Test 19 dní po styku nagativní

Anonymní
5.7.20 15:48

Test 19 dní po styku nagativní

Ahojte, dělala jsem si test v den očekávané ms 19 dní od posledního styku (ten byl ale přerušovaný) a byl negativní, myslíte že to mám brát jako definitivní výsledek, nebo se ještě něco může změnit? Test intimed citlivost 25.

(Na fotce je po limitu a už uschlý, proto tam jsou vidět jakési malé čárečky.)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4236
5.7.20 16:00

Lepší je citlivost 10. Test je negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 16:05

@JancaS84 bohužel citlivost 10 jsem měla problém sehnat, jinak bych brala hned místo 25

• Nahlásit
  • Citovat
115
5.7.20 16:34

Pokud ms dostaneš nějak normálně tak bych to brala jakože nejsi těhotná, kdyžtak si udělej další později. Bereš ha? Intimed jsem taky několikrát použila, mám dobrou zkušenost, výsledky jsou za mě spolehlivé. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4236
5.7.20 16:34
@Anonymní píše:
@JancaS84 bohužel citlivost 10 jsem měla problém sehnat, jinak bych brala hned místo 25

Zkusila bych za pár dní ještě jeden pro jistotu, pokud nedorazi menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7354
5.7.20 16:47

Je to jasné, nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 17:13
@Eliscka píše:
Pokud ms dostaneš nějak normálně tak bych to brala jakože nejsi těhotná, kdyžtak si udělej další později. Bereš ha? Intimed jsem taky několikrát použila, mám dobrou zkušenost, výsledky jsou za mě spolehlivé. :)

Jo to jsem zapomněla říct, beru antikoncepci ale od začátku plata mi bylo divně, bolely mě prsa a v podbřišku tak jsme radši vytahovali asi týden a půl po tom jsem měla jednorázově chvíli zabarvenej hlen (nedá se říct že špinění) a pak bolesti přestaly, teď čekám na ms a nic mě nebolí

• Nahlásit
  • Citovat
115
5.7.20 18:02

Mě taky občas bylo všelijak ale těhotná jsem nebyla. Hlavně se nestresuj, pokud jsi neudělala nějakou chybu v užívání a k tomu jste vytahovali, bude to v pohodě a zbytečně plašíš. Za pár dní si udělej další test, pokud chceš, ale uvidíš že bude negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 10:54

Ms nakonec přišla jak má, možná trošku trochu silnější ale jinak ok. Udělala jsem si dneska (včera mi ms skončila) test a v limitu byl hezky negativní, potom jsem tam (asi po 10-15 minut) s trochou fantazie viděla druhou čárku, ale hodně slabě. S dalším usycháním mizela, teď když se hodně snažím ji vidím, ale mnohem tenčí než je kontrolní. Na fotkách to vidět není, ale i tak fotku přikládám. Nevím jestli to je jen v mojí hlavě, nebo tam fakt něco je :D

• Nahlásit
  • Citovat
115
7.7.20 11:07

Nic nevidím, ale myslím si, že teď už by na testu bylo rozhodně vidět daleko více, ne nějaký lovení duchů. To máš tak krátkou ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama