Těšíme se n amiminko - listopad 2017 :-)

738
23.3.17 12:17

Tesime se na mimco listopad 2017 :-)

Tesime se na miminka..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23.3.17 13:06

Tak jestli se vám už povedlo tak gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 21:18

Ahoj holky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
23.3.17 21:46

@Petule989 kdy cekas presne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 23:45

Ahoj, tak se nejspis pridavam. Podle 1.dnu posledni ms bych ted mela byt v 5tt 4+5, k lekari se objednavam pristi tyden. No ale testy krasne sili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 06:30

@asdfghj8 Gratuluju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
24.3.17 08:02

Ahoj holky, zatim termin nemam ale podle utz bych mela byt 6+3 zkopiruu vam co jsem psala jinde je to dlouhyyy pribeh takze se mi nechce psat znova nicmene vysvwtleni proc nemam termin jeste..:-D

Mam dceru ktere byli v unoru 3 roky, uz tahle princezna nam trvala 4 roky.. (pred ni bylo mimodelozni tehotenstvi a tak) snazili jsme se o druhatko rok od narozeni prvni dcery, neslo to.. loni v listopadu jsem dostala na stimulaci clostik nezabral - zprava o tom ze spontalne urcite nepujde me celkem zdrtil nebylo na co cekat byla jsem odeslana do CAR, zprava o spontalnim oplodneni byla potvrzena (duvod policysticke ovarie..) v prosinci mi vysli spatne stery z cipku - muselo se cekat tri mesice na nove, nove v unoru uz dopadly dobre. Takze jsme se objednali opet do CAR - minuly tyden jsme tam v pondeli byli a po dalsim UTZ jsem dostala dalsi sok.. „mate na levem vajecniku cystu“ me totalne odrovnala - protoze mam funkcni jen tuhle stranu ( na druhe nemam vejcovod po mimodeloznim) nic dostala jsem vyvolavacku protote posledni ms jsem mela 14.1.2017 ( coz u me nebylo nic divneho stavalo se mi ze ms jsem nemela i rok) ok vyvolavacka vyla pichnuta a instrukce byli jasne - ms - zacit brat antikoncepci ( tim se umele nahodi ms i dalsi mesic- zacne se stimulovat a pak sup rovnou na IVF.. ale co cert nechtel MS jsem nedostala uz jsem se tomu musela smat ze nam asi neni druhe souzene..;) nicmene sla jsem na gynekologie tohle utery ze teda vyvolavacka nic jestli nedela neplechu cysta a jestli mi daji znovu askorutin.. sla jsem si lehnout a prisel utz a teda co jsem se dozvedela ze CEKAME MIMINKO ZCELA PRIROZENE.:-D podle utz jsme v 6+3 takze by jsme se i s fazolkou k vam radi pridali..:-P :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama