Test domácí pozitivní v CAR negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 15.03.18 12:52
Test domácí pozitivní v CAR negativní

Dnes jsem 18. den po ET a sla jsem na kontrolu do CAR. Pred odchodem jsem si udelala test a byl pozitivní, v car ze stejneho vzorku moci negativní. Stalo se to prosím někomu?
Odebrali HCG, na UTZ nic vidět nebylo.

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32717 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 12:57

Pokud test, který v CARU dělali byl také tento obyčejný, tak bych se tím nezabývala. Je to jen orientační a i v caru mohou mít nějaký vadný. Takže počkej na výsledky krve, zatím pomůže jen trpělivost. Držím palce. :kytka:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 15.03.18 13:57

Nespletli si vzorky moci? Smerodatna je krev, ale test je jasně pozitivní.

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 15.03.18 14:33

@karkarka myslím, že vzorky si nespletli, byla jsem u toho. Vyckam na krev, jen jsem chtěla vědět, jestli nemá někdo podobnou zkušenost a jak to případně dopadlo :).

karkarka
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 16.03.18 13:58

@HEGE ahoj.tak co vysledky krve? Jak to dopadlo?

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 16.03.18 14:38

@karkarka právě jsem se dovolala do CARu a HCG je 450. V pondělí mám dorazit na UTZ, obávají se mimoděložního. Pokud by prý bylo fyziologické - mělo by HCG být v řádech tisíců. Tak jsem z toho celá rozladěná. Dnes bych podle data transferu měla být 5+3. :zed:

Každopádně mají asi vadné těhotenské testy, protože 450 už by přeci měl jasně zaznamenat. Ten samý test po mně dělali ještě dalším maminkám - co byly na transferu jako já a všechny „negativní“. Snad to nezpůsobilo nějaký problém :(.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 16.03.18 16:31

@HEGE tak to je fakt divne ze ten jejich test z moci byl negativní. to Máj nejake vadne testy.tak drzim palce aby to nebylo to mimoděložní.

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 16.03.18 16:47

@karkarka děkuji

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 19.03.18 20:47

No dnes kontrola, na UTZ stále není nic vidět - měla bych být 5+6, no takže další HCG a zase čekání. Achjooo

karkarka
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 20.03.18 06:25

@HEGE treba je jeste brzy. uvidis co to hcg.

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 20.03.18 10:14

@karkarka JJ už jsem trochu rezignovala u vidím co bude :).

HEGE
Povídálka 28 příspěvků 28.03.18 16:57

Tak to vzalo záhadný konec. HCG rostlo, po týdnu bylo z 1800 asi 4500, ale na UTZ stále nic. Až toto úterý na KO se v 7+0 (dle MS a ET) objevilo embrijko i se srdíčkem. Cesta bude dlouhá, a kdoví jak dopadne. Protože mi stimulací bohužel poškodili játra a jaterní testy zatím rostou a rostou, ale třeba i tady se stane zázrak.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama