neudržím a koupím si něco, co nedokážu v bezúročném období zaplatit.
Tak určitěééééééé… :jazyk: :jazyk:
Za mě - kreditka není problém, jenom se s ní jako se vším musí umět zacházet a spočítat si náklady a výnosy.
Pokud náklady výnos převáží, je to blbě a pryč od toho. :kytka:

arada
Extra třída :D 11133 příspěvků 13.12.17 23:25

@sirikit Nevim no, ty 2% u mě určitě za měsíc nedělaly 50kč, který pak musím zaplatit za vedení. Do KFC by mě nikdo nedostal.
Mě to přišlo u zakladatelky jako naléhavá potřeba peněz před vánocema a to je špatně.

sirikit
Generální žvanilka 23833 příspěvků 13.12.17 23:36
@arada píše:
@sirikit Nevim no, ty 2% u mě určitě za měsíc nedělaly 50kč, který pak musím zaplatit za vedení. Do KFC by mě nikdo nedostal. Mě to přišlo u zakladatelky jako naléhavá potřeba peněz před vánocema a to je špatně.

S vytučněným jednoznačně souhlas, řešit kreditkou nedostatek prachů je špatně, protože ty úroky pak člověka fakt sežerou. Já na ní měsíčně točím tak 20 - 30 000,–, takže i při tom současném procentu se úroky nasčítají.
Schválně jsem printla kus aktuálního výpisu - zajímat se o detaily a osvěžit si kupecké počty se rozhodně vyplatí. :pankac: :pankac:

arada
Extra třída :D 11133 příspěvků 13.12.17 23:42

@sirikit Ale jo, jenže kdo takových služeb využívá? My jsme v důchodu, takže ten obrat je o něčem jiném. Mě jde spíš o ty, kteří si myslí, že jim kreditka pomůže překlenout díru v rozpočtu a že jich je.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama