Test Dr. Max aktuální kvalita

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:23
Test Dr. Max aktuální kvalita

SOS 8o Holky, během posledních měsíců jsem tu postřehla, že prý šla kvalita testů dolů. Chci podotknout, že nejsem žádná honička duchů, mám dvě děti, třetí opravdu ne v plánu a nikdy, opravdu nikdy mi žádný test ani náznakem nelhal. Když jsem nebyla těhotná, tak bílo, když jo, tak prostě čára. Teď jsem byla nucena udělat si test. Jsem po operaci a ms mi skoro tři týdny asi mešká. A na tom testu jako něco je. Není to silná čára, ale taky to není nic, co by prostě nebylo na první pohled vidět.
Moc prosím, holky, co máte aktuální zkušenosti.. jakou čárku můžu považovat jako falešnou a jakou na to, že já se zblázním a manžela to zabije? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:30
@Celina píše:
Pokud jsi těhotná, ukáže //, pokud ne, ukáže /. Na tom se opravdu nic nezměnilo test prostě detekuje hcg, nic jiného. Pokud máš zpoždění tři týdny, měly by tam být dvě čárky jako hrom.
Nedostala jsi nějakou injekci, která obsahuje hcg? Co antikoncepce?

Nedostávala jsem nic, antikoncepci neberu. Poslední ms jsem měla při operaci a od tý doby nic. Po tý operaci mě to nějak moc nevzrusovalo a asi před 14 dny jsem test zkoušela taky a to tam nebylo nic.

Tunrida
Hvězda diskuse 49470 příspěvků 29.10.18 20:35
@Celina píše:
operace byla gynekologická? Jakákoli operace ti může cyklus rozhodit :think:
Ten test je negativní nebo pozitivní?

Nene, operace nebyla gynekologická. Jako negativní ten test teda pojmenovat nemůžu. 8o

-GoldFish-
Povídálka 20 příspěvků 29.10.18 20:37
@Anonymní píše:
SOS 8o Holky, během posledních měsíců jsem tu postřehla, že prý šla kvalita testů dolů. Chci podotknout, že nejsem žádná honička duchů, mám dvě děti, třetí opravdu ne v plánu a nikdy, opravdu nikdy mi žádný test ani náznakem nelhal. Když jsem nebyla těhotná, tak bílo, když jo, tak prostě čára. Teď jsem byla nucena udělat si test. Jsem po operaci a ms mi skoro tři týdny asi mešká. A na tom testu jako něco je. Není to silná čára, ale taky to není nic, co by prostě nebylo na první pohled vidět.
Moc prosím, holky, co máte aktuální zkušenosti.. jakou čárku můžu považovat jako falešnou a jakou na to, že já se zblázním a manžela to zabije? 8o

Ahoj, já mám s testy z Dr.Maxe docela špatnou zkušenost. Několikrát mi ukázaly velmi slabého (ale na světle viditelného) ducha, jiné testy zcela negativní a těhotenství se nekonalo. Zkus koupit jinou značku testu :)

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43131 příspěvků 29.10.18 20:42

@Tunrida :lol: :lol: u Vali jsme manželovi tvrdila že asi falešný test. Když třetí test opět stejný tak manžel no asi celá vadná serie co :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 29.10.18 20:43

Testy od dr. Maxe jsou známy tím, že po době odečtu můžou ukazovat falešně pozitivní výsledek. Objevila se ti ta čárka až později? Pokud ano, může být falešně pozitivní.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 29.10.18 20:55

Anebo skocit na krev…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9922 příspěvků 4 inzeráty 29.10.18 20:55

Nikdy jsem problém neměla tři těhotenství (první 2016, druhá dvě teď 2018 - přičemž na začátku roku bohužel ZT v 10tt, teď aktuálně 29tt) u toho co nevyšlo čárka hezky sílila, teď u posledního 3 dny po vynechání jasné //. U prvního syna taky //, ale vždy jsem testovala až po vynechání - cykly pravidelné 30 dní :)
Nikdy mezitím jsem netestovala..

Tunrida
Hvězda diskuse 49470 příspěvků 29.10.18 20:59

@Markéta80 já vůbec nevím, co mu mám říct. Ten test vypadá takhle, možná trošku světlejší, je tam blesk :zed:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9922 příspěvků 4 inzeráty 29.10.18 21:07

@Tunrida no nevím tohle je podle mě pozitivní test :)

svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 29.10.18 21:08

@Tunrida Já vidím pozitivní test..není to duch :?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 43131 příspěvků 29.10.18 21:17

@Tunrida zkusila bych ještě test za 2 dny a pak bych mu řekla jak to je ;)

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 29.10.18 21:22

@Celina tak si ten test kup a přečti si návod, je to v něm přímo napsaný. Už jsem to sem i do několika diskusí fotila, škoda, že už jsem ho vyhodila. Nedetekuje nic, jen se tam po vypršení doby odečtu prostě ta čárka slabě může objevit.

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 29.10.18 21:29

@Celina jo, proto jsem psala, že pokud se čárka objeví až po limitu, jde možná o falešně pozitivní výsledek=negativní.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9922 příspěvků 4 inzeráty 29.10.18 22:37

@Aduš8 @Celina tak spíš jde o to, že podle fotky co zakladatelka dala - tohle nebude ani neplatné ani falešně pozitivní, i když jak jsem psala nemám zkušenost s „duchy“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama