Test maybebaby opravdu dělá falešné duchy?

Anonymní
5.1.21 09:48

Test maybebaby opravdu dělá falešné duchy?

Ahoj :),
holky udělala jsme si dnes tehu test, protože jsem nevydržela čekat do ms, ta má přijít za 6 dní. Četla jsem, že tenhle test maybebaby dělá falešné duchy. Máte s ním některá zkušenosti?? Přikládám foto mého ranního testu. Jde špatně vidět, ale já tam vidím ducha :nevim:, samozřejmě se neraduju, jen trošku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
618
5.1.21 09:50

Já tam vidím jen sněhobílo, promiň ale je nesmysl dělat test takhle brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
5.1.21 09:51

Ať se snažím dívat ze všech stran, úhlů a tmavosti obrazovky, tak, bohužel, nevidím vůbec nic :nevim: je brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 09:53

Zkusím líp vyfotit, na živo jde opravdu vidět holky :)) ale chápu, že to je brzy, ale je tam. Jen jsem četla, že tento druh testu dělá slabé duchy :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
25428
5.1.21 09:53

Nic tam není a je moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25428
5.1.21 09:54
@Anonymní píše:
Zkusím líp vyfotit, na živo jde opravdu vidět holky :)) ale chápu, že to je brzy, ale je tam. Jen jsem četla, že tento druh testu dělá slabé duchy :nevim:

6 dnů do Ms tam nic být ani nemůže :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
5.1.21 09:56

Já tedy taky nic nevidím, ale zkus test až tak za týden, nebo testuj s odstupem 2-3dnů a čárka by měla sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 10:05

Jak mám vložit do komentáře holky foto?? Nikde to tady nevidím :think:

• Citovat
  • Nahlásit
25428
5.1.21 10:08

To je marný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
5.1.21 10:09

Nic nevkládej, je to zbytečný. :nevim: Testy duchy občas dělaj, nám s tím bohatou zkušenost a to jsem měla “duchy” daleko silnější než ty. Ale 6 dní do MS je opravdu i brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
5.1.21 10:13

Test je negativní a zapiš si někam, že falešně pozitivní test existuje jen tady. A testuj v den vynechané MS :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8160
5.1.21 10:30
@Anonymní píše:
Ahoj :),
holky udělala jsme si dnes tehu test, protože jsem nevydržela čekat do ms, ta má přijít za 6 dní. Četla jsem, že tenhle test maybebaby dělá falešné duchy. Máte s ním některá zkušenosti?? Přikládám foto mého ranního testu. Jde špatně vidět, ale já tam vidím ducha :nevim:, samozřejmě se neraduju, jen trošku :mrgreen:

S tímto testem nemám zkušenosti ale extrémně slabá čárka tam je. Touhle dobou už jsem na testů taky něco měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
5.1.21 10:32

Po priblizeni vidim naznak druhe carky, ale musis to opravdu vykoukat. Holky maji pravdu, netestuj tak brzy a zkus to za tech 6 dni znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
5.1.21 10:35

Zatím jsem nepochopila, proč si někdo dělá test před MS 8o Vždyť je to úplná volovina. Když nepřijde MS, budeš dělat test stejně znovu :nevim: Zbytečně vyhozený prachy za test a zbytečný stres a honění se za duchy… Prostě test dělat, až pokud nepřijde MS, nejlépe týden po zpoždění. To už tam máš dálnici a víš na čem jsi. Test je prostě pozitivní nebo negativní, nic mezi tím. Tenhle je zatím určitě negativní. Udělej test znovu, pokud nepřijde MS (bývá to i v návodu). Držím pěsti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
5.1.21 11:35

Holky mají pravdu, já si dělala test 3 dny po vynechání - v sobotu, mám tam // ale zatím je to stále slabé, žádná dálnice:) Je fakt lepší vydržet a nebýt pak zklamaná až přijede teta. I tak ale držím palce. :lol:

Příspěvek upraven 05.01.21 v 11:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat