Test livsane - je to jen ryska nebo je pozitivní?

809
25.5.20 08:05

Test livsane, Riska nebo pozitivní??

Ahoj holky, prosím o radu.
Nemáte některá zkušenosti s testem livsane z benů lékárny??
Koupila sem si ty papirky.. včera 9dpo jsem dělala kolem poledne. A nic sem nevykoukala. A dneska 10dpo… Sem dělala z raní moci. Zdálo se mi furt, že tam něco slabé vidím. Ale říkala, sem si, že si namlouvám. No a po zaschnutí tohle.
Je to jen riska že??? :( :( :(
Ach jo… Sem naštvaná akorad Planá naděje. Udělal vám to někomu.
Našla sem spoustu rezenzi jen na ty umělohmotné moc všem předem děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

766
25.5.20 08:12

Já tam něco vidím, každopádně bych za 2 dny zkusila znovu. Držím palce ať sílí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3479
25.5.20 08:26

Je to jenom ryska. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15262
25.5.20 08:36

Takhle brzo by tam nebylo nic ani kdyby jsi těhotná byla. Mimochodem, víš doufám o tom, že vajíčko může být oplodněno a zahnízdit se úplně jindy, než byl sex? Test si udělej až ti vynechá menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
25.5.20 08:42

@barrrus Ahoj, nemám zkušenosti s tímhle testem ale můžu říct že jsem za svůj poměrně krátký život udělala už tolik testu že já osobně bych řekla že to riska nebude. Teda já pár risek zažila ale nikdy ne tak silnou ani po zaschnutí. @Janli To není pravda, já měla něco minimini už 9DPO, a 10DPO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
934
25.5.20 08:47
@Lucie1906 píše:
@barrrus Ahoj, nemám zkušenosti s tímhle testem ale můžu říct že jsem za svůj poměrně krátký život udělala už tolik testu že já osobně bych řekla že to riska nebude. Teda já pár risek zažila ale nikdy ne tak silnou ani po zaschnutí. @Janli To není pravda, já měla něco minimini už 9DPO, a 10DPO

Se mi to nějak nedopsalo.10DPO jsem měla při namočení celkem pěknou čárku, která samozřejmě po zaschnutí trochu vybledlá ale i tak šla vidět hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
809
25.5.20 08:49

@Lucie1906 Luci děkuji moc. Uvidím no…
Tyto testy už doma nemám. Jen od stejné značky umělohmotné ale ty máj citlivost až 20mlu.. takže na ně by bylo zítra asi brzo.
Mě právě jediné co zaráží, tak to že ta,,Riska,,je růžová.. že většinou je třeba nasedla atd…
@Janli jinak s tebou nesouhlasím mám dvě děti. Když SME se snažili o 2 tak sem 3× potratila až na po čtvrté se povedlo a vždy na testu aspoň 9dpo duch nebo slabounka čárka..
Mám balancování translooaci chromozomu atd. A beru nejake prášky. Takže testy dělám už i z toho důvodu dřív. Abych mohla případně vysadit a nasadit jiné.. a taky sem blázen. Můžu si říkat furt dokola testuj až třeba 12dpo ale stejně testnu dřív. Ale to SME každý jiný no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7136
25.5.20 09:53

Na test je nejspíš brzy. A prosím tě, už nepoužívej slovo riska. To úplně trhá oči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama