Těšíte se, až děti půjdou do školy?

Napsat příspěvek
Anonymní
25.8.19 17:20

Netěším. Místo prázdninové pohodičky začne stres s pitomou učitelkou, pořád nějaké úkoly, učení, kroužky, svačiny…
Jo školka, to byla pohodička, ale dávno tomu již, dávno. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1017
25.8.19 17:29

Strasne moc se tesim. Ja finisuju tehotenstvi a nikam se uz nedovalim a deti se pekelne nudi a otravuji-tudiz prudi. Myslim ze to bude oboustranna uleva. Oni kamose a krouzky, nejaka smysluplna napln dne a tedy spokojena a mila maminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17865
25.8.19 17:32

Ne netesim a nechapu, jak se někdo muže těšit :mrgreen:. Kolotoč úkolu, příprav do školy s dítětem, co má všechno absolutně na háku a učení se doma probíhá tak, ze mám pokaždé chuť jít se úplně zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
25.8.19 17:46

Starsi syn nastupuje na druhy stupen 6 trida mam trochu strach z tesiho uciva jak to bude zvladat. mensi je ve skolce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
25.8.19 17:50

Já se tedy netěším. Zas začne ten šílený kolotoč kroužku, úkolů, povinností… My si ten volný režim všichni moc užíváme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
25.8.19 18:00

Ani trochu se netesim. Prazdniny byly absolutne pohodove, deti vecne pryc nebo zabavene, volny rezim, cestovani, od cervna jsem nebyla doma, no proste nevim cim by to skolni rok mohl prekonat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
25.8.19 18:00
@Caboverde píše:
Nezmizí, učím doma. Prázdniny u nás v podstatě žádnou změnu neznamenají.

Muzu se zeptat, jak to prakticky u vas vypada? Kolik deti, jaky vek? Jak se sama pripravujete? Jak vypada u vas skolni den? Ptam se ze zvedavosti a musim priznat, ze to je zajimavy napad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 18:02

Tak trosku z jineho soudku :D ne netesim. Opet plne silnice na vsech moznych cestach nervoznich rodicu. Pres leto je doprava o dost lepsi. Pote neprujezdna silnice u nas pred barakem, plna parkoviste lidi co tu nebydli a provoz jak na Vaclavaku. Naproti mame skolku a kousek od baraku skolu. Nastesti se odsud za par tydnu stehujeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9190
25.8.19 18:07

Netěším. Klidně bych prázdniny prodloužila. Akorát bych chtěla víc času být s dětmi a nemuset do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
25.8.19 18:12

Netesim. Deti jsou vecne nemocny. A ja akorat ve stresu, kdo je kdy pohlida, abych mohla aspon na par dni do prace. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5811
25.8.19 18:40

Těším i neřeším. Školačka do 3. třídy. Predskolacku čeká zápis. Bude to hustý a krémový :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
25.8.19 18:43

Ne, netesim se. Deti meli tak nabite prazdniny, ze jsem si je ani poradne neuzila a to nemluvim o tom kolotoci co zacne zacatkem skoly. Vstavani, svaciny, uceni, ukoly, krouzky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 19:02

Všichni píšete svačiny, úkoly a kroužky. Svačiny chápu, úkoly taky, ale to všechny vozíte děti na kroužky? Já i sourozenci jsme měli taky spoustu kroužků, ale chodili jsme tam pěšky a rodiče se o to nějak moc nestarali :nevim: jen mě to zajímá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5962
25.8.19 19:04
@Lovelytrue píše:
Všichni píšete svačiny, úkoly a kroužky. Svačiny chápu, úkoly taky, ale to všechny vozíte děti na kroužky? Já i sourozenci jsme měli taky spoustu kroužků, ale chodili jsme tam pěšky a rodiče se o to nějak moc nestarali :nevim: jen mě to zajímá :mrgreen:

moje děti mají tréninky ve vzdálenosti 10-15km od baráku. Takže jo, vozím. Bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.8.19 19:07

@Šáruší tak to je blbý no..já jsem jedině ráda, že žijuve velkém městě, takže moje děti nebudu muset nikam vozit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama