Test livsane - věřit nebo ne?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 20:16

Test livsane - věřit nebo ne?

Ahoj holky, zajímalo by mě, zda-li máte některá z vás zkušenosti v poslední době s těhotenský testem livsane? Mě dnes tak nějak došlo, že už mi MS pár dní mešká a teď večer jsem si udělala test a vyšel lehce pozitivní, viz. foto. Jen nevím, jestli třeba tyhle testy nedělají často falešné duchy…? Nebo jestli mu můžu věřit a začít se alespoň lehce radovat? 😁 Předem dekuju za odpovědi 🙏 💖

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Barpro
30.12.21 20:19

Vždy když jsem měla tyto duchy, tak jsem byla těhotná. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
28712
30.12.21 20:25

Udělej si další ráno, vecer ti bude vycházet slabá čárka vždy, když jsi na začátku, máš víc ředěnou moč, když celý den piješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67424
30.12.21 20:46

Pokud večer vyjde slabá čárka, tak to vypadá nadějně. Udělej test ráno a budeš mít jasno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
30.12.21 21:30

Já používám livsane a nestalo se mi, že by vyhodnocoval špatně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 08:56

Mě tento test vždy vycházel pozitivně, takto slabou čárkou, zvláště po té delší době, když by se neměl vyhodnocovat. Takže nevím, já bych si udělala z ranní moči a jinou značku.
Držím :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 10:16

Holky, tak jsem dnes udělala jiný test z druhé ranní moči, viz. foto. Co myslíte, můžu už se radovat? 🤩 Já už Teda doma jednoho prcka mám, ale na to jsem přišla až celkem za dlouho, takže tam byla rovnou dálnice, s těmhle duchama zkušenosti nemám 🤷‍♀️ ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
69
31.12.21 10:19
@Anonymní píše:
Holky, tak jsem dnes udělala jiný test z druhé ranní moči, viz. foto. Co myslíte, můžu už se radovat? 🤩 Já už Teda doma jednoho prcka mám, ale na to jsem přišla až celkem za dlouho, takže tam byla rovnou dálnice, s těmhle duchama zkušenosti nemám 🤷‍♀️ ☺️

Anoo, to už vypadá moc pěkně :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 10:22

@Dailyna ve skutečnosti je ta čárka ještě víc výraznější, fotka drobet zkresluje, ale ty brdo 🙏 🤩 nějak se mi tomu nechce věřit 🤷‍♀️ 😂

• Citovat
  • Nahlásit
416
31.12.21 23:50

Tak tohle je jasný :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8854
1.1.22 22:35
@Anonymní píše:

Já myslím, že dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat