Tesco - Zahraji si na učitele

3772
18.8.15 19:17

Tesco - Zahraji si na učitele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

verulicek
18.8.15 19:33

@Jannnča hihi taky jsem si jedno kolo zahrála ze zvědavosti..a je fakt, že jsem větný rozbor nepřečetla..proto razím heslo: co nepřečtu, to hodnotím křížkem - žák má psát čitelně (kór když už je v šesté třídě) aby se s ním pak učitel ještě hádal, co tam je napsané ne? :P ono vůbec se už na to psaní s přísunem moderní techniky prdí, vymýšlejí se koméniusy a jakési kraviny, místo aby děcka kromě počítačů napsali nějaký dopis nebo aspoň seznam na nákup :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
8335
18.8.15 19:40

@verulicek taky jsem si zkusila češtinu :mrgreen: a jako přišlo mi to jako pohoda, čitelné… pokud tedy všichni máme k dispozici stejný test? tápala jsem akorát u Aprílové školy, jestli bylo opravdu napsáno „Aprílová“, ale jo :)

ale ono mezi námi, kolikrát učitelé nemají žákům co vyčítat… tuhle jsem skoro dva týdny přemýšlela, proč mi kdosi z učitelů sděluje, že mám v rodině hobita, až mě pak najednou z ničeho nic osvítilo, že ono to sdělení nebude znít „Hobit v rodině.“, ale spíš „Mobil v hodině.“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 19:41
@sagina píše:
@verulicek taky jsem si zkusila češtinu :mrgreen: a jako přišlo mi to jako pohoda, čitelné… pokud tedy všichni máme k dispozici stejný test? tápala jsem akorát u Aprílové školy, jestli bylo opravdu napsáno „Aprílová“, ale jo :)ale ono mezi námi, kolikrát učitelé nemají žákům co vyčítat… tuhle jsem skoro dva týdny přemýšlela, proč mi kdosi z učitelů sděluje, že mám v rodině hobita, až mě pak najednou z ničeho nic osvítilo, že ono to sdělení nebude znít „Hobit v rodině.“, ale spíš „Mobil v hodině.“ :mrgreen:

Tak teď se tu nahlas řežu..snad si nevzbudím dítě :lol: :lol: :lol: že Hobit v rodině :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
18.8.15 19:42
@sagina píše:
@verulicek taky jsem si zkusila češtinu :mrgreen: a jako přišlo mi to jako pohoda, čitelné… pokud tedy všichni máme k dispozici stejný test? tápala jsem akorát u Aprílové školy, jestli bylo opravdu napsáno „Aprílová“, ale jo :)ale ono mezi námi, kolikrát učitelé nemají žákům co vyčítat… tuhle jsem skoro dva týdny přemýšlela, proč mi kdosi z učitelů sděluje, že mám v rodině hobita, až mě pak najednou z ničeho nic osvítilo, že ono to sdělení nebude znít „Hobit v rodině.“, ale spíš „Mobil v hodině.“ :mrgreen:

to normál pošli do nějaké soutěže :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1582
18.8.15 19:43

@verulicek Co víš o „Koméniusech“ a hlavně, co mají společného s „prděním na moderní techniku“??? 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 19:46

@miminkovo to jsem nedala do přímé souvislosti…zkrátka kvůli tomu, že se víc používá moderní technika ke komunikaci než psané slovo, už se kašle na krásu písma (už i svoji generaci vnímám, jako hyzdící co se písma týče) zkrátka dřív si s tím lidi víc hráli, písmo vypadalo opravdu krásně..ale je to nejen o uspěchané době, ale také o tom, že si mnoho lidí řekne: ale co, no tak nepíše hezky, stejně to moc v životě potřebovat nebude…a taky se to snaží dětem ulehčovat místo aby se na psaní jako takovému ve školách dávalo víc prostoru.

• Nahlásit
  • Citovat
1582
18.8.15 19:55

@verulicek No, já myslím, že je to hlavně o té uspěchané době. Dnes na to už není tolik času, jako dřív a tudíž to není zas tak důležité. I když na 1.stupni se na to důraz klade pořád, ale samozřejmě záleží na učiteli. A pak máš ve třídě spoustu dysgrafiků a tam se to zas hodnotit nesmí, takže jednoduché to není. Navrhněte ve své škole Comenius nebo aspoň kroužek zaměřený na „krásu písma“. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 19:58

@miminkovo nooo krasopisný kroužek by byl náhodou fakt zajímavý :think: akorát myslím, že podobných „bláznů“ jako já by se nenašlo..a ani nevím, zda to bude bavit jednou moje dítě :mrgreen: i když holky na to bývají často pečlivé

Příspěvek upraven 18.08.15 v 19:58

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
18.8.15 19:58

• Nahlásit
  • Citovat
20088
18.8.15 19:59

Jsem objektivní fúrie :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 20:01
@neumisa píše:
Jsem objektivní fúrie :pankac:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
7511
18.8.15 20:44

Tak já riskla zemák a celkem až na dvě pidi chyby jsem to dala a jsem kofeinová mátoha :mrgreen: :mrgreen: fakt to je povedené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
18.8.15 20:46

@medunka23 taky jsem mátoha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
3772
18.8.15 21:04

Tak já ve všech 3 testech objektivní fúrie :jazyk: - jako v reálu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama