Těším se na porod a miminko 2/2020

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
2321
4.1.20 09:56

@Vesničanka1 To si nemyslím, že bys na něj byla hnusná :-) teda já jsem na svého muže hnusná nebyla, teď jsem si vzpomněla, že se mi hlavou ještě honila myšlenka, že se se mnou rozvede potom, co tam vidí :-D ale jako v tu chvíli mi to bylo úplně jedno, mně ho bylo naopak líto, že na mě musí koukat :-D ale na druhou stranu jsem byla ráda, že ho tam mám. A já jsem nebyla schopná mluvit, abych mu vůbec něco řekla :-D byla jsem jen schopná řvát :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2321
4.1.20 09:59

@Vesničanka1 Ale ještě musím dodat, že jsem neměla žádné oblvovaky, protože mi to zdravotní stav nedovoloval, kdybych měla epidural nebo něco, tak bych asi tolik neřvala :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
4.1.20 10:19

@Zoe1 Nad těma oblbovákama přemýšlím. Epiduralu se bojím kvůli páteři a nic do žíly asi nechci, já se totiž vnitřně peru i s alkoholem :mrgreen: jakmile začnu mít pocit že nad sebou nemám úplně kontrolu jsem z toho nervózní a peru se s tím. Za život jsem byla asi 4-5× pod narkózou a taky jsem bojovala :lol: anesteziolog mě musel uklidňovat :mrgreen: a 2× jsem se jim vzbudila na sále brzo, naposledy si pamatuji jak jsem měla pocit že se dusím a je mi zle, sedla jsem si a vyškubla si z krku intubaci, začali na mě křičet a hned mi znovu pustili do žíly a byla jsem zas mimo. Manžel mi říká že mě asi nikdy neuvidí opilou protože já si dám třeba víno (mám ráda cinzano) ale jakmile cítím že mi to jde do hlavy okamžitě přestávám pít a četla jsem že hromada oblbováků právě udělá stav jako když je člověk nalitej, prý tu bolest vnímaly ale byla jim akorát jakoby jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
7.1.20 11:21

Ahoj holky, přidávám se do party :) termín porodu 11.2, bude to poprvé a dneska konečně balím tašku do porodnice, pořád jsem to odkládala. Připadám si strašně unavená poslední dny, nejradši bych pořád jedla jen čokoládu a pila kakao :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
15.1.20 18:40

Ahojky, také se přidávám do party :lol:, jsem podruhé těhotná a termín porodu mám 23.1., takže se to už nezadržitelně blíží a i když se už nemůžu dočkat, až to vypukne, tak jsem docela nervozní. Všechno mě bolí, jsem děsně unavená a připadám si jako velký nafouklý balon :).Jak jste na tom Vy? A děláte nějakou předporodní přípravu (masáž hráze, maliník apod)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
16.1.20 20:26

Taky se přidávám do diskuze, mám termín hned na začátku února, termín mám 8.2. A podle ult 3.2.a podle dr to prej přijde dřív🙏🏻Tašku už mám zabalenou a vše nachystané, věci jako postýlku a kočárek mám ještě zabaleno @Sophia1 jsem taky nervózní už to za chvilku vypukne😀 😀 jsem prvorodička, nijak se nepřipravuji, jen že se uklidňuji 🙏🏻 :wink:ale nijak se nepřipravuji jako masáž hráze a pití maliníku. Odpočívám😉taky si přijdu jako koule😉hůř se mi dýchá a o pálení žáhy ani nemluvě🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat