Test měsíc po styku, špinění, Norethisteron

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 19:34
Test měsíc po styku, špinění, Norethisteron

Ahoj, chtěla bych se zeptat, poslední MS jsem měla první týden v červenci, poslední týden v červenci jsem měla s přítelem pohlavní styk, vzhledem k tomu, že nevím, kdy mám ovulaci, protože mám nepravidelné cykly, tak jsme se chránili, ale bohužel ochrana selhala. Další MS se měla dostavit první týden v srpnu, ale nepřišla. Upřímně, asi by mě to ani nepřekvapilo, protože MS mám opravdu hodně nepravidelnou a často mi ji musí doktorka upravovat různými prášky nebo injekcemi. Dělala jsem si test, nejdříve 2 týdny (14 dní) po styku, negativní, pak 2,5 týdne (18 dní) po styku, negativní, pak 3 týdny (23 dní) po styku, negativní. Ale MS stále nikde. Měla jsem příznaky, že by měla přijít, akné, bolesti v podbřišku, ale nic. Doktorka má ted dva týdny dovolenou, ale naštěstí vyřizuje nějaké hovory, takže mi řekla, že mám začít brát Norethisteron, který mi před pár měsíci předepsala na úpravu cyklu. Nicméně mi řekla, že 3 tablety po 7-10 dnů, jenže mně bylo po tom hodně špatně, tak jsem brala jen 3 tablety po 4 dny, poté se po 4 dnech dostavilo slabé krvácení a špinění. Bolesti byly jako při normální MS, křeče v podbřišku jako při normální MS. Nicméně krvácení bylo opravdu slabé, takové, že stačila intimka na pár hodin a když jsem se utřela, tak třeba bylo tam už hodně krve a do záchoda třeba spadlo pár takových menších „cucků“, ale na té intimce nebo vložce nic moc, právě že většinou mám hodně silnou MS, kdežto tohle bylo fakt takové špinění a slabší krvácení, krev byla taková světle až tmavě červená, jako normální MS, ale spíše mě zarazila ta intenzita. Ted už je to jen takové hnědé špinění, když se třeba utřu nebo i trošku na intimce. Dneska jsem volala doktorce a říkala, že to byla určitě MS a že při 3 negativních testech 3 týdny od styku by se těhotenství mělo už dát vyloučit. Tak se chci zeptat, zda už to tak mám brát…chci si udělat ještě jeden test zítra, ale právě doktorka říkala, že už bych měla mít 100% potvrzeno, že těhotná nejsem, z těch předchozích testů. Nějaké příznaky jinak nemám, žádné nevolnosti, žádné bolesti, žádná únava nebo tak nějak, možná trochu citlivá prsa, ale to si spíše vsugerovávám 8)

Myslíte, že 3 týdny po styku by test už ukázal, jak na tom jsem? O mimi se ted opravdu nesnažíme a poslední dva týdny se stresuji právě nad tímto, jak to dopadne, možná to je i příčina té slabé MS.

Reakce:
Janakatabara
Kecalka 302 příspěvků 22.08.19 20:40

Věř doktorce a pokud potřebuješ ujištění, klidně si test ráno udělej. Upřímně, nevím, co od nás chceš slyšet…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 22:06

@Janakatabara já vím, já jsem jí věřila a byla jsem celkem v klidu, ale pak mě znejistily některé diskuze tady, kdo kdy měl pozitivní test a že někomu se ukázaly až třeba 2-3 týdny zpoždění MS nebo že taky měly slabou menstruaci nebo špinění a těhotné byly a tak, ale já právě nevím, kdy mám zpoždění, protože to mám nepravidelné…ale doktorka právě říkala, že 3 týdny po styku už test ukáže, jak to je, takže budu věřit jí a ne diskuzím tady 8) děkuji

Váš příspěvek
Reklama