Test Dr. Max aktuální kvalita

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:23
Test Dr. Max aktuální kvalita

SOS 8o Holky, během posledních měsíců jsem tu postřehla, že prý šla kvalita testů dolů. Chci podotknout, že nejsem žádná honička duchů, mám dvě děti, třetí opravdu ne v plánu a nikdy, opravdu nikdy mi žádný test ani náznakem nelhal. Když jsem nebyla těhotná, tak bílo, když jo, tak prostě čára. Teď jsem byla nucena udělat si test. Jsem po operaci a ms mi skoro tři týdny asi mešká. A na tom testu jako něco je. Není to silná čára, ale taky to není nic, co by prostě nebylo na první pohled vidět.
Moc prosím, holky, co máte aktuální zkušenosti.. jakou čárku můžu považovat jako falešnou a jakou na to, že já se zblázním a manžela to zabije? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 29.10.18 20:28

Pokud jsi těhotná, ukáže //, pokud ne, ukáže /. Na tom se opravdu nic nezměnilo test prostě detekuje hcg, nic jiného. Pokud máš zpoždění tři týdny, měly by tam být dvě čárky jako hrom.
Nedostala jsi nějakou injekci, která obsahuje hcg? Co antikoncepce?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 20:30
@Celina píše:
Pokud jsi těhotná, ukáže //, pokud ne, ukáže /. Na tom se opravdu nic nezměnilo test prostě detekuje hcg, nic jiného. Pokud máš zpoždění tři týdny, měly by tam být dvě čárky jako hrom.
Nedostala jsi nějakou injekci, která obsahuje hcg? Co antikoncepce?

Nedostávala jsem nic, antikoncepci neberu. Poslední ms jsem měla při operaci a od tý doby nic. Po tý operaci mě to nějak moc nevzrusovalo a asi před 14 dny jsem test zkoušela taky a to tam nebylo nic.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 29.10.18 20:33
@Anonymní píše:
Nedostávala jsem nic, antikoncepci neberu. Poslední ms jsem měla při operaci a od tý doby nic. Po tý operaci mě to nějak moc nevzrusovalo a asi před 14 dny jsem test zkoušela taky a to tam nebylo nic.

operace byla gynekologická? Jakákoli operace ti může cyklus rozhodit :think:
Ten test je negativní nebo pozitivní?

Tunrida
Hvězda diskuse 48017 příspěvků 29.10.18 20:35
@Celina píše:
operace byla gynekologická? Jakákoli operace ti může cyklus rozhodit :think:
Ten test je negativní nebo pozitivní?

Nene, operace nebyla gynekologická. Jako negativní ten test teda pojmenovat nemůžu. 8o

-GoldFish-
Povídálka 19 příspěvků 29.10.18 20:37
@Anonymní píše:
SOS 8o Holky, během posledních měsíců jsem tu postřehla, že prý šla kvalita testů dolů. Chci podotknout, že nejsem žádná honička duchů, mám dvě děti, třetí opravdu ne v plánu a nikdy, opravdu nikdy mi žádný test ani náznakem nelhal. Když jsem nebyla těhotná, tak bílo, když jo, tak prostě čára. Teď jsem byla nucena udělat si test. Jsem po operaci a ms mi skoro tři týdny asi mešká. A na tom testu jako něco je. Není to silná čára, ale taky to není nic, co by prostě nebylo na první pohled vidět.
Moc prosím, holky, co máte aktuální zkušenosti.. jakou čárku můžu považovat jako falešnou a jakou na to, že já se zblázním a manžela to zabije? 8o

Ahoj, já mám s testy z Dr.Maxe docela špatnou zkušenost. Několikrát mi ukázaly velmi slabého (ale na světle viditelného) ducha, jiné testy zcela negativní a těhotenství se nekonalo. Zkus koupit jinou značku testu :)

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 29.10.18 20:39

@Tunrida pokud je byť i slabě pozitivní, detekuje těhotenství. Pokud jsi před MS, je slabý protože je hcg zatím málo, pokud jsi po termínu MS, měla jsi buď ovulaci později, nebo těhotenství neprosperuje. Zkus test za dva dny, pokud je vše v pořádku, bude sílit. Určitě neměň značku. Ať ti to dopadne tak, jak si přeješ :mavam:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40411 příspěvků 29.10.18 20:42

@Tunrida :lol: :lol: u Vali jsme manželovi tvrdila že asi falešný test. Když třetí test opět stejný tak manžel no asi celá vadná serie co :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 29.10.18 20:43

Testy od dr. Maxe jsou známy tím, že po době odečtu můžou ukazovat falešně pozitivní výsledek. Objevila se ti ta čárka až později? Pokud ano, může být falešně pozitivní.

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 29.10.18 20:55

Anebo skocit na krev…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8754 příspěvků 29.10.18 20:55

Nikdy jsem problém neměla tři těhotenství (první 2016, druhá dvě teď 2018 - přičemž na začátku roku bohužel ZT v 10tt, teď aktuálně 29tt) u toho co nevyšlo čárka hezky sílila, teď u posledního 3 dny po vynechání jasné //. U prvního syna taky //, ale vždy jsem testovala až po vynechání - cykly pravidelné 30 dní :)
Nikdy mezitím jsem netestovala..

Tunrida
Hvězda diskuse 48017 příspěvků 29.10.18 20:59

@Markéta80 já vůbec nevím, co mu mám říct. Ten test vypadá takhle, možná trošku světlejší, je tam blesk :zed:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8754 příspěvků 29.10.18 21:07

@Tunrida no nevím tohle je podle mě pozitivní test :)

svapi
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 29.10.18 21:08

@Tunrida Já vidím pozitivní test..není to duch :?

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 29.10.18 21:17

@Aduš8 falešně pozitivní je blud, co by asi detekoval?
@Tunrida tenhle test je slabě pozitivní, buď počínající, nebo ne dobře prosperující těhotenství nic mezi tím. Skoč si na krev, vsadím se, že hcg tam bude :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >