Těším se na porod :-)

44
1.6.18 12:40

Těším se na porod :-)

Ahojda teď jsem ve 38. týdnu a těším se na porod. Už to bude po 3.,ale poprvé skoro v kalendářním létě. :) A tak si říkám, kdy to příjde. Taška přichystaná je v ní všechno? Mám 2 krásné zážitky z porodu. Pro tentokrát to bude v jiné porodnici. Vím, že porod bolí. Co si budeme nalhávat.
Už jsem natěšená. Připadám si jak velryba. Kdo z vás se taky těší? Vedro už mě omezuje. Na druhou stranu ještě nemusím kojit a přebalovat, prcek v břiše mě nechá v noci vyspat. Jsem moc zvědavá, jestli to je holka nebo kluk. Necháváme se překvapit. Má tu někdo obdobné myšlenky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29568
1.6.18 12:47

Taky se těším, protože se už nemůžu ani hnout. 37. týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 12:48

Ja se tesila pred dvemi lety ;) drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1922
1.6.18 12:51

Ja se těšila na syny :srdce:, ale nikdy ne na samotny porod. :zed: Ale chápu ze každá to ma jinak ja jsem osobne vždycky porod dlouho vstrebavala. Ale patří to k tomu no… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
1.6.18 12:56

Ja jsem v 39. tydnu a na porod nevim, ze bych se vylozene tesila :mrgreen: (v podstate prvorodicka, sice uz jeden vyvolavany po ZT v 17tt), ale na miminko se tesim strasne :srdce: takze bych to uz kliiido brala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 13:01

@Hakna55 Taky se těším na 3 porod teď v neděli začínám 35tt. Taky jsem zažila 2 krasné porody na které ráda vzpomínám :srdce: Nejvíce se těším až budu mít miminko u sebe a konečně budu vědět co to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
1.6.18 13:01

@Hakna55 Mám to naprosto stejně. 39. týden, stejná porodnice jako dvakrát předtím, ale jinak naprosto stejně. Minulé dítě je narozené na konci srpna po horkém létě, takže už se nemůžu dočkat, až to bude venku. Taky budeme mít překvápko, o to víc se těším, těším se na to, jak bude vypadat, těším se na kojení i látkové plínky. Těším se, že nebudu jak nemotorný, zpocený a zadýchaný balvan. Netěším se na nevyspání, ani na to, že teď už fakt budu muset začít cvičit, abych se dostala do formy, ale jednou to přijít muselo. Už aby to bylo, každou kontrolu mě rozčílí doktorka se sdělením, že to ještě nebude :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.6.18 13:09

@Hoa Mai Taky už mám připravený plínky na látkování. Občas použiju i tu dnešní modernu. Ale u mých kluků to pomáhalo, že se krásně vyprděli. Akorát to asi nevyzkouším už v porodnici, aby na mě nečučeli a nedali mi nálepku alternativka. Ale to jsem ještě umírněná. Děti mám očkovaný v tomhle jdu s davem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.6.18 13:15

@Soňa Zacharová Hodně lidí se mi diví, že se nechávám překvapit. Ale jak říká jedna z mých kamarádek. Vždyť je to jedno z nejkrásnějších překvapení v životě. A s tím jedině souhlasím. A okolí už je taky napružený, co to bude :D Intuice mi říká, že 3. kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
1.6.18 13:16

Nooo, ja mám termín 20. Cervna, druhy porod..vzhledem k prvnimu masakru, mam spis strach :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.6.18 13:18

@Ivulka88 Co si tak vzpomínám, že těsně po porodu, jsem si říkala už nikdy víc. Ale po prvním vyspání to bolestivý vyprchalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 13:18

@Hakna55 Taky to okolí nechápe ale tím že mám jak kluka tak holku. Tak jsem neměla potřebu vědět do předu co to bude. Já to vidím na holčičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.6.18 13:21

@Erinye já 16. už aby to bylo. Říkám si, jestli se mi pak nastartují hned mateřský instinkty. Jsem teď celá neohrabaná. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.18 13:27

@Hakna55 Jak máš starý kluky? Já mám termín 14.7. A teda pokud bych mohla tak jdu rodit hned fakt se na to těším. Po prvním porodu trval 19 jodin jsem byla tak nabitá že jsem prohlásila že bych šla rodit hned znovu a doktor na mě tak se uvidíme za rok. Nakonec jsem otěhotněla když malému bylo 6 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
1.6.18 13:30

@Soňa Zacharová ja mam taky maleho rok stareho a za chvilk zase rodim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu