Tescoma tvořítka na nanuky - nekupovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KFC
Povídálka 43 příspěvků 12.04.15 09:47
Tescoma tvořítka na nanuky - NEKUPOVAT

Ahoj všichni, chci Vás jen upozornit na hrozný šmejd od Tescomy. Všichni co se chystáte koupit krásná tvořítka postavičky na nanuky za 300Kč, nedělejte to a kupte si raději levnější a funkční. Tvořítka netěsní, hmota výtéká ven, právě jsem si zaprasila celou linku a půlka hmoty skončila v… Tyčky do nanuků taky pořádně nedrží. Už to půjdu po druhé reklamovat a jsem fakt naštvaná, značková věc, docela drahá a šmejd. Tak si nákup dobře rozmyslete. Tereza

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 12.04.15 09:49

Ja je mam taky a je pravda, ze moc spokojenosti z me strany neni! A to mam dve sady. Hlavne nedrzi ty tycky.

Patule
Kecalka 334 příspěvků 12.04.15 10:40

Tvořítka nemám, ale koupila jsem si napařovák na knedlíky a hrůza, nakonec mi bez řečí vrátili peníze. Byl to zmetek, na který ani nešly nasadit takové ty stojánky, na kterých to drží - nebyly tam pro ně udělané otvory, nešel složit. No hrůza, Tecoma pro mě už ne. Díky za varování.

miccia
Kecalka 156 příspěvků 12.04.15 10:45

My jsme vraceli mlýnek na maso a sekáček na cibuli, je to řada Handy, tu vůbec nekupovat, prej to není ani výrobek tescomy. Tescoma mě zklamala!

beris
Kecalka 396 příspěvků 12.04.15 10:45

My máme ty obyčejné Bambini od Tescomy už rok a nemůžu si stěžovat! Ty levné máme taky nějaké, ale nejsou nic moc..Nejlepší je klasický nanukový tvar.

ivašot.
Echt Kelišová 8120 příspěvků 12.04.15 10:53
@Patule píše:
Tvořítka nemám, ale koupila jsem si napařovák na knedlíky a hrůza, nakonec mi bez řečí vrátili peníze. Byl to zmetek, na který ani nešly nasadit takové ty stojánky, na kterých to drží - nebyly tam pro ně udělané otvory, nešel složit. No hrůza, Tecoma pro mě už ne. Díky za varování.

Tenhle pařák na knedlíky jsem taky měla :lol:

mischelin11
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 12.04.15 11:03

Už jsem slyšela z více stran, jaké Tescoma vyrábí šmejdy. Lepší koupit od méně známé značky i za levnější cenu a ještě to bude kvalitnější. Osobně mám tvořítka na zmrzliny od Tescomy - ale ty obyč. do oválku a jsem spokojená. Jinak ale všechno ostatní (hrnce, struhadlo, nože…) nic moc.

KFC
Povídálka 43 příspěvků 12.04.15 12:13
@beris píše:
My máme ty obyčejné Bambini od Tescomy už rok a nemůžu si stěžovat! Ty levné máme taky nějaké, ale nejsou nic moc..Nejlepší je klasický nanukový tvar.

Ty obyčejné vcelku budou dobrý, ale tyhle jsou otvírací(rozdělené na půlky) a já blbec si myslela, že se to z toho bude lépe vyndávat. Budu se snažit ať mi daj aspoň něco jinýho místo prachů :D přeju krásnou neděli

Špageta
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 12.04.15 12:46
@Patule píše:

Ten napařovák mám taky a jednu z těch nožiček pořád hledám, jelikož tam vůbec nedrží a vypadává.
Jinak já mám od Tescomy hrnce a nějaké cedníky a struhadla prkýnka a jsem docela spokojená.

beris
Kecalka 396 příspěvků 12.04.15 22:17

Máme i nějaké neznámé z obchodu, ale ty jsou dost velké a navíc všech 6 dohromady, takže jdou blbě vyndat. ty oválky jsou fajn jen se musí nechat trochu odmrazit, nebo polít vodou a jdou oddělat celkem dobře. Na nože, nebo struhadla si zatím nemůžu stěžovat.

babulkaa
Kecalka 348 příspěvků 12.04.15 22:27
tescoma

Mám od Tescomy pár výrobků pro děti - miska s víkem, dětský příbor, lžičky, bryndák lahvičky na pití a určo máme i víc věcí včetně bambini nanuků a jsme spokojení.

lopezeka
Stálice 62 příspěvků 11.06.19 19:12

Holky, jak vyndáváte nanuky z tvořítek, aby tam zůstala ta tyčka?

Váš příspěvek
Reklama